چگونه به طور دائم افزایش اندازه آلت تناسلی

[ad_1]

اندازه آلت تناسلی مرد مشکل نیست یکی از عجیب و غریب. این بسیار معمول است برای هر ملت و نژاد و جمعیت مردان می داند که بسیار خوب است. و مردان وجود دارد در تمام طول جهان که خواهد بود خوشحالم که اگر آنها تا به حال چند اینچ اضافی اضافه شده به اندازه آلت تناسلی خود را. حتی در آن آلت تناسلی مرد, راه حل های در حال اتمام حجت در اشکال مختلف به نظر می رسد کاملا رضایتبخش. این حال گفت: معلوم می شود که چرا تقریبا هر مرد بخواهد او تا به حال سری به بیشتر طول آلت تناسلی مرد اگر تنها به سهم خود تاسف برادران – در قیمت احتمالا.

اما با وجود تمام است که ممکن است به نظر می رسد به ایستادن در راه افزایش طول آلت تناسلی وجود دارد و در واقع یک راه برای دریافت بیشتر از اندازه آلت تناسلی مرد. بله, آن است که هیچ اسطوره – آلت تناسلی مرد می تواند طولانی. اما مشکل نهفته است در تفکر وجود دارد که یک محصول خاص در این سیاره است که می توانید این کار تعجب می کنم برای شما. اول از همه لطفا توجه داشته باشید که هنگامی که می آید برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد وجود دارد به هیچ وجه آسان. بنابراین شما باید با احتیاط از محصولات است که به قول شما چند اینچ تقریبا در هیچ تلاش خود را در بخشی. برای دریافت اندازه آلت تناسلی شما آرزو شما تا به حال, شما در حال رفتن به قرار دادن در عمدی و تلاش مداوم. شما باید به طور مداوم بیش از حد است و در-و-خاموش الگوی به این مسائل در اینجا. اگر شما در خواندن ادامه شما را پیدا خواهد کرد که چگونه برای به دست آوردن طول آلت تناسلی مرد و دور از رویاهای خود. برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را به طور موثر به عنوان ممکن است شما نیاز به در نظر گرفتن تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی. آنها از نظر پزشکی اثبات شده و گواهی شده موثر در افزایش طول و دور از آلت تناسلی مرد است.

در اینجا برخی از تمرینات طبیعی برای شروع به دریافت اندازه آلت تناسلی شما آرزو شما تا به حال به طور دائم:

بستن ورزش:

این روش شامل توقف جریان خون به آلت تناسلی مرد با استفاده از یک گیره. این را به رگ های خونی خود را رایگان از خون برای مدتی به طوری که زمانی که شما حذف گیره هجوم خون به آلت تناسلی خود را باور نکردنی است و این می تواند افزایش اندازه آلت تناسلی خود را. آن را هر دو در نتیجه طولانی تر و ضخیم تر اندازه آلت تناسلی مرد به عنوان به خوبی به عنوان شما نصب بسیار سخت تر. برای استفاده از این روش را یک گیره با استفاده از یک تکه لاستیک باند و یک گیره در پایه آلت تناسلی خود را. با این کار در محل و سعی کنید به خودتان را به اوج. اگر شما آن را درست انجام دهد, شما باید در انزال. این است تنها زمانی که شما با موفقیت افتاد که شما مجاز به گرفتن گیره. اگر شما همچنان با این روش, اندازه آلت تناسلی خود را رشد خواهد کرد و خیلی سریع تر.

Jelqing/شیر تمرینات:

این ورزش به عنوان مراجعه کننده شیر ورزش است که در واقع ساده ترین و محبوب ترین تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی. آن را می شود نام و شباهت آن به شیر از یک گاو پستان, در صورتی که شما تعجب. با استفاده از انگشت اشاره و انگشت شست شما می توانید شروع به بالا و پایین حرکت بر روی آلت تناسلی خود مراقبت برای حفظ فشار در مناطق مناسب. این نوازش, حرکت با این نسخهها کار به افزایش جریان خون به سلول ها و بافت آلت تناسلی خود را. اگر شما باید سوئیچ دست در حالی که شیر اطمینان حاصل شود که هیچ شکستن در جریان است. اطمینان حاصل شود که شما افزایش تعداد شیر شما را بر روی آلت تناسلی خود را به عنوان هفته بروید.

ورزش Kegel

این تمرین را در هدف تقویت آلت تناسلی, عضلات, که با این نسخهها کار هر دو به افزایش جریان خون و تقویت نعوظ. این کار با تقویت عضله PC عضلانی واقع بین کیسه بیضه و مقعد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *