چگونه آلت تناسلی مرد پمپ و بست کار

[ad_1]

چگونه آلت تناسلی مرد Enlargers کار می کند ؟

این cavernosum چیزی است که تقریبا هر آلت تناسلی enlarger بود اهداف به حدی حتی جراحی است. بسیاری از مصرف کنندگان بالقوه از آلت تناسلی افزایش طول دستگاه ها و روش ها می خواهند بدانند که چه محصول خاص تاثیر می گذارد; خوب این است. وجود دارد که در آن خون وجود دارد یک قرص و یا پمپ در حال انتظار برای بلعیدن آن است. اگر شما را در درک این ساختار شما را در درک که چرا آلت تناسلی کشیدگی تکنیک ها و دستگاه های ساخته شده راه آنها هستند.

Corpus cavernosum یک جفت از اسفنج مانند شفت در بافت سیخ شونده و که در آن بسیاری از خون موجود است. زمانی که تحریک این غار همراه با دیگر کوچکتر محور پر از خون در طول نصب. به شما برخی از ایده چگونه انتگرال این ساختار است که آن را نگه می دارد و نزدیک به 90 درصد از تمام خون در آلت. در این مرحله خون تنها یک راه از طریق وریدهای اطراف دیوار در خارج از corpus cavernosum. اما فشار خون پر غار فشرده این رگهای جلوگیری از زهکشی و جلوگیری از شما را از رفتن لنگی.

پمپ های آلت تناسلی مرد

آلت تناسلی مرد پمپ ها یکی از مهمترین ابزار مورد استفاده و یکی از شناخته شده ترین آلت تناسلی مرد enlargers. این دستگاه در حال استفاده از دارو برای کمک به درمان متعارف ناتوانی جنسی و اختلالات نعوظ. هر چند می توان پزشکی به عنوان دستگاه مقدار گسترده ای از این ابزار استفاده می شود برای آلت تناسلی افزایش. دو اشکال قابل توجه امروز وجود دارد; یکی با بهره گیری از آب و هوا به ایجاد یک خلاء است.

چگونه کار می کند ؟

یک پمپ آلت تناسلی مرد است که معمولا استوانه ای و با استفاده از هر یک از دستی یا موتوری پمپ برای ایجاد مکش ساخت آنها بسیار عالی البته موقت آلت تناسلی مرد, enlargers. به همین دلیل این دستگاه نیز معمولا به عنوان یک پمپ های خلاء. مکش ایجاد می کشد خون به آلت تناسلی مرد اجازه می دهد بدن برای تبدیل شدن به engorged. این شکل آلت تناسلی افزایش است و همچنین با استفاده از دستگاه های زیر آب است که سعی کنید برای رسیدن به همان نتیجه. بست یا بزرگ حلقه نیز استفاده می شود تا مانع از جریان به بدن در ساخت این آلت تناسلی مرد enlargers ارزش ترکیبی.

پمپ و گیره ترکیبی

آلت تناسلی مرد گیره فشار هر گونه امکان جریان خون دوباره به بدن حتی اگر شما نمی برانگیخته است. هر دو رگ در بالا توضیح داده شده و بخش زیادی از Cavernosum پرشیب است. با علاوه بر این از یک پمپ مکش غشاء سلول های پاره و تقسیم مجبور ظهر بدون از دست دادن خون است. درک در حالی که شما ایجاد می کند که خلاء شما استرس رگ ها و اندام های داخلی آلت تناسلی مرد و گیره مسدود کردن عقب نشینی است. این است که چرا بستن خود اجازه دهید به تنهایی اضافه کردن یک پمپ یک روش خطرناک. بسیاری از مردم مدافع پمپ و بست من تنها توصیه این است که در ادامه با احتیاط شدید.

مزایای

در آلت تناسلی افزایش صنعت پمپ گرامی برای نتایج سریع, به ویژه هنگامی که در ترکیب با یک گیره. نیز وجود دارد ساخته شده در بسیاری از اشکال و رنگ محرک و اندازه آنها را به یک دستگاه محبوب. مکش نیز می تواند به راحتی با واسطه و شانس بیش از پمپاژ کاهش می یابد به سادگی مذاکره مقدار مکش. با تمام انواع آلت تناسلی enlargers در هزینه های مختلف پمپ می تواند خریداری شده برای کمترین هزینه.

معایب

معایب پمپ ها معمولا با توجه به سوء استفاده توسط کاربر است. برای مثال بیش از پمپاژ جدی می شود (احتمالا جبران ناپذیر) آسیب به آلت تناسلی و بیضه ها. مانند هر دستگاه دیگر و یا قرص شما قرار داده و یا بر روی بدن خود را همیشه وجود دارد احتمال آسیب برساند. با پمپ و بست آن است که به ویژه مهم برای آگاه از خطرات بالقوه و احترام دستگاه.

پمپ نیز یک راه حل موقت که آیا فردی است که با استفاده از برای مقابله با اختلال در نعوظ و یا به سادگی برای افزایش اندازه آلت تناسلی. در حالی که این لزوما یک نقطه ضعف برخی از کاربران ممکن است نا امید که آنها به فروش می رسد یک محصول است که نه در نظر گرفته شده برای تولید اثرات طولانی مدت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *