چگونه به دافع پشه برای کمپینگ

[ad_1]

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند بودن در خارج از منزل و یکی با طبیعت است. که چه چیزی باعث می شود پیاده روی و کمپینگ سفر ، چه طوری نیست بزرگ است و پشه ها و سایر حشرات گزنده است که می تواند به نوبه خود کمی شما را تکه از بهشت به خارش جهنم. از همه مهمتر پشه می تواند بیماری هایی مانند نیل غربی و تب مالاریا در برخی مناطق بنابراین جلوگیری از گزش پشه می تواند برترین به سالم باقی مانده.

مواد دافع حشرات حاوی DEET موثر هستند و در صورت استفاده در غلظت 10 درصد و یا کمتر و در صورتی که آنها به احتمال زیاد نسبتا امن است اما وجود داشته اند نگرانی در مورد اثرات سمی در غلظت های بالاتر. بسیاری از مردم در حال حاضر به دنبال جایگزین هایی برای DEET محصولات حاوی.

در اینجا برخی از نکات آسان به نگه داشتن پشه دور به طور طبیعی هنگامی که شما در حال پیاده روی یا کمپینگ بنابراین شما می توانید به طور کامل لذت بردن از خود را تجربه.

1. بسته برخی از گزاف گویی ورق کن – سهام در سوپر مارکت قبل از شما خانه را ترک. وجود دارد بسیاری از مارک های ورق کن اما گزاف گویی باید بهترین رکورد در واقع جلوگیری پرواز حشرات – آن را با خاص pH گزاف گویی برند.

کراوات تازه و خشک کن ورق به خود کمربند و یا حلقه کمربند و این را حفظ خواهد کرد “mozzies” دور. شما می توانید با قرار دادن یکی در جیب خود بگذارید و سپس از آن خارج و پس از آن حلق آویز کردن فقط در حال انتظار برای نگه داشتن کسانی که حشرات مزاحم دور. قطع یک پرسه زن به نگه داشتن بچه خود را امن است. قطع یک چتر قطب میز ناهار خوری خود را به یک “نیش رایگان” وعده غذایی. شما همچنین می توانید مالش خشک کن ورق بر روی پوست و لباس خود را.

مواد شیمیایی موجود در خشک کن ورق ظاهرا ترکیب با مواد شیمیایی طبیعی تولید شده توسط پوست خود را به شکل مجتمع که در جلوگیری از بسیاری پشه و دیگر حشرات پرنده.

2. خود را اسانس اسپری دافع– سنبل هندی (بادرنجبویه) نعناع سرو سنبل سنبل و گل شمعدانی و گربه-nip همه روغن های ضروری که نشان داده شده است برای دفع پشه ها. Cat-سرمازدگی است که گفته می شود 10 برابر موثرتر از DEET.

شما نمی توانید درخواست اسانس به طور مستقیم به پوست تا شما را به یک راه حل. برای یک اسپری محلول رقیق 10 میلی لیتر (حدود 1/2 اونس مایع یا 2.5 قاشق چای خوری) در اسانس با 80 میلی لیتر (حدود 3 اونس مایع یا 1/3 فنجان) آب یا الکل دانه (ودکا ویسکی و غیره). این را در یک بطری اسپری و استفاده به عنوان مورد نیاز است. اگر شما با استفاده از الکل ودکا خواهد بود حداقل به احتمال زیاد به ترک شما بو به عنوان اگر شما بوده ام به نوشیدن!

راه حل از غلظت این کار را برای 30 دقیقه تا 2 ساعت پس شما نیاز به اعمال, اغلب, به خصوص بعد از شنا.

در هند چریش روغن در مخلوط روغن نارگیل به 1-2 ٪ راه حل پیدا شده است بسیار موثر است بنابراین اگر شما در حال پیاده در هند, مطمئن شوید که شما گرفتن برخی از این.

سعی کنید این اسپری – 10 میلی لیتر (حدود 1/2 اونس مایع یا 2.5 قاشق چای خوری) از سنبل هندی به اضافه 80 میلی لیتر (حدود 3 اونس مایع یا 1/3 فنجان) آب یا آب میوه. سپس لرزش و اعمال به عنوان یک اسپری. استفاده از 10 میلی لیتر مخلوط سنبل هندی اکالیپتوس و سنبل هندی روغن در 80 میلی لیتر آب یا الکل.

Cat-nip دافع بسیار خوب است اما شما نمی توانید در کودکان کوچک و یا کسانی که با یک گربه-nip آلرژی. مخلوط 5 میلی لیتر (حدود اونس مایع 1/4 یا 1/2 قاشق چای خوری) از سلنیوم اسانس با 240 میلی لیتر (حدود 8 اونس مایع یا 1 فنجان) از ایزوپروپیل الکل (الکل یا جراحی روح) و 240 میلی لیتر آب (حدود 8 اونس مایع یا 1 فنجان).

3. خود را اسانس دافع این یک نسخه با استفاده از روغن های ضروری که در آن شما فقط dab چند قطره روی پوست خود را و یا لباس و یا خیس کردن برخی از حوله کاغذی و ترک آنها را در نزدیکی چادر-درب. شما باید مراقب باشید با برخی از روغن های ضروری اگر شما حامله هستید و یا با استفاده از یک کودک کمتر از 2 سال اگر با استفاده از این روش.

به دافع اضافه 10 قطره از اسانس به 30 میلی لیتر (حدود 1 اونس مایع یا 2 قاشق غذاخوری) روغن گیاهی مانند روغن بادام, روغن زیتون, سویا, روغن در یک ظرف شیشه ای. هم بزنید تا ترکیب. برای روغن های ضروری انتخاب یکی از موارد زیر باشد: سنبل هندی (بادرنجبویه) نعناع سرو سنبل گل شمعدانی و سنبل و ریحان و سیر و نعناع و بابونه گاوی.

سعی کنید این روغن – 5 قطره از روغن اسطوخودوس به همراه 5 قطره از روغن ریواس به اضافه 2 قاشق غذاخوری روغن بادام. کهنه را نم زدن بر روی پوست یا لباس (فقط اگر 3 سال یا مسن تر)

4. استفاده از سبزی تازه – اگر شما تازه ریحان, شما می توانید مالش برخی از برگ های خرد شده بر روی پوست شما به عمل به عنوان یک دافع. متناوبا, مالش علف لیمو برگ بر روی پوست – بهتر است هنوز هم استفاده از این ماده در داخل علف لیمو ساقه.

شما همچنین می توانید له گیاهان دارویی مانند آویشن و رزماری و ریحان و سیر را در یک ظرف در نزدیکی جایی که شما در حال غذا خوردن یا نشستن – بهتر است برای پوشش ظرف را با یک پارچه یا دیگر پوشش مش برای جلوگیری از حشرات پرواز به آن.

5. استفاده از لیمو تا مایع لباسشویی – قرار دادن برخی از لیمو معطر شستشو مایع در عمق کم سفید ظرف را با یک لایه نازک از آب و محل حدود 6 متر (20 فوت) دورتر از جایی که شما هستند. این است که خیلی از یک دافع اما آن را جذب پشه ها را از شما دور!

امیدوارم این ساده و درمان های طبیعی را حفظ خواهد کرد شما “نیش رایگان” این تعطیلات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.