چگونه به خلاص شدن از شر خطوط خواب

[ad_1]

بنابراین شما را فراموش کرده به خواب بر روی پشت خود را. یا شاید شما به سادگی نمی تواند خواب در پشت خود را. شاید شما فقط می توانید یک شب خوب's خواب در معده خود را. شاید شما به پوشیدن یک CPAP ، هر چه دلیل در حال حاضر شما باید یک جدول طراحی تاتو در سراسر خود را نه چندان گونه گلگون. بالش بود دوستان خود را و در حال حاضر شما مانند یک جنگنده نهایی کامل با صورت زخم. و شما باید یک جلسه در یک ساعت.

چه کاری انجام دهید ؟ پوشیدن یک ماسک صورت در طول شب ؟ دوختن توپ تنیس به طرف خود jammies? پر کردن افزایش دره با کلوچه آرایش ؟ خیلی دیر شده برای کسانی که افراطی مرحله ؟ شکستن بوتاکس? درد نمیخورد.

سعی کنید موارد زیر را در سه مرحله زمان بعدی شما نگاه به آینه در صبح و دیدن مخوف پوست چین.

1. با کف دست زدن خود را در اطراف. بله ما همه آن را سعی کردم. و آن کار می کند. برخی از تحریک رفتن. دنبال کمی گونه سیلی جلسه متناوب آب سرد و گرم سیلی. با سرد ، من در آن یافت می شود عضلات صورت تدریس و بسیار سرد. سپس هنگامی که آب گرم بازدید چیزی در مورد انتشار خون به آن مناطق که از آن فقط عقب نشینی می دهد crevasses یک دهنده است.

2. Re-چین چین. در حال حاضر یک به یک و معکوس چین اصلی مجرم. شما ممکن است قادر به انجام این کار برای همه کمی دندانه اما وجود خواهد داشت عمده چند خطی فرورفتگی که قابل توجه خواهد بود در سراسر یک اتاق جلسه. خرج کردن پوست اطراف آنها و برابر جهت مخالف است. انجام این کار به آرامی اگر شما خرج کردن بیش از حد سخت مویرگ های زیر ممکن است پشت سر هم. این خطوط را نمی خواهد برود اما شما've توزیع گوشتی مایعات دور از برابر شده است.

3. درخواست یک مرطوب کننده. مرطوب کننده پوست چرب و پر کردن فضاهای در پوست's سلول. استفاده از یک محصول مبتنی بر آب. این تمایل به جذب سریع تر است. یک مرطوب کننده خوب را دام آب در لایه بیرونی پوست صورت خود را.

گاهی من این مراحل را دو بار در صبح بد. خطوط نمی خواهد بلافاصله عقب نشینی اما من پیدا کرده اند که آنها ناپدید می شوند در عرض چند دقیقه. بنابراین استفاده از این روال دفعه بعد شما می توانید تخت چهره بد و شما'll گشاد گشاد راه رفتن با اعتماد به نفس به روز خود را با تب و تاب بودن بر روی صورت خود را به بوت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.