چه چیزی باعث می شود آلت تناسلی خود را طولانی تر و ضخیم تر و قوی تر (و باعث می شود در زندگی جنسی خود مواد منفجره)?

[ad_1]

من تقریبا 100% مثبت است که شما فقط به عنوان خوانده شده که عنوان و یا یکی از دو چیز اتفاق افتاده است. شما در حال شک و تردید هرگز مانند قبل در حال حاضر. یا دو شما بسیار هیجان زده برای پیدا کردن آنچه در واقع می توان آلت تناسلی خود را طولانی تر و ضخیم تر را نعوظ خود را محکم تر و قوی تر و سپس در بالای آن همه, در واقع خود را sex زندگی بیشتر مواد منفجره (که به معنی ماندگاری طولانی با مقاربت داشتن ارگاسم چندگانه انفجار بار خود را مانند کانن و بیشتر) است که شما نمی تواند نگه داشتن هنوز هم در حال حاضر! مهم نیست که طرف سکه شما در حال حاضر, اگر شما علاقه مند هستند و نه فقط ساخت آلت تناسلی خود را بزرگتر, اما همچنین به طور قابل توجهی بهبود بسیاری از جنبه های خود را به طور کلی sex زندگی پس از آن من به شدت توصیه شما لطفا این مقاله را در اینجا.

شما در حال رفتن به پیدا کردن آنچه در آن طول می کشد برای اضافه کردن اینچ اضافه دور, خود را دریافت کنید نعوظ سخت تر و قوی تر و مقاربت چیزی خاص… به حداقل می گویند.

اول چه نقطه از گرفتن آلت تناسلی مرد بزرگتر?

خوب بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که درصد بسیار بالایی (60-75%) از زنان خود را آرزو او بزرگتر و قوی تر موقوفه. که یکی از دلایل. یکی دیگر این است که سطح اعتماد به نفس خود می کند افزایش… بر خلاف آنچه که بسیاری از مقالات می گویند. من می دانم که این یک واقعیت است. به دلیل آن را برای من اتفاق افتاده… و من یک بار بود یک مؤمن است که با داشتن آلت تناسلی مرد بزرگتر می کند افزایش اعتماد به نفس خود را! پس من رفتم و افزایش آلت تناسلی من و بهبود تمام جنبه های آن سطح اعتماد به نفس در اتاق خواب رفت و از طریق سقف. و اعتماد به من وقتی که من به شما بگویم این است: زنان آن را دوست دارم هنگامی که یک مرد با اعتماد به نفس است در اتاق خواب. آن نوبت خود را در مانند دیوانه!

بیایید ببینید آنچه در آن می گذرد را به رشد بزرگتر و بهبود زندگی جنسی خود را

1. برای دریافت دیگر… شما باید به طور طبیعی خود را کشش رباط suspensory. این رباط ها اجرا می شود, طول آلت تناسلی خود را و اگر آن را به طور طبیعی کشیده شما می توانید به اضافه کردن اضافی 4 اینچ به اندازه آلت تناسلی خود را.

2. برای دریافت ضخیم تر… شما باید علت تقسیم سلولی و سلول رشد مجدد خود را با corpora cavernosa اتاق. این دو اتاق به اجرا در امتداد دو طرف از آلت تناسلی خود را محور و آنها مسئول نعوظ خود را. اگر این اتاق در حال گسترش و سپس شما خواهد شد افزایش در ضخامت و طول بیشتر.

همچنین برای اضافه کردن بیشتر دور آن وجود دارد متوقف نمی شود. شما همچنین باید به افزایش گردش خون به آن اتاق به عنوان به خوبی.

3. برای گرفتن سخت تر و قوی تر… آن پایین می آید به آخرین چیزی که من در ذکر #2 بالا و… خواهد بود که شما نیاز به افزایش گردش خون.

4. خود را sex زندگی بیشتر مواد منفجره… شما باید خود را برای تقویت puboccocygeus عضله است. عضله PC بسیار مهم در عضله است که مسئول بسیاری از جنبه های مردانگی خود را. این عضله کنترل جریان ادرار انزال رشد آلت تناسلی مرد, و خیلی بیشتر. اگر این عضلات به طور طبیعی تقویت و سپس شما می توانید بهترین معتقدم که شما در حال رفتن برای پایان دادن به یک بسیار انفجاری sex زندگی!

با داشتن این عضله تقویت به معنی شما در حال حاضر قادر به گذشته کاملا از طول sexشما قادر خواهد بود برای جدا کردن انزال خود را آزاد از ارگاسم خود را (چقدر عالی است که؟!), و خیلی بیشتر.

5. برای بهبود ظاهر آلت تناسلی خود را… شما باید به طور طبیعی تحریک corpora cavernosa chambers, افزایش جریان خون, تقویت عضله PC و تحریک سر آلت تناسلی خود را. این را به آلت تناسلی خود را نصب مستقیم آن را به آن را نگاه عضلانی تر و آن را سر آلت تناسلی خود را بزرگتر.

روش بزرگ شدن(s) است که باعث خواهد شد همه بالا اتفاق می افتد…

قرص تنها افزایش گردش خون پمپ, تنها گردش خون را افزایش توسعه دهنده ی طبیعی یا دائم از آنجا که آنها نمی تواند باعث تقسیم سلولی به طور طبیعی, دار زدن وزنه های خطرناک و بی اثر و بست نه تنها صدای دردناک… هستند. که تقریبا قوانین از همه بزرگ شدن گزینه ها به جز دو. و این خواهد بود که تمرینات آلت تناسلی مرد و جراحی است.

عمل جراحی می تواند به افزایش طول و ضخامت مردانگی خود را با ایمپلنت و برش رباط مردانگی خود را در زیر استخوان لگن به اضافه کردن بیشتر طول. این روش موثر است اما همانطور که شما احتمالا در حال حاضر حدس زده است و دور بودن از طبیعی است. آن را نیز شما را فراهم نمی کند با تمام مزایای افزایش نر. و همچنین این گزینه گران قیمت ترین و خطرات بسیاری وجود دارد به نگرانی در مورد به عنوان به خوبی.

که برگ تمرینات آلت تناسلی مرد (و این هم روش من). نه به صدا تعصب و یا هر چیزی, اما این روش تا حد زیادی موثر ترین راه برای گرفتن یک دیک. آن را به. به همین دلیل است زیرا ورزش مردانگی خود را به معنای واقعی کلمه همه 5 چیزهایی که در بالا اشاره کردم… به طور طبیعی آن را بر اساس علم و شما تنها نیاز به دست های خود را به انجام روال است.

آیا شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ که بدان معنی است که شما می توانید به راحتی و به طور طبیعی با خیال راحت و به طور دائم, افزایش طول مردانگی خود را, آن را ضخیم تر و سخت تر و بالغ ستاره فیلم حسادت خود را sex زندگی به سادگی با استفاده از دستان خود و بالا بردن مناطق مردانگی خود را.

در حال حاضر یکی از چیزهایی که می دانیم هنگامی که آن را می آید به بزرگ شدن آلت تناسلی خود را با تمرینات تقویت مرد است که اگر چه این روش ساده است که قطعا به این معنا نیست شما باید به این روش به آرامی. اگر نادرست انجام شده و یا اگر شما انتخاب می کنید یک آلت تناسلی مرد ورزش برنامه نیست که معتبر سپس شما هنوز هم می توانید تا پایان با عوارض و به طور بالقوه هیچ رشد قابل توجهی. کلید موفقیت ما این است برای انتخاب یک برنامه موثر را این روال بسیار جدی و سازگار باقی بماند. اگر شما, سپس شما در حال رفتن به خوبی در راه خود را به طور طبیعی به طور قابل توجهی و به طور دائم افزایش خود را به طور کلی مردانگی و ساخت خود را sex زندگی واقعا شگفت انگیز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *