چگونه به پاک کردن نقاشی های رنگ روغن – چند راهنمایی و ترفندها

[ad_1]

اولین گام در تمیز کردن یک نقاشی رنگ و روغن از بین بردن نقاشی از قاب آن. مطمئن شوید که قاب بر روی یک سطح نرم برای جلوگیری از آسیب. هنگامی که قاب خاموش است با استفاده از یک خلاء برای تمیز کردن crevasses که در آن نقاشی در دیدار چوبی برانکارد. مراقبت به تراشه های رنگ.

گام بعدی این است که از بین بردن کپک زدن. با استفاده از یک توپ پنبه و یک هیدروکلراید سدیم پاک کن به آرامی مالش نقطه آسیب دیده در نقاشی. قبل از ادامه بررسی توپ پنبه برای اطمینان از رنگ است نه آینده. هنگامی که این منطقه تمیز بلافاصله پاک, تمیز و منطقه را با یک اسفنج مرطوب. مطمئن شوید که به همه تمیز کردن.

برای تمیز کردن مقدار کمی از خاک و دوده با استفاده از پیاز را به نصف کاهش دهد. قدرت را می توان با افزایش اضافه کردن قطره لیمو. انجام نمی دهد و پیاز و لیمو مخلوط خشک در نقاشی. پاک کردن با یک اسفنج مرطوب. اگر خاک هنوز هم که در حرکت به تمیز کردن با یک لیمو مواد شوینده. یک اسفنج نرم استفاده می شود باید با آب گرم. استفاده به عنوان آب کمی که ممکن است. پس از تمیز کردن و پاک کردن تمام مواد شوینده.

برای یک سطح بالاتر از خاک و دوده با استفاده از کربنات سدیم. غلظت نیاز به تعیین خواهد شد قبل از استفاده از این راه حل در کل بوم. راه برای انجام این کار است و حل کردن مقدار کمی کربنات سدیم در آب گرم و سپس سعی کنید مخلوط را در یک گوشه ای از paining با یک توپ پنبه. ادامه این روند تا زمانی که مخلوط کردن دوده بدون در نظر گرفتن رنگ. پس از تمیز کردن شستشو کربنات سدیم با آب تازه و یا آن را ترک رگه های سفید.

اگر نقاشی بسیار کثیف و روش های بالا کار نمی کنند, گام بعدی این است برای پاک کردن لاک الکل زدن به. آنچه مورد نیاز است برای حذف لاک الکلی ارواح سقز رقیق شده با روغن بزرک و چندین توپ پنبه. استفاده از توپ پنبه پوشش داده شده در متيلاسيون ارواح به حذف لاک الکل زدن به. مهم این است که برای رفتن به حذف تنها لاک و رنگ زیر. روش مورد استفاده برای محافظت از رنگ زیر است که پس از لاک برداشته شده است, استفاده از یک, تازه, توپ پنبه پوشش داده شده در سقز-روغن بزرک مخلوط برای جلوگیری از متيلاسيون ارواح. به طور مداوم بررسی توپ پنبه برای اطمینان از رنگ است نه آینده. اگر رنگ شروع به استفاده از سقز و روغن بزرک مخلوط را به آن را متوقف کند.

پس از تمیز کردن paining لازم است دوباره لاک نقاشی. لاک می تواند براق یا مات و باید اعمال می شود در یک crisscross الگوی با یک برس لاک الکل زدن به. اجازه می دهد تا خشک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.