چگونه می توانم خلاص شدن از شر آن مزاحم, تخت, خال که خراب کردن من خوب به نظر می رسد ؟

[ad_1]

مول سطح به همان اندازه با پوست اطراف آن هستند به نام خال تخت. شما احساس نمی یک دست انداز که مالش دست خود را در سراسر این مول است. تخت, خال ممکن است لوازم آرایشی و بهداشتی نگرانی برای برخی از افراد, اما بسیاری از آنها باقی می ماند بی ضرر تا کنون پس از تولد. با این وجود همیشه وجود دارد احتمال بدخیم, تخت, خال موجود در میان خوش خیم, تخت, خال است.

آماری, تخت, خال هستند در نظر گرفته شده به احتمال بالاتر از تبدیل شدن به سرطان پوست نسبت به بالا هستند. همچنین مول است که رشد مو را از آنها شانس کمتر از جهش. بله این خوبه برای حذف موها از یک مول, اما مطمئن شوید که به یاد داشته باشید که مول جوانه زده و کدام نیست. به سادگی نمی شهامت مو به زور خود را; در غیر این صورت شما ممکن است یک التهاب دردناک. رشد مو از خط و خال گرفته می شود باید با الکترولیز, لیزر و یا اصلاح. چیز دیگری که شما باید بدانید: اگر یک تخت مول می شود بالا رو به بالا شما باید به اطلاع متخصص پوست خود را. همچنین بازرسی های مختلف نشانه ای از سرطان مانند غیر منتظره ای تیره و یا رنگ غیر طبیعی. خوشبختانه اکثر خال تخت است خوش خیم و بی ضرر اما این به این معنا نیست شما باید تبدیل به نادان در هزینه سلامت خود را.

تخت, خال مانند سایر خال می توان از طریق جراحی یا غیر جراحی به معنی. وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در آن تخت مول نیست بیرون زده یا چسبیده از پوست است. آنها سخت تر به برش. همچنین مهم است به یاد داشته باشید و به طور گسترده ای توصیه می شود که خال های سرطانی تنها باید حذف شده توسط پزشک خود را تایید.

عمل جراحی لیزر به نظر می رسد استفاده ترین روش برای خلاص شدن از خال تخت. مول بمباران توسط یک لیزر. رگ های خونی در حال مهر و موم شده به عنوان مول بافت های تخریب شده از طریق تبخیر. بخیه (دوخت بافت با هم) و برش هستند و بنابراین غیر ضروری در این عملیات است. جرم اکثر بیماران تنها احساس سوزش (ته) پس از این که به عنوان یک درد مقعد عملیات. وجود خواهد داشت یک زخم در محل مول اما مطمئن باشید در حدود دو هفته آن خواهد آمد. در نتیجه این روش زخم در صورت وجود بسیار سخت تر به نقطه در مقایسه با سایر روش های جراحی.

اگر شما از ذهن نیست درد زخم یا متاسفانه پایان با یک مول سلول های عمیق در زیر پوست خود را پس از آن عمل جراحی می تواند خود را از انتخاب های ممکن برای از بین بردن خال تخت. در عمل این جراحی با برش خط و خال. پس از خط و خال برداشته شده است تعدادی از بخیه در محل قرار داده. بزرگتر مول نیاز به بخیه و ترک در پشت بزرگتر زخم. عمل برش با بخیه آیا این کار به خوبی در از بین بردن خال در نظر گرفته شده است اما دردناک ترین عملیات و در آن طول می کشد زمان طولانی برای بهبود یافتن از.

بیش از شمارنده محصولات می تواند کمک کند اما هشدار داده می شود که بسیاری از آنها اسیدی و در نتیجه می تواند باعث زخم. این راه حل قابل قبول است را انتخاب کنید حذف مول محصولات است که نه اسیدی است. شما همچنین ممکن است بخواهید سعی کنید در خانه کرم. اما هر آنچه که شما انجام هرگز درخواست بیش از محصولات ضد سرطانی در بافت.

با این حال ، یک جایگزین محبوب درمان طبیعی گیاهان دارویی بیش از حد گیاه و محصولات را می توان در برخی از کرم ها. اما با این حال ، در مرکز بحث در مورد سودمندی آن پس از استفاده با احتیاط شدید. آن نشان داده شده است که بسیار سمی است.

پس از آن وجود دارد بیش از حد محو شدن کرم های که مطابقت خود را با پوست پس مول خواهد بود مخلوط در. توصیه می شود که شما انتخاب کنید حذف مول بیش از لکه ها به عنوان کرم حذف خواهد سوزاندن سطح مول به اتاق را برای سلول های پوستی جدید. اما حیاتی است برای محافظت از پوست اطراف آن با این روش از آنجا که شما می تواند به طور تصادفی آسیب پوست سالم خود را. حلقه ای شکل پانسمان می تواند به عنوان یک دستیار دستگاه در استفاده از کرم درمان است. کرم ها خود باید در این پانسمان برای محو تاریکی تن از تخت مول.

در نهایت وجود دارد, درمان های طبیعی است که در آن مخلوط روغن هستند که به توان به تاثیر منطقه در تلاش برای حذف, تخت, خال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.