چگونه به خرید یک PAP آنلاین

[ad_1]

من اجرای یک آزمایشگاه خواب برای بسیاری از سال و بیشتر مردم در حال خرید و فروش با deductibles بالا و بیش از حد copays بسیاری از مردم به دنبال خود را برای خرید دستگاه های PAP به جای رفتن را از طریق بیمه. این نقاط خوب آن و همچنین برخی بسیار خطرناک نقاط بد. بیش از حد بسیاری از مردم از طریق آزمایشگاه انجام داده اند که این راه اشتباه و در حال حاضر به پرداخت قیمت.

اولین چیزی که شما نیاز به یاد داشته باشید این است که پاپ اسمیر یک دستگاه پزشکی و به این ترتیب نیاز به یک نوشته شده است نسخه آن را دریافت کنید. چرا که این مجموعه به شما تنظیمات تنظیمات که نیاز به درمان خاص خود آپنه خواب است. این فشارها نه خودسرانه آنها یافت می شود یا از طریق مطالعه و یا با استفاده از auto-titrating دستگاه هایی که در حال راه اندازی برای کار با شما.

اگر کسی برای فروش ماشین خود را که بدان معنی است که آنها در حال استفاده نیست آن را برای یکی از دو دلیل است و آنها را دریافت و جایگزینی ماشین آلات و یا آنها را انتخاب کرده اند برای ادامه درمان خود را که در آن مشخص شد آنها مورد نیاز است. به یاد داشته باشید که آپنه خواب می تواند منجر به مسائل مانند فشار خون بالا و حمله قلبی سکته مغزی سرطان روده بزرگ سرطان و آلزایمر's بیماری فقط به دانستن چند اختلالات است. اگر آنها را انتخاب کرده اند به قطع درمان آنها باید فروش این ماشین به دلیل آنها ممکن است نیاز به دوباره آن را زمانی که آنها در مسائل آینده و بیمه لزوما آن را تعویض کنید.

دستگاه تنظیم نشده است برای شما اما برای کسی آن است که خریداری شده از. آن را ممکن است به اشتباه نوع دستگاه شما آن را می توان در تنظیمات اشتباه و یا تجهیزات نشده اند ممکن است به درستی نگهداری می شود و می تواند باعث شود کاربر جدید مشکلات سلامتی. فکر می کنم در مورد آن, کسی که نمی, پاک, خود, دستگاه های مرطوب کننده برای شش ماه آنها با استفاده از دستگاه و سپس آنها قرار داده و آن را در گنجه تا آن را فروخته بود. چقدر می تواند رشد در آن دستگاه.

هیچ کس وجود دارد برای تنظیم فشار در دستگاه جدید. هیچ DME شرکت است که به تنظیم فشار یا جای لوازم و یا چک برای دیدن اگر دستگاه درست کار می کند در صورتی که فروش این دستگاه به شما. هیچ آزمایشگاه خواب در حال رفتن به گرفتن مسئولیت برای یک ماشین است که به صورت آنلاین خریداری از بیمار دیگر.

اگر شما می خواهید برای خرید یک ماشین خود را پس از شما مطالعه خود را شما نیاز به رفتن را از طریق معتبر DME شرکت. وجود دارد بسیاری از خارج وجود دارد و آنها باید این توانایی برای فروش ماشین آلات مورد استفاده که ممکن است به آنها بازگشت چون کسی نیست از آن استفاده کنید. آنها همچنین دسترسی به منابع جدید مانند ماسک مرطوب کننده اتاق و شلنگ و فیلتر. شما باید یک کپی از خود را مطالعه خواب و نسخه خود را به منظور خرید یک ماشین. که با توجه به این واقعیت که آن را به یک دستگاه پزشکی درست مثل شما نیاز به یک نسخه به سفارش داروهای خاص.

آن را ضروری است که شما نگاه خود را PAP به عنوان یک درمان پزشکی و نه فقط چیزی که پزشک به شما گفته است به استفاده از. آن است که یک راه برای بهبود سلامت کلی شما و جلوگیری از بیماری است. باید آن را به درستی برای مراقبت و نگهداری می شود. اگر شما یک دستگاه است که کار نمی کند و آن را از 5 سال به شرکت بیمه خود را جایگزین کردن آن با یکی از جدید تا زمانی که شما خود را در مطالعات و فعلی پزشک اشاره کرد و نسخه. آن است که اگر کمتر از 5 سال, شما نیاز به تماس با DME شرکت شما به دست آمده از دستگاه به طوری که آنها می توانید آن را به تولید کننده برای تعمیرات. فقط به یاد داشته باشید آن است که سلامت خود را که شما در حال مراقبت و که شما باید همیشه خود را pap درمان جدی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *