چگونه برای افزایش دور آلت تناسلی مرد با استفاده از روش بستن

[ad_1]

اگر شما واقعا می خواهید بدانید که چگونه برای افزایش آلت تناسلی مرد دور شما باید به جای حق آمده است. افزایش طول آلت تناسلی خود مهم است اما از آن است که دور خود را که پر زن خود را بالا می دهد و او را به لذت بیشتر.

شما می توانید خود را افزایش دهد متوسط دور با استفاده از دست های خود را تنها با یک کابل گیره شما می توانید خرید خود را از فروشگاه های سخت افزاری محلی.

با استفاده از قرص افزایش آلت تناسلی مرد به افزایش خود را به طور متوسط آلت تناسلی مرد دور

همانطور که می دانید انواع مختلفی از تمرینات آلت تناسلی مرد شما می توانید به آلت تناسلی خود را طولانی تر و ضخیم تر اگر شما یک اندازه متوسط دور. وجود دارد آلت تناسلی مرد توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد پمپ و نر قرص بزرگ شدن.

در عین حال یکی از بهترین راه هایی برای افزایش دور خود را یک ورزش بزرگ شدن همراه با یک محصول افزایش آلت تناسلی مرد. وجود دارد بسیاری از محصولات مانند این در بازار فقط مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یکی خوب است.

چگونه برای افزایش دور آلت تناسلی مرد با استفاده از یک روش ساده و در عین حال موثر

اگر شما در حال حاضر به دنبال این ورزش برای افزایش دور خود را به شما متوجه خواهد شد افزایش ضخامت در عرض چند ماه یا بیشتر. با این حال حتی اگر این روش ساده آن است که هنوز هم بسیار خطرناک است اگر شما به تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی.

آن است که توصیه می شود برای پسر جدید به دنبال دریافت بزرگ دیک برای شروع با jelq ورزش اول است. سپس پس از چند ماه از انجام این کار شما می توانید سعی کنید این ورزش است.

اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که گرم کردن آلت تناسلی خود را با استفاده از یک حوله گرم به مدت حداقل پنج دقیقه. بسیار مهم است که شما را گرم یو پی اس برای جلوگیری از صدمات.

آلت تناسلی مرد بستن روش:

1. گیره در پایه آلت تناسلی خود را با استفاده از هر دو OK گرفتن یا گیره.

2. گرفتن شفت آلت تناسلی خود را با یک دست خود را راست و یا چپ خود را مهم نیست.

3. حرکت انگشتان دست خود را بیش از حسابهای اتاق در یک حرکت موج مانند است که حرکت خون در اطراف آن است.

4. انجام 10 حرکات به سمت سر و سپس kegel و آن را نگه دارید در حالی که شما در 10 نسبت به حرکات پایه آلت تناسلی خود را در حال حاضر تغییر دست و این کار را در دیگر CS مجلسی.

در حال حاضر شما باید انجام دهید 10 به سمت سر آلت تناسلی خود را و 10 نسبت به پایه آلت تناسلی خود را با هم به یک را یک هرزه.

نگه داشتن در ذهن است که دست خود را حرکت نمی کند در حالی که انجام xxx فشار و انگشتان دست خود را نمی اسلاید بالا یا پایین فشار پس از آن ،

پس از شما به پایان برسد با این ورزش انجام گرم کردن درست مثل شما گرم یو پی اس. شما می توانید انجام این تمرین برای افزایش آلت تناسلی مرد دور حدود 5 تا 10 دقیقه در روز به مدت 6 ماه یا بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *