چگونه به استفاده از قبل از بذر روان کننده

[ad_1]

Preseed شخصی روان کننده است که در واقع تنها واقعی روانکاری است که باید مورد استفاده توسط TTC زوج (تلاش برای باردار شدن). چندین شخصی دیگر روانکاری محصولات در بازار به صورت یک مانع هرگز اجازه اسپرم به جریان از طریق دهانه رحم باز است. Preseed فراهم می کند حداکثر اسپرم دوستدار محیط زیست با مرطوب کننده کانال واژن از راه تقلید از یک زن طبیعی دهانه رحم مایعات بدن. آن ثابت شده است هر دو امن و قدرتمند است.

استفاده از Preseed شخصی روان کننده برای TTC آسان است پس بدون عارضه اطلاعات و ارائه شده است قبل از پر فردی با استفاده از برس همراه با چند استفاده از اعمال. هنگامی که با استفاده از تنها یک استفاده از قبل پر شده برس به سادگی فقط پیچ و تاب و کلاه کردن, قرار دادن پایان دادن به کانال واژن و فشار به انتشار روانکاری.

چند استفاده از اعمال اجازه می دهد تا شما را به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از روانکاری شما می خواهید به استفاده از. به سادگی حذف کلاه کردن بر روی لوله و پیچ و تاب و اعمال به انتهای لوله. هنگامی که شما به آرامی فشار لوله اعمال در حال رفتن به شروع به پر کردن.

چوب در اپلیکاتور آغاز خواهد شد برای رفتن به روغنکاری پر آن را. به سادگی با خواندن اعداد روی چوب شما می دانید که چقدر روانکاری است که در واقع در داخل لوله. هنگامی که آن را پر شده است فقط به عنوان به عنوان روان کننده مورد نظر شما فقط با قرار دادن پایان برس به کانال واژن و سپس فشار روغن از لوله.

به عنوان با قبل از پر استفاده تنها اعمال و همچنین چند استفاده از اپلیکاتور پس از استفاده از روان کننده در داخل مهبل (واژن) خود این توصیه توسط Preseed که شما فقط صبر کنید 15 دقیقه قبل از مقاربت جنسی.

Preseed شخصی روان کننده است علاوه بر این در دسترس دستی تلنگر لوله بالا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک خارجی اعمال روان کننده برای همه آن زمان که شما تمایل به باردار شدن و فقط نیاز به اضافی روانکاری در حالی که داشتن مقاربت جنسی.

این نیز استفاده شده توسط زنان در مراحل مختلف زندگی است که به دنبال یک روان کننده که ممکن است بسیار کمتر تحریک کننده تر از انواع دیگر خارج از قفسه-موارد و برای کسانی که با ناراحتی لگن مشکلات و یا به عنوان یک نتیجه از خشکی از تغییرات هورمونی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *