چگونه برای جلوگیری از خود را کشیده گوش از نفرت اور

[ad_1]

گوش کشش تمرین شده است برای صدها سال توسط مردم بومی برای انواع مراسم در کشورهایی مانند آفریقا و اروپا و اخیرا انفجار در شمال امریکا و اروپا است. گوش کشش اساسا گسترش شفا سوراخ در لوب گوش و قرار دادن یک پلاگین یا تونل در سوراخ سوراخ شده. انتخاب به دراز گوش خود را به شما می دهد یک مسئولیت شخصی برای مراقبت مناسب از خود را پر سر و صدا. بد بو ear plugs, معمولا شناخته شده به عنوان گوش پنیر است که توسط سلول های مرده پوست تشکیل در داخل کشیده لاله گوش و تدوین در پلاگین. گوش پنیر ترکیبی از سلول های مرده پوست و شامپو/صابون محصولات آینده با هم به شکل منزجر کننده و ترشحات بد بو. هنگامی که این اتفاق می افتد شما باید مراحل را به خلاص شدن از شر گوش خود را از این وحشتناک مخزن.

مرحله 1 – تمیز کردن خود را شمع

نگاهی به شاخه های خود را و شستن با دقت در سینک را با آب گرم. استفاده از مایع صابون ملایم برای شستشو همه طرف و تمیز کردن طلا و جواهر به طور کامل. هنگامی که به پایان رسید با استفاده از یک حوله کاغذی برای خشک کردن و نگه داشتن پوشش داده شده است. مطمئن شوید که شما را ترک نمی کند در حمام و یا سینک به عنوان امکان پذیر است recontamination می تواند رخ دهد. برای شاخه آلی مانند چوب و روغن های خاص مانند جوجوبا می تواند در درستی تمیز کردن مواد خاص.

مرحله 2 – تمیز کردن Earlobes

ابتدا کف هر دو دست در دست هم با آب گرم و تمیز با ضد باکتری صابون. سپس در یک حرکت دایره ای با استفاده از یک انگشت به داخل خود کشیده لوب. مطمئن شوید که برای پاک و تمیز کردن تمام سلول های مرده پوست در لاله گوش با مقدار زیادی از صابون ضد باکتری و آب. اگر خود را لوب بزرگ نیست به اندازه کافی برای انگشت خود را و سپس سعی کنید با استفاده از Q-tip برای تمیز کردن داخل. مطمئن شوید که به طور کامل خشک لوب در داخل و خارج با یک حوله کاغذی تمیز برای جلوگیری از به دام انداختن باکتری است.

مرحله 3 – Re-قرار دادن خود شمع

یک بار داخل لوب شده است تمیز و خشک شده و بلافاصله با قرار دادن شمع را به خود کشیده لوب. به تازگی تمیز شمع و گوش طلا و جواهر به راحتی می توانید انتخاب کنید تا باکتری ها در حالی که هوا خشک در سینک ظرفشویی یا دوش بنابراین این مهم است برای انجام این کار سریع. پاک کردن تمام باقی مانده آب اطراف خود را پر سر و صدا با یک پارچه تمیز یا حوله کاغذی. اگر خود را لوب نیاز به روانکاری وقتی که دوباره قرار دادن شمع سعی ماساژ روغن ویتامین E بر روی آنها.

بسیاری از تمیز کردن عوامل مانند الکل و هیدروژن پراکسید ارائه می شود بیش از حد سخت برای سوراخ کردن گوش و کشش. ما توصیه می کنیم خیساندن سوراخ و شمع 1-2 بار در روز در خفیف راه حل شور را با آب گرم و غیر یددار نمک دریا. پس از این آسان برای انجام مراحل به صورت روزانه می تواند به جلوگیری از بد بو کشیده گوش و جلوگیری گوش پنیر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.