چگونه برای افزایش آلت تناسلی خود را دور? این “یقین” ورزش برای افزایش دور آلت تناسلی مرد به طور طبیعی!

[ad_1]

من کاملا مطمئنم که شما در حال حاضر می دانیم که دور آلت تناسلی مرد بزرگ شدن امکان پذیر است. برخی از شما ممکن است از خود بپرسید چیزی شبیه به این: چرا یک فرد با میانگین (یا زیر متوسط) دور در آلت تناسلی مرد می خواهید به افزایش است که بیشتر ؟ که خوب است سوال بپرسید!

خوب اولین دلیل که چرا مردان می خواهند خود را برای افزایش دور آلت تناسلی مرد است که به ارائه جنسی بیشتر لذت و رضایت به شرکای خود را. من مطمئن هستم که شما در حال حاضر آگاه از این من فقط می خواهم به آن را می گویند به هر حال:

در این نوشتن تا شما را کشف چگونه برای افزایش آلت تناسلی خود را دور. شما ببینید اکثر بچه ها راضی هستند و طول آنها است; آن است که خود را دور آنها بیشتر نگران است. اگر این است که چگونه شما احساس می کنید در اینجا گام به گام روش برای افزایش آلت تناسلی مرد دور.

وقتی که می آید به ارائه لذت جنسی و دادن رضایت به همسر یا دوست دختر, طول آلت تناسلی مرد است و نه تنها چیزی را که شریک زندگی خود را خوشحال. آن را به هر دو طول و دور به انجام آن!

شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به افزایش دور آلت تناسلی مرد به طور طبیعی حتی اگر شما هیچ سرنخ در مورد چگونه به آن را انجام دهد. مسئله این است که با تمام راهنمایی و ترفندها در مورد چگونه برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را, شما به راحتی می توانید اشتباه کنید. پس از آن شما به خودتان پیدا کنید درخواست, چگونه می توانم رمز عبور همه اعتیاد به مواد مخدره برای پیدا کردن یکی که واقعا کار می کند.

بنابراین اگر شما به دنبال برای یک امن و طبیعی و اثبات شده ورزش برای افزایش آلت تناسلی مرد دور, سپس آن زمان برای متوقف کردن جستجو. من پیشنهاد می کنم شما فقط به عنوان خوانده شده این مقاله را به پایان و در صورت امکان انجام آنچه که من در واقع انجام داد.

شل خم ورزش: شل خم یکی از روش های افزایش آلت تناسلی خود را دور. این شل خم ورزش در نظر گرفته شده است یکی از اصلی دور آلت تناسلی مرد تمرین.

آن است که یک سطح متوسط از ورزش برای بسیاری از آن خواهد شد برای اولین بار فشردن ورزش انجام می دهند. هدف از این ورزش آلت تناسلی مرد است که برای آلت تناسلی خود را ضخیم تر است و بطور قابل توجهی از ستون فقرات ورزش. نعوظ سطح باید 50-60%.

گام به گام به انجام شل خم

این خود نیاز به دو دست

1. دست 1: گرفتن آلت تناسلی مرد در زیر دریا به عنوان اگر شما در حال رفتن به کشش.

2. دست 2: جای دو تا چهار انگشت زیر آلت تناسلی مرد.

3. خم شدن آلت تناسلی مرد بیش از انگشتان دست.

4. برگزاری خم برای 20-30 ثانیه

این باید انجام شود در تکرار 4,1 هرزه به هر جهت (بالا, پایین, چپ, راست). به همین دلیل است که اکثر کارگران هرزه تعداد به عنوان یک چند 4 (4, 8, 12, 16, 20… ). با هر جهت تغییر محل دست دوم خود را برای کمک به کشش/خم.

بستن یکی دیگر از راه برای دریافت خود را دور آلت تناسلی مرد افزایش یافته است. این گیره تمرین با استفاده از یک گیره دستگاه برای محدود کردن خون از جریان کردن آلت تناسلی مرد در حالی که هنوز هم اجازه می دهد محدود جریان خون به آلت تناسلی مرد است. این اجازه می دهد تا برای مقدار فوق العاده ای از فشار ساخته شده است که گسترش بافت در آلت تناسلی مرد فراتر از آن طبیعی نعوظ دولت است. با گسترش بافت آلت تناسلی مرد چندین بار گسترش در نهایت دائمی می شود.

لطفا هشدار داده می شود که این بسیار پیشرفته و دور ورزش و نباید سعی کردم تا با داشتن حداقل 6 ماه از آلت تناسلی مرد ورزش را تجربه کنند. بست به طور کلی امن هنگامی که احتیاط آگاهی و قضاوت خوب استفاده می شود. اگر شما شروع به متوجه هر علائم منفی توقف ورزش بدون تاخیر.

در مورد دور آلت تناسلی مرد است که در جایی در اطراف متوسط (به طور متوسط آلت تناسلی مرد دور حدود 5 اینچ یا 12.5 سانتی متر) شما می توانید به راحتی سایز بزرگ آن است.

به طوری که ساده است به عنوان آن می شود. شما فقط آموخته اند که چگونه به افزایش دور آلت تناسلی مرد برای اضافه کردن به شما عرض.خطر روش رایگان برای رفتن در مورد همه این است که با استفاده از, طبیعی, روش بزرگ شدن مانند یک ارائه شده توسط آلت تناسلی مرد از مزیت های برنامه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *