چه Frenectomy?

[ad_1]

یک frenectomy یک روش معمول انجام شده در دندانپزشکی.

چندین عضله مختلف فایل های پیوست در پایین و فک بالا که نیاز به امداد تحت شرایطی متفاوت. یک frenectomy انجام شده است به شدید عضله تحت سوء ظن کاهش اثر آن در حفره دهان.

اگر چه چند تن از عضلات در حال حاضر آن است که غیر معمول برای همه اما انتخاب یک زن و شوهر به نیاز منتشر شد. ترین زمینه های مشترک بین دو فوقانی مرکز دندان جلو, بین متوسط پایین تر دندان و زیر زبان. زیر روایت توصیف 2 بیشترین مناطق درگیر.

ما در نظر هر منطقه به صورت جداگانه و تعیین چرا هر ممکن است نیاز به این روش.

1. بین بالا و وسط دندان: این عضله متصل لب بالا به بافت لثه در مجاورت مرکز بالا دندان. وجود دارد 2 دلایل احتمالی که چرا این عضله نیاز ذکر شده روش.

A. به عنوان کودکان در حال رشد پایین عضله پیوست که امن است به بافت لثه بين دندانها می تواند به جلوگیری از مرکز دو دندان از دندان های در حال حرکت با هم در وضعیت طبیعی به عنوان فرزند بالغ. مداخله جراحی می تواند اجازه می دهد دندان مهاجرت به موقعیت طبیعی است. ارتودنسی ممکن است لازم باشد برای کمک به این موقعیت است.

یک کم عضله محل که همچنان ادامه دارد در بزرگسالی به طور مداوم می تواند یدک کش در بافت لثه بین مرکز دندان است. این می تواند در نتیجه لثه ای ترک unaesthetic سیاه فضای بین دندان ها در سوال. یک عمل جراحی انجام به موقع می تواند به جلوگیری از این اتفاق.

2. پیوست زیر زبان: این وضعیت این است که همچنین به عنوان شناخته شده “زبان بسته” و یا “ankyloglossia”. در اینجا عضله متصل زبان به کف دهان و در موارد شدید محدود حرکت زبان در حالی که احتمالا موثر گفتار. یک frenectomy ارائه می کنند بهبود زبان تحرک و گفتار.

3. بین پایین 2 مرکز دندان: علاوه بر موارد فوق توضیح داده مناطقی که نمایشگاه فرنوم کشیدن منطقه است که متصل به لب پایین به بافت لثه بین پایین وسط دو دندان نیز می تواند مبتلا شود. دلیل این عضلات ممکن است نیاز به حذف است که به دلیل توانایی خود را به علت رکود صمغ قابل توجه. اگر لثه ای است که تلفظ به اندازه کافی خطر از دست دادن دندان موجود است.

در طول تاریخ یک frenectomy روش انجام شد با یک چاقوی کوچک جراحی با روش های بخیه. این روش شامل خونریزی بخیه, افزایش زمان بهبود و متوسط ناراحتی. تکنیک های مدرن در حال انجام با یک لیزر بافت نرم. این آزاد کردن روش اعدام با یک لیزر بسیار سریع بسیار کمی به هیچ خونریزی بدون بخیه و حداقل درد. واقعا این روش دولت از هنر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.