چه چیزی می تواند به یک جراح پلاستیک را برای شما انجام دهد ؟

[ad_1]

جراحی پلاستیک پزشکی شاخه ای می پردازد که با مرمت و/ یا فرم و عملکرد بخش های مختلف بدن. این شامل انواع مختلفی از عمل جراحی دست جراحی ترمیمی و میکروسکوپی. کلمه ‘پلاستیک’ استفاده می شود به معنای قالب یا شکل دادن به هر بخشی از بدن است.

یک جراح پلاستیک است کسی که آموزش دیده در انجام تکنیک های مختلف جراحی پلاستیک. با رشد آگاهی در میان مردم در مورد به نظر می رسد, جراحی پلاستیک خشم در میان اکثر مردم است. این عمل از بین بردن عیوب بدن و اثرات پیری از یک فرد است.

در این مقاله ما به بحث در مورد برخی از محبوب جراحی پلاستیک روش که در حال تمرین این روز است.

بزرگ کردن سینه – این روند بزرگ شدن سینه با قرار دادن مصنوعی ایمپلنت پشت هر پستان است. سینه فرمت شامل استفاده از پروتز (سیلیکون کیسه) زیر سینه و پر کردن کیسه با آب شور. این گویا یک فولر نگاه به سینه افزایش کانتور و بهبود رخ.

بالابر – Mastopexy بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان بالابر یک میزبان از روش های جراحی است که به معنای تغییر شکل یا لیفت سینه زنی. همچنین مفید در جابجایی نوک پستان و آرئول. این انجام شده است با ساخت برش زیر سینه در اطراف آرئول و پایه پستان. این روش حذف اضافی پوست را کاهش می دهد به اندازه آرئول و افزایش یک شیر.

جراحی پلک – نیز نامیده می شود Blaspharoplasty, یک, جراحی پلک, جراحی تغییر پلک. این روش کمک می کند تا در خلاص شدن از چربی های اضافی و پوست و تقویت اطراف تاندون ها و عضلات. آن انجام شده است از طریق برش است که ساخته شده خارجی در امتداد خطوط پوست اطراف پلک. همزمان از روش های متداول خارجی پوست با کمک لایه برداری شیمیایی می تواند انجام شود. این کمک می کند تا در بهبودی سریع تر.

جراحی کشیدن صورت – فنی شناخته شده به عنوان لیفتینگ یک جراحی کشیدن صورت یک روش جراحی است که گویا یک ظاهر جوان خود را به یک فرد ، آن را شامل برداشتن پوست اضافی صورت. این روش بسیار مفید در خلاص شدن از پوست شل چین در اطراف گردن و گونه ها. آن نیاز به پوست برش.

صورت ایمپلنت – اینها مفید در بهبود ویژگی های مختلفی از چهره. یک جراح پلاستیک می تواند به بهبود خطوط صورت زیبایی روی صورت ایمپلنت. شایع ترین نوع صورت ایمپلنت شامل فک پایین ایمپلنت گونه ایمپلنت چانه ایمپلنت و پارانازال ایمپلنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *