چه Periodontistry روش ؟

[ad_1]

مشکلات خود را با دندان یا لثه که دندان پزشکان قادر به درمان مراجعه کننده به پریودنتیست. از لثه یک متخصص جراح دندان است که دارای تخصص در تشخیص, پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دندان و لثه. اضافی به لثه متخصص در قرار دادن ایمپلنت های دندانی.

یک دورههای تخصصی را میگذرانند ارائه می دهد طیف گسترده ای از درمان از جمله ریشه و برنامه ریزی (که در آن آلوده سطح ریشه تمیز است) پوسته پوسته شدن سطح ریشه دبريدمان (که در آن بافت آسیب دیده برداشته شده است) و اصلاح شدید لثه مشکلات مربوط به.

پریودنتال روش شامل یک مطالعه از بیمار سابقه میانی برای اطمینان از وجود دارد از قبل موجود شرایط پزشکی که ممکن است به هیچ وجه تحت تاثیر قرار دهد و یا باید تحمل بیمار دندان و لثه ها – به خصوص بیماری های قلبی و دیابت و بارداری.

بعد از لثه بررسی لثه ها نشانه هایی از خط لثه رکود او در ارزیابی چگونه دندان های متناسب با هم در هنگام جویدن و همچنین چک برای دیدن اگر هر دندان شل هستند. به لثه نیز خواهد شد (معمولا) آزمون پريودنتال جیب با قرار دادن یک کاوشگر بین لثه ها; این کمک می کند تا لثه ارزیابی سلامت لثه ها. اکثر لثه نیز X-ray بیماران لثه برای تعیین سلامت استخوان زیر خط لثه. تمام اطلاعات لثه پس از جمع آوری یک بلبرینگ در روش او ممکن است مجبور به انجام بعدی.

در حالی که خود را دندانپزشک عمومی ممکن است تمیز کردن دندان های خود را با از بین بردن انباشته پلاک و تارتار دورههای تخصصی را میگذرانند انجام یک مقدار عمیق تر تمیز کردن لثه ها. در واقع پوسته پوسته شدن به طور منظم و برنامه ریزی شده است توصیه می شود به عنوان آن را فراهم می کند, پاک, صاف, سطح لثه به reattach به دندان و این تنها می تواند انجام شود توسط یک پریودنتیست.

اگر وجود دارد, نشانه های شدید بیماری های لثه از جمله التهاب لثه مبتلا به پريودنتيت فلپ پریودنتال و جیب های لثه را توصیه به عمل جراحی برای اصلاح این. در طول عمل جراحی لثه خواهد بالابر پشت لثه ها و حذف تارتر که ممکن است جمع شده اند در زیر خط لثه. هنگامی که تارتر برداشته است او مکان های لثه به طوری که بافت به صورت چسبیده متناسب در اطراف دندان. در حالی که انجام این کار, او نیز باعث کاهش فضای بین دندان و لثه. این پاک کردن لثه جیب که تمایل به تجمع باکتری های مضر که همچنین باعث بوی بد دهان.

برخی ارشد بیماران ممکن است نمایشگاه تخریب استخوان به علت بیماری لثه است. شما لثه می تواند بازسازی بافت است که به نوبه خود باعث تحریک استخوان و بافت لثه رشد. خود لثه نیز ممکن است محل مش-مانند پارچه بین لثه و استخوان. این اجازه می دهد تا استخوان و بافت همبند به رشد بدون نیاز به مبارزه با لثه ها برای فضا است.

پیشگیرانه دندانپزشکی متخصصان است به خصوص موثر در درمان بیمارانی که دچار آسیب های ناشی از حوادث. برای مثال لثه می تواند انجام دهد بافت نرم گرافت که تقویت لثه نازک و یا انجام پیوند استخوان و یا حتی اضافه کردن مصنوعی استخوان به تقویت بافت و استخوان که ممکن است آسیب دیده در یک تصادف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.