چگونه به آماده شدن برای یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی

[ad_1]

اصول بقا زامبی

زامبی بقا بستگی به سه چیز لازم است: باز بودن فکر داشتن یک زامبی کیت بقا و توسعه یک زامبی طرح اضطراری.

بقا زامبی شروع می شود و با باز بودن فکر این مهم است زیرا در حالی که ما می دانیم که یک زامبی آخرالزمان اتفاق نمی افتد مراحل شما را به تبدیل شدن به زامبی اثبات همان سناریوهای واقعی مانند زلزله, قطع برق و بیماری های همه گیر. برای این مقاله, شما نیاز به باز کردن برای درمان یک “زامبی حمله” همان علل دیگر از بلایای طبیعی است. به طور کلی این اجازه خواهد داد که شما برای تبدیل شدن به بهتر آماده برای تمام خطرات.

تظاهر به تجربه حمله زامبی نشان دهنده یک کار خوب مدل برای توصیف انسان پاسخ به بلایای طبیعی است. برای مثال با توجه به مرکز کنترل بیماری ها (CDC) اگر زامبی ها به حمله CDC خواهد انجام تحقیقات بسیار شبیه به سایر بیماری ها شیوع. آنها ارائه کمک های فنی برای شهرستانها ایالات متحده و یا شرکای بین المللی در برخورد با یک ویروس زامبی.

زامبی بقا بستگی دارد داشتن یک زامبی بقا کیت. آن ضروری خواهد بود اگر شما به زندگی در میان بعدی نژاد زامبی preppers. اگر یک زامبی بقا کیت عملی نیست, شما ممکن است بخواهید به یک هدف کیت اضطراری. کیت اضطراری که شامل چیزهایی مانند اضطراری آب اضطراری, مواد غذایی و دیگر لوازم اضطراری به شما از طریق زن و شوهر اول از روز. سعی کنید راه خود را به یک زامبی بازمانده اردوگاه و یا در صورت یک فاجعه و یک تخلیه پناهگاه. در زیر چند آیتم ها شما باید خود را شامل کیت اضطراری.

مواد غذایی و آب: حداقل یک گالن آب در هر فرد در هر روز به عنوان توصیه شده توسط FEMA.

نور و ارتباطی: رادیو, چراغ قوه, سوت مسابقات.

پناهگاه و گرما: بدن بخار, چادر, پانچو پتو لباس های اضافی

ابزار: چاقو N95 ماسک, دستکش, دوخت کیت.

بهداشت و بهداشت: صابون, شامپو, تیغ, مسواک, خمیر دندان

کمک های اولیه: بانداژ و ضد عفونی کننده برای کاهش نگرانی های بهداشتی.

متفرقه: بازی زباله کیسه Ziploc و کیف و مداد و دفترچه یادداشت و اسناد و پول دارو

ایجاد یک زامبی بقا طرح

هنگامی که شما خود کیت اضطراری شما باید بنشینید با خانواده خود و آمد تا با یک زامبی بقا طرح است. این طرح ممکن است شامل مکان های خارج از محله خود دولت-شهر یا کشور است. این مهم در مورد زامبی ها شروع به ظاهر شدن در خارج از خانه خود را. شما همچنین می توانید با اجرای این طرح اگر قطع برق گیر زلزله و یا دیگر شرایط اضطراری است که شما نیاز به تخلیه.

مرحله 1 – شناسایی نوع زامبی فاجعه که در منطقه شما ؟ (ویروس زامبی زلزله و گردباد و غیره.). به عبارت دیگر انجام یک ارزیابی خطر برای تمام خطرات در منطقه شما. برای مثال سیل و آتش سوزی و زلزله جرم و جنایت و غیره. مشورت های اضطراری محلی خود را مدیریت سازمان برای اطلاعات بیشتر در مورد محلی خود را به خطرات.

مرحله 2 – انتخاب یک محل ملاقات برای خانواده خود را به دوباره. که البته زمانی که زامبی ها حمله به خانه خود را. اما برای دیگر شرایط اضطراری مانند قطع برق و یا طوفان, شما باید در نظر خود را در اولین محل به سمت راست خارج از خانه خود را. اگر آن محل می شود به خطر بیافتد و متوسطه خود را در سایت قرار دارد بايد در خارج از محله خود را.

مرحله 3 – شناسایی تماس های اضطراری. ایجاد یک لیست از تماس های محلی مانند پلیس و آتش نشانی و سازمان های محلی خود را زامبی preppers. همچنین شناسایی خارج از کشور تماس است که شما می توانید تماس های اضطراری به اجازه دهید بقیه خانواده خود را می دانم که شما درست است.

گام 4 – بقا زامبی شما نیاز به برنامه ریزی خود را تخلیه مسیر. هنگامی که زامبی گرسنه مغز شما در حال رفتن به نگاه خوشمزه است. که بدان معنی است که شما نیاز به خارج شدن از شهر ، برنامه که در آن به رفتن با چند مسیرهای جایگزین را به شما وجود دارد. اطمینان از “واکر” آیا یک فرصت است. این نیز مفید است زمانی که بلایای طبیعی اعتصاب و شما را به پناهگاه سریع.

زامبی بقا بستگی دارد دانش خود را از نکات بالا. به یاد داشته باشید ایجاد یک طرح و یک کیت اضطراری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.