چگونه برای ساختن یک تبادل نظر جیبی Paracord, شکل دیگر, تلگراف

[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز مانند رفتن کمپینگ برای آخر هفته. سه روز از هوای تازه زیبا, مناظر طبیعی و مقدار زیادی از زمان را به نشستن به تنهایی و منعکس کننده. به علاوه اگر شما می توانید لذت بردن از بیشتر فعالیت های شدید مانند پیاده روی, شنا و یا کاوش کسانی که معمولا در دسترس در نزدیکی و مجاورت. اما آنچه را که شما انجام دهید اگر شما از دست رفته در هنگام پیاده روی در جنگل و یا ساخت راه خود را از شنا سوراخ ؟ چگونه خواهد بود شما برای زنده ماندن ؟

هنگامی که در یک وضعیت بقا اعم از کوتاه مدت یا دراز مدت یکی از بهترین ابزار را در دست داشته است طناب چتر نجات. طناب چتر نجات و بهتر به عنوان شناخته شده paracord, شکل دیگر, همه منظوره, سبک وزن, بند ناف است که مناسب برای استفاده در بقای شرایط است. می آید در انواع طول و رنگ و ساخته شده است از 7 کابل از نایلون است که پیچیده شده در یک, انعطاف پذیر, نایلون بافته غلاف. این باعث می شود برای قوی طناب – در واقع, واقعی, paracord, شکل دیگر, ترکیب شکستن قدرت 550 پوند است. این است دلیل آن است که گاهی اوقات به عنوان 550 بند ناف.

در مورد Paracord, شکل دیگر,

Paracord, شکل دیگر, برای اولین بار استفاده از چتر نجات در ساخت و ساز در طول جنگ جهانی دوم و به منظور استفاده برای مقاصد نظامی از آن تا به حال به سازگاری با بسیاری از الزامات است. اول از همه, آن را به حال به اندازه کافی قوی به تحمل وزن سرباز, سلاح های خود را و هر گونه تجهیزات اضافی است که او همراه برای سوار شدن. به عبارت دیگر paracord, شکل دیگر, تا به حال قادر به حمل مقدار قابل توجهی از وزن بدون شکستن. آن را نیز تا به حال به اندازه کافی انعطاف پذیر برای جذب برخی از این شوک زمانی که چتر نجات را باز کرد.

امن دنده خود را با Paracord, شکل دیگر,

Paracord, شکل دیگر, را تطبیق پذیری خود را آشنایی بسیار خوبی در بقا و یا کمپینگ شرایط. برای مثال شما می توانید با استفاده از این طناب به راه اندازی حمل و خود را امن تجهیزات مهم. این می تواند به خصوص مفید برای جلوگیری از از دست دادن یا آسیب به تجهیزات خود را در حالی که در دنباله.

Paracord, شکل دیگر, می تواند کمک به شما در پر کردن شکم خود را

اکثر بقا موقعیت های گذشته برای کمتر از 24 ساعت اما چه اتفاقی می افتد زمانی که در گیر نامطلوب وضعیت برای یک دوره طولانی تر از زمان ؟ یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما باید انجام دهید این است برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن غذا.

اگر شما به بدن شما می توانید با استفاده از الیاف نایلون در داخل paracord, شکل دیگر, را, نایلون, غلاف به عنوان یک خط ماهیگیری. اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت بقا که در آن این گزینه نیست و شما می توانید شما paracord, شکل دیگر, را, ساده, تله مانند یک دام برای گرفتن بازی های کوچک.

های اضافی و با استفاده از Paracord, شکل دیگر,

این همه کاره طناب نایلون استفاده می شود به انجام یک تنوع از هدف کلی وظایف نه محدود به آنهایی که ذکر شده در بالا. برخی از آنها عبارتند از:

** به عنوان یک تورنیکه

** قطع بازی

* * * * * یک آتل برای شکستگی دست یا پا

** ایجاد بخیه

** ایجاد یک آتش سوزی

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که چند قطعه از paracord, شکل دیگر, می تواند بافته با هم حتی برای قدرت بیشتر. اما این همه نیست – داخلی آن رشته کشیده شود می تواند به راحتی برای استفاده های اضافی مانند اورژانس بخیه (شما باید جوش آنها را برای اولین بار نخ دندان دام انداختن تله ماهیگیری و دوخت.

چگونه خود را در جیب Paracord, شکل دیگر, تلگراف

خوب مانده همیشه paracord, شکل دیگر, در, دست, اما آن را همیشه انجام عملی زیادی که کمی خواهد شد یک راه طولانی. بنابراین اگر شما می خواهم یک wildly راه مناسب برای نگه داشتن این ابزار مفید در این نزدیکی هست در اینجا دستورالعمل به ساختمان خود را بسیار خود را در جیب paracord, شکل دیگر, تلگراف. این نسخه دارای 35 پا از بند ناف.

آنچه شما نیاز دارید:

1 خالی tic tac ظرف 200 تعداد

1 Bolt

1 مهره

Paracord, شکل دیگر,

نوار مجرای

قدرت مته

چه باید بکنید:

مته یک سوراخ در مرکز تیک تاک ظرف مطمئن شوید که از آن می رود تمام راه را از طریق و آن را به اندازه کافی بزرگ را به جا bolt

قرار دادن پیچ و مهره از طریق سوراخ و به آرامی پیچ مهره بر روی آن.

استفاده از یک قطعه کوچک از نوار مجرای و ضمیمه پایان paracord, شکل دیگر, به پیچ

با استفاده از یک مته قدرت به نوبه خود مهره و باد paracord, شکل دیگر,

قرار دادن پایان paracord, شکل دیگر, از طریق سوراخ در tic tac تلگراف و بسته درب

یکی از آخرین چیزی که…

قبل از شما بیرون رفتن و خرید قطعه اول paracord, شکل دیگر, شما دیدن, این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد بسیاری از انواع paracord, شکل دیگر, در بازار هستند و آنها نه برابر خلق شده اند. درست paracord, شکل دیگر, درجه نظامی خواهد شد امتیاز به پشتیبانی تا 550 پوند و تعیین شده MIL-C-5040 نوع سوم است. این قدرت است زیرا هر یک از 7 درونی موضوعات ساخته شده است 3 رشته.

خط پایین

Paracord, شکل دیگر, یک ابزار ضروری برای بقا در شرایط. آن را عملی ساده است و آن را تطبیق پذیری استفاده محدود تنها با تخیل خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *