چگونه از به رسمیت شناختن بودن بیش از حد نوزاد علائم

[ad_1]

آن را کاملا طبیعی است که نوزادان را به پرستار تمام وقت. حتی اگر آنها در حال کامل, نوزادان را به طور مداوم درخواست به تغذیه می شود و سپس به هر حال. به این دلیل برخی از مادران برای پیدا کردن آن بسیار سخت به بگویید که برای ادامه یا توقف پرستاری.

این است که یک صفت است که همه مادران جدید باید توسعه را به عنوان بیش از تغذیه نوزادان خود را می تواند منجر به تعدادی از مشکلات. بنابراین اگر شما نیاز به یک دست در اینجا به برخی از شایع ترین بودن بیش از حد نوزاد علائم است که شما باید برای نگاه در نوزادان است.

یکی از بارز ترین بودن بیش از حد نوزاد علائم غیر منتظره ای مکرر اجابت مزاج. نوزادان با سن یک ماه و یا مسن تر به طور معمول به حذف خود را در روده ها دو بار در روز. کسانی که این کار را بیشتر از این ممکن است overfed است. برخی از اضافه وزن نوزادان می تواند شش یا بیشتر مدفوع در روز است. جدای از آن سبز و آبکی مدفوع و مواد منفجره نیز بسیار معمول است نشانه ای از بودن بیش از حد.

به طور طبیعی یک overfed است کودک تمایل به اضافه وزن. به طور معمول نوزادان می تواند به دست آوردن یک پوند از وزن بدن در هر هفته است. به دست آوردن وزن فراتر از این می شود ممکن است نشانه ای از بودن بیش از حد. بنابراین باید بسیار آگاه از این هر بار که شما در آن به روال دکتر چک آپ. یا بهتر است آن را به یک عادت برای نظارت بر وزن کودک شما در خانه به عنوان اغلب به عنوان شما احتمالا می تواند.

عرضه شیر مادر نیز می تواند به عنوان یک سنج بگویید اگر کودک overfed است یا نه. مادران با بیش از فراوان عرضه شیر به احتمال زیاد بیش از تغذیه نوزادان خود را. این مادران معمولا بسیار قوی شیر تخلیه رفلکس و می تواند جهش کردن شیر در مقادیر بزرگتر از حد نرمال است. این می تواند باعث شود کودک به تهوع و هوایی که در نهایت می تواند منجر به درد معده و قولنج است. یکی از راه های خوب برای ارزیابی تولید بیش از حد از شیر است که با پمپاژ کردن شیر با استفاده از یک پمپ پستان. این نوع پمپ استفاده می شود و زمان از روز که از شیر گرفته شده است می تواند تا حد زیادی تاثیر می گذارد حجم استخراج شده.

مکرر گریه و بد خوی نیز مشترک بودن بیش از حد نوزاد علائم. یک overfed است نوزاد است که غالبا بد خلق و به طور پیوسته افزایش وزن در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. آنها همچنین بسیار تحریک پذیر است و ممکن است مشکلات خواب. نوزادان به طور معمول به nursed توسط مادران آنها. بودن بیش از حد می تواند بسیار ناخوشایند برای نوزادان است. بنابراین باید بسیار مراقب کودک خود را زمانی که نگرش پرستاری. اگر شما همچنان به نادیده گرفتن این بودن بیش از حد نوزاد علائم نوزاد خود را صرف ممکن است کمتر و کمتر زمان پرستاری و تنها تا زمانی که او یا او می شود بسیار گرسنه است. نوزادان که رسیدن به این مرحله ممکن است تبدیل به خطرناکی خشک و ممکن است به شدت از دست دادن وزن است. به عنوان یک نتیجه از مادران ممکن است مجبور به جداسازی نوزادان در سن خیلی زود است.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از بودن بیش از حد نوزاد خود را به سادگی کاهش عرضه شیر. اما بسیار مهم است برای انجام این کار بسیار به تدریج. شما می توانید شروع با پرستاری کودک خود را تنها با یک شیر تغذیه در هر جلسه.

تغذیه نوزاد فقط با یک سینه تغذیه در هر جلسه به او می دهد و یا او را بیشتر hind milk. Hind milk آخرین شیر می آید که از پستان مادر که دارای مقادیر بسیار بالایی از چربی و کالری است. کاهش میزان شیر در تغذیه جلسه همچنین جلوگیری از اتساع معده و قولنج است. به این ترتیب شیر می رود از طریق کودک گوارش در به طور منظم و با سرعت و بسیاری از مواد مغذی به بدن جذب می شود.

اگر روش ذکر شده در بالا کار نمی کند, شما می توانید به قطع در تغذیه مقدار و حتی بیشتر. مهم نیست که چگونه اغلب کودک شما می پرسد به تغذیه شما باید تغذیه نوزاد خود را تنها یک بار در هر سه ساعت. اما در ابتدا مطمئن شوید که نوزاد خود را تشخیص داده شده است با یک گواهی پزشکی حرفه ای به عنوان اضافه وزن و overfed است نوزاد قبل از تطبیق این نوع زندگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *