چه آغاز شده به گوشت گاو بین توپاک و Biggie?

[ad_1]

بسیاری از مردم در مورد دشمنی در اواسط دهه 90 بین Eastcoast و Westcoast ستاره رپ. اما آنها ممکن است آگاه از چگونگی وقایع این حادثه در اصل بیرون. دو مرد در مرکز دشمنی بودند the Notorious B. I. G. (یا کریستوفر والاس همچنین به عنوان شناخته شده Biggie) و Tupac Shakur (یا 2pac). 2pac مورد ستایش قرار داد از Westcoast در حالی که Biggie شد نماینده Eastcoast. دشمنی آغاز شد بین این دو و در نهایت بزرگتر از هر یک از آنها همیشه می تواند تصور کنید.

در حالی که ناشناخته رویدادهای بین شکور و والاس ممکن است رخ داده است قبل از سال 1994 برای اولین بار شناخته شده حادثه سرقت و تیراندازی رخ داده است که در چهار استودیو در شهر نیویورک است. آن را به طور گسترده ای پذیرفته شده در صنعت هیپ هاپ است که در این رویداد این است که چه چیزی باعث اولیه اختلاف بین دو مردان و چه در نهایت منجر به bicoastal گوشت گاو.

توپاک بود و برنامه ریزی برای ضبط در استودیو در شب 30 نوامبر 1994. پس از ورود به ساختمان او حمله و سرقت توسط 2 مرد در ماسک اسکی. آنها دستور داد او را و قوم او با دروغ گفتن بر روی زمین. توپاک خودداری کرد و به او تپانچه که در آن نقطه یکی از مردان او را به گلوله بست. این معلوم نیست که آیا Shakur به طور تصادفی به ضرب گلوله خود را در مقابل اما بسیاری از مردم بر این باورند که حداقل یک یا احتمالا دو عکس ممکن است ناشی از Pac خود را هنگامی که تپانچه او برای رسیدن به به طور تصادفی مرخص شد. دو مرد از صحنه گریخت که در آن نقطه اعضای والاس همراهان پایین آمد به لابی برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است. شکور احساس او راه اندازی شده بود به دلیل زمان سرقت و این واقعیت است که او تنها یک سرقت با وجود این واقعیت است که اکثریت B. I. G. همراهان به حال طلا و جواهر گران قیمت است. توپاک هنوز منسجم به عنوان امدادگران وارد و به عنوان آنها انجام او را از چهار استودیو بر روی یک برانکارد او برداشته دست خود اشاره و انگشت وسط در اعضای Bad Boy Records (Biggie خدمه). یک عکاس جامعی یک عکس از 2pac در این لحظه و عکس توزیع شد و یک شبه مشهور شد به رسانه ها نشان داد عکس, در حالی که گزارش حادثه.

2pac پس از آن تا به حال به نظر می رسد برای دادگاه برای او مورد تجاوز به عنف و او نشان داد تا در یک صندلی چرخدار با یک پانسمان بر روی سر خود را از جایی که او به ضرب گلوله کشته شده است. که به اتهام تجاوز به عنف کاهش یافته است اما قاضی او را محکوم کرد سوء استفاده جنسی برای دست زدن به زن باسن است. او در حال حاضر در مشروط شدن پس او محکوم به 18 ماه تا 4 سال در زندان است. در حالی که در زندان او به طور فزاینده ای مشکوک از B. I. G. نقش در تیراندازی. مردم در زندان به او گفته بود که کلمه ای در خیابان بود که او به ضرب گلوله کشته شد توسط 2 مرد که مشغول به کار برای یک جنایتکار سازمانی است که به کمک پسر بد در روزهای اولیه خود را با بودجه آنها را با ثمن. ارتباط نزدیک بین این مردان و پسر بد وحی شد به شکور چرا که او تا به حال شده است با نزدیک شدن این 2 نفر جداگانه در مناسبت ها و خواسته شد برای ثبت نام به Bad Boy Records که او حاضر به انجام.واقعیت این است که مسئله مهمی نیست بازدید 2pac در زندان او را حتی بیشتر مشکوک از دوست سابق خود را. همچنین بدنام منتشر شد ترانه ای تحت عنوان “Who Shot Ya” که Shakur در زمان ارتکاب جرم به و فرض بر این بود که در مورد او نوشته شده.

11 ماه بعد, Suge Knight یو بی اس در بازار Pac در خارج از زندان و توپاک بلافاصله رفت و به کار در استودیو. پس از آزادی او ثبت شده تعدادی از آهنگ ها که در آن او در زمان هدف در پسر بد و والاس. او همچنین از ثبت یک آهنگ با والاس, همسر, Faith Evans. پس از 2pac منتشر شد آهنگ Hit Em Up, تعدادی از Eastcoast رپرهای در زمان ارتکاب جرم و فکر کردم که او توهین اکثر خواننده های رپ از نیویورک است. Puff Daddy, مدیر عامل شرکت پسر بد و هدف از شکور است, توهین منتشر شد چند زیر زمین آهنگ است که در آن او در پاسخ به 2pac و توهین به او و به نام او موهن نام. این ذرات بین 2pac و همکاران خود را در اعدام و Biggie و همکاران خود را در پسر بد چیزی است که آغاز شده شرق/غرب اختلاف است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *