چه سینه?

[ad_1]

بزرگ کردن سینه, عمل جراحی افزایش اندازه و شکل سینه یک زن با استفاده از ایمپلنت های پستان. زنان را انتخاب کنید به سینه عمل جراحی به منظور ارتقاء خطوط بدن خود را برای اصلاح کاهش حجم سینه پس از بارداری به سینه های خود را متقارن و به دلایل دیگر. با عمل جراحی بزرگ کردن سینه یک زن خط سینه را می توان با افزایش یک یا چند فنجان اندازه.

در مرکز جراحی پلاستیک نشویل در تنسی ما انجام جراحی تقویت سینه با سالین ایمپلنت های پستان, گرچه, پستان سیلیکون ایمپلنت در دسترس هستند به زنان شرکت کننده در برخی مورد تایید FDA مطالعات.

جراحی تقویت سینه

ما در لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی در نشویل, تنسی, بزرگ کردن سینه جراحی است که تحت بیهوشی عمومی انجام میپذیرد. تقویت سینه جراح را برش جراحی همراه چین در قسمت زیرین سینه یا اطراف آرئول. تقویت سینه جراح با این نسخهها کار از طریق برش ایجاد یک جیب پشت بافت پستان و یا زیر عضله سینه به جای پروتز سینه.

بزرگ کردن سینه, عمل جراحی نیاز خواهد داشت یک ساعت به دو ساعت برای تکمیل. برش بسته خواهد شد با استفاده از بخیه هر چند باند و گاز ممکن است اعمال می شود برای حمایت و کمک به بهبود است.

پس از جراحی تقویت سینه

در مرکز جراحی پلاستیک نشویل در ایالت تنسی این, بزرگ کردن سینه, جراح و ما هیات نظارت بر پیشرفت خود را پس از عمل جراحی است. به منظور حذف مایعات اضافی و لوله های زهکشی ممکن است قرار داده شده برای چند روز. شما ممکن است احساس خستگی و درد برای چند روز پس از عمل جراحی بزرگ کردن سینه, اما شما باید تلفن همراه در یک تا دو روز. گاز و فولاد پانسمان برداشته خواهد شد در عرض چند روز در آن زمان شما ممکن است تغییر به یک نرم فنجان سینه بند. هر بخیه که حل نمی خود به خود حذف خواهد شد و در هفت تا 10 روز است. در طول دو هفته اول خود را, نوک سینه ها ممکن است تجربه یک احساس سوزش. این فروکش خواهد کرد به عنوان پست-فولاد کبودی شروع به محو شدن. تورم بعد از جراحی تقویت سینه ممکن است باقی بماند برای سه تا پنج هفته با ایمپلنت های قرار داده شده در زیر سینه و غده. در سینه که در آن ایمپلنت های قرار داده شده در زیر عضلات و تورم ممکن است باقی بماند به طور قابل توجهی طولانی تر در حدود سه تا پنج ماه است.

بازیابی

بسیاری از بیماران به کار بازگشت چند روز پس از عمل جراحی بزرگ کردن سینه بسته به میزان فعالیت کار خود نیاز به. در طول دو تا سه هفته اول سینه خود را خواهد شد بسیار حساس به تحریک مستقیم. اگر سینه های شما دیگر زخم پس از سه تا چهار هفته سرطان با ما تماس بگیرید باید خوب است. بلند کردن اجسام سنگین بدون هل دادن یا کشیدن با قسمت بالای بدن توصیه می شود برای حداقل دو هفته پس از جراحی تقویت سینه. ما مانع از هر گونه فعالیت است که باعث افزایش ضربان قلب یا فشار خون برای اولین بار دو هفته. پس از عمل جراحی بزرگ کردن سینه جراحی زخم صورتی ظاهر خواهد شد و شرکت برای شش هفته. جراحی زخم ممکن است به نظر می رسد به گسترش و یا باقی می ماند همان اندازه برای چند ماه. آنها در نهایت هر چند آنها نمی خواهد ناپدید می شوند به طور کامل. اگر شما تجربه هر گونه عوارض جدی در طول دوره بهبود خود را, تماس با ما, Nashville, Tennessee دفتر به صحبت می کنند و با بزرگ کردن سینه, جراح.

خطرات بالقوه

ما در جراحی زیبایی در نشویل, تنسی ما انجام جراحی تقویت سینه اغلب و معمولا دستیابی به نتایج بسیار عالی است. در عین حال همانطور که با دیگر انواع جراحی وجود دارد تعدادی از خطرات بالقوه.

یکی از متداولترین عوارض بعد از جراحی تقویت سینه است که به نام کپسولی که رخ می دهد زمانی که کپسول و یا زخم در اطراف پروتز سینه تدابیر باعث سینه یک زن به احساس غیر طبیعی سخت است. این بیماری قابل درمان است. سایر عوارض پس از جراحی تقویت سینه است که ممکن است نیاز به عملیات دوم شامل خونریزی و یا عفونت است. Oversensitive, undersensitive یا بی حس, نوک پستان, دیگر نادر است اما ممکن است عوارض.

این احتمال وجود دارد که یک پروتز سینه را خواهد شکست. اگر سالین ایمپلنت سینه نشت و یا معافیت ایمپلنت تخلیه خواهد شد به طور کامل در عرض چند ساعت و بدن خود را جذب آب نمک بدون ضرر. اگر یک ژل سیلیکون پر ایمپلنت می شکند, شما ممکن است تشخیص نشت اگر بافت اسکار در اطراف پروتز سینه دست نخورده باقی می ماند. اگر بافت اسکار را شکستن یا پاره, اما, ژل سیلیکون ممکن است مهاجرت به بافت های اطراف. اگر شور و یا سیلیکون ایمپلنت می شکند, شما خواهد شد نیاز به عملیات دوم به جای پروتز نشت. اگر خود ایمپلنت می شکند, تماس با دفتر ما در نشویل تنسی به صحبت می کنند و با بزرگ کردن سینه, جراح.

برخی از سینه بیماران را تجربه کرده اند علائم آرتروز-مانند شرایط و سیستم ایمنی بدن بیماری است. اما اکنون محققان دریافته اند که هیچ ارتباط روشنی بین علائم همبند-اختلالات بافت و سیلیکون ایمپلنت سینه. FDA در حال حاضر انجام مطالعات بیشتر در این زمینه است.

هر چند شواهد موجود نشان نمی دهد ارتباط بین جراحی تقویت سینه و سرطان پستان, ایمپلنت سینه می تواند راه یک ماموگرافی انجام شده است به منظور تشخیص سرطان پستان است. آموزش رادیولوژیست نیاز به انجام ویژه جابه جایی تکنیک به عنوان ایمپلنت ممکن است مبهم بافت پستان در برخی از دیدگاه ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *