چگونه آلت تناسلی خود را بزرگتر از طریق Jelqing – این است که چگونه شما واقعا Jelq و دریافت که آلت تناسلی مرد عظیم

[ad_1]

بسیاری از مردان می خواهند به آلت تناسلی خود را بزرگتر اما نمی دانم چگونه با خیال راحت رفتن در مورد آن. هر انسان را می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر اگر او به پیروی از روش درست است. یکی از این تکنیک ها به آلت تناسلی خود را ابجو باستانی, عرب, روش شناخته شده به عنوان jelqing.

اما بسیاری از مردان هنوز هم اشتباه به عنوان بهترین راه برای انجام این jelqing روش به محور رشد بزرگتر. به آلت تناسلی خود را لاگر از طریق jelqing شما باید آگاه باشید از چند چیز مطمئن شوید که شما دریافت بیشتر از این روش و به حداکثر رساندن سود خود را.

به منظور به حداکثر رساندن سود خود را از طریق jelqing شما باید افزایش مصرف آب خود را. توسط مرطوب خود به درستی آن را کمک خواهد کرد که تعریف jelqing ورزش شما در حال انجام خود را محور بزرگتر است. علاوه بر این برای دریافت بیشتر از این قدرتمند ورزش شما باید مقدار مناسب از ورزش خود را افزایش مواد معدنی و ویتامین مصرف و جلوگیری از مصرف وعده های غذایی نزدیک به خود را در زمان خواب است.

خوردن وعده های غذایی مغذی مهم است چرا که آن را نگه داشتن پوست از آلت تناسلی خود را سالم. شما می خواهید سالم آلت تناسلی پوست به این دلیل که پوست نیاز به رشد به منظور انطباق با جریان خون اضافی ایجاد شده توسط jelqing روزانه.

از آنجا که شما می خواهید پوست خود شفت به سالم روان کننده استفاده می کنید مهم است. با استفاده از روانکاری مناسب به شما ارائه خواهد شد تناسلی خود را بزرگ ترین تغذیه برای رشد بهتر.

علاوه بر این با استفاده از روانکاری مناسب آن خود را افزایش گیرنده های تستوسترون است که می تواند در درون خود محور. برخی از کارشناسان توصیه می کنیم شما با استفاده از عربی روغن های ساخته شده برای jelqing روش.

بهترین روغن برای استفاده از شامل یخچال ه (گاما-لینولنیک اسید). اگر شما نمی توانید پیدا کنید هر عربی روغن های ساخته شده برای jelqing شما می توانید شکایت وازلین برای روانکاری.

هنگامی که با استفاده از jelqing به آلت تناسلی خود را بزرگتر شما باید گرم کردن قبل از انجام ورزش است. با گرم کردن ابتدا شما در حال تحریک جریان خون لازم برای رشد آلت تناسلی. برای گرم کردن شما نیاز به خیس خوردن یک حوله را در آب گرم.

در حال حاضر استفاده از خیس و حوله گرم به گرم کردن خود محور به آرامی استفاده از آن را به منطقه خود را با دست. پس از گرم کردن شما باید مطمئن شوید که آلت تناسلی خود را باقی می ماند نیمه راست و دریافت نمی کند سخت است.

زمانی که jelqing به آلت تناسلی خود را بزرگ شما باید گرفتن آلت تناسلی خود را به درستی به دریافت بیشتر از این ورزش است. موثر ترین راه برای گرفتن دست خود را محور برای این روش این است که استفاده از هر دو دست.

شما در حال رفتن به می خواهید ot استفاده از یک دست برای گرفتن پایه آلت تناسلی خود را در حالی که شما با استفاده از دست مخالف را تکرار شیر حرکات فرم پایه خود محور به سمت بالای سر.

این مهم است که مطمئن شوید که روان شما سو اجازه می دهد تا دست خود را به حرکت یکنواخت در امتداد محور. این شیر روش بهترین زمانی که شما نگه داشتن آلت تناسلی خود را با جلو و با انگشت شست و بدون دو دست زدن به هر یک از دیگر.

Jelqing است یک راه موثر برای آلت تناسلی خود را بزرگتر بدون استفاده از دارو یا جراحی. با انجام این روش به درستی, شما دست آوردن بیشترین سود ممکن است در یک مقدار کوتاه از زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *