چگونه آلت تناسلی خود را بزرگتر و با Jelqing ورزش

[ad_1]

این jelqing ورزش یک روش مورد استفاده برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. آن انجام شده است در این دوره از چند هفته و آن را شامل تنها با استفاده از دست خود را.

یادگیری چگونه آلت تناسلی خود را بزرگتر و با jelqing ورزش می تواند شکسته به 7 مرحله است:

1. نیمه راست. در اینجا اولین چیزی که شما نیاز دارید برای یادگیری چگونه آلت تناسلی خود را بزرگتر و با jelqing ورزش. آن را شامل دستیابی به یک نیمه نعوظ. بسیاری از اشتباه از تلاش برای jelq با یک نعوظ کامل بلکه جزئی 50-60% نعوظ مناسب دولت در این ورزش موثر باشد.

نکته: استفاده از آب گرم شستشو پارچه و قرار دادن آن در اطراف آلت تناسلی خود را. این جریان خون را افزایش دهد و آن را آسان تر برای رسیدن به جزئی نصب سرعت.

نکته #2: یکی دیگر از گزینه است که به ندرت در مورد صحبت برای گرم کردن آلت تناسلی مرد است گرفتن یک دوش گرم. این است که در واقع بسیار مناسب برای انجام jelq ورزش پس از ورزش منظم به عنوان شما می توانید هاپ و همزمان با گرم کردن از خود را تمرین و گرم کردن مجموعه ای از jelqs.

2. روانکاری. این مهم است به مقدار کمی از روغن را به آلت تناسلی خود را. این باعث می شود این ورزش ساده تر و نمی شود هر قرمزی رخ می دهد یا نه. Lube کردن آلت تناسلی خود را واقعا خوب است.

نکته: آیا استفاده از آب با استفاده از امن روانکاری برای پوست است. بسیاری از بچه ها فکر می کنم برای برخی از دلیل آب روغن جایگزین, اما آن را نمی.

نکته #2: چه ارزان ترین فرم از روغن بچه استفاده کنید ؟ اگر شما از یک دلار در فروشگاه در منطقه شما و سپس شما می توانید روان برای یک باک! اکثر فروشگاههای دلار باید وازلین است که می تواند کار زیادی برای jelqing روانکاری.

3. علامت OK. این است که در آن شما در حال رفتن به می خواهید برای گرفتن دست خود را و پیوستن به انگشت شست خود را خود را با سبابه ساخت آنچه شناخته شده به عنوان “علامت OK”. این موقعیت دست شما می خواهید برای انجام jelq ورزش.

نکته: اگر به هر دلیلی شما راحت تر به پیوستن به انگشت شست خود را با انگشت وسط خود را, سپس با تمام معنی شما می توانید با استفاده از این موقعیت است. این است به ندرت ذکر شده در هر jelqing دستورالعمل و از این رو به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک “قانون طلایی” از انواع که انگشت شست باید در مجلس با انگشت است. شخصا, من پیدا کرده اند آن را به راحت ترین متناوب تمرین از تمرین با وسط انگشت به انگشت شست و سبابه به انگشت شست.

4. موقعیت شروع. شما در حال حاضر می خواهم به “علامت OK” و قرار دادن آن در اطراف پایه آلت تناسلی خود را. این است که مناسب موقعیت شروع به ورزش. بعد از هر سکته مغزی شما می خواهید به بازگشت به پایه برای شروع بعد از سکته مغزی.

نکته: تصور “بستن” (به آرامی) با علامت OK به پایین پایه آلت تناسلی خود را. بسیاری از بچه ها تنبل و شروع به ورزش بالاتر از آنها باید. این “سرکوب” باعث می شود مطمئن شوید که شما در پایه.

نکته 2: به ندرت ذکر شده در هر نقطه دیگری به این واقعیت است که موهای ناحیه تناسلی اغلب می تواند تداخل با گیره پایین. آن را کند می کند ورزش کردن و باعث می شود آن را کمتر صاف از ورزش انجام دهد. بنابراین اصلاح موهای ناحیه تناسلی! خود را سرکوب راحت تر خواهد بود و اعمال خواهد شد بسیار بیشتر هموار.

5. سکته مغزی. هنگامی که شما در موقعیت شما سپس دست خود را و به آرامی سکته مغزی به سمت بالا در یک کنترل به شیوه ای. این است که در یک حرکت پایان فقط قبل از سر آلت تناسلی مرد.

نکته: سعی کنید برای 2-3 ثانیه برای هر سکته مغزی.

نکته 2: شخصی نکته من برای ماندن متمرکز و با انگیزه در طول هر یک از سکته مغزی است که تکرار این شماره زمانه با صدای بلند (“one”, “two”,و غیره.).

6. تکرار. شما در حال حاضر تکرار سکته مغزی, اما این بار با استفاده از دست دیگر خود را. سپس شما به سادگی جایگزین دست به جلو و عقب برای یک شماره خاص از تکرار.

نکته: نگه داشتن ریتم ثابت است. آیا سرعت بخشیدن به ورزش به عنوان آن ممکن است وسوسه انگیز را به انجام.

نکته 2: یکی از بهترین راه برای “در منطقه” در حالی که jelqing است با گوش دادن به موسیقی خود را. قرار دادن گوشی خود بر روی و بازی برخی از آهنگ. Jelqing خواهد شد با سرعت بسیار بیشتری در این راه.

7 فرکانس. شما معمولا می خواهید به انجام jelqing ورزش 4-5 بار در هفته. این همیشه مهم است برای چند روز برای استراحت و بازیابی. تعداد ست ها و تکرار شما متفاوت خواهد بود با توجه به آنچه در روال خاص شما انتخاب می کنید به دنبال دارد. بهترین روال معمولا نیاز به حداقل 6-20 دقیقه در روز و به عنوان ذکر 4-5 روز در هفته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *