چرا برای انتخاب بهترین CPAP ماسک-ماشین آلات

[ad_1]

تحقیقات نشان داده است که zoma دستگاه کمتر مزاحم و آسان تر به استفاده از پیشرو جایگزین یک فشار مثبت مداوم دستگاه و یا CPAP ماسک که ضربات هوایی بر روی یک فرد's چهره به نگه داشتن راه هوایی باز است. اگر چه CPAP بسیار موثر است, بهترین مطالعات نشان داده اند it's تنها به درستی استفاده می شود 50 درصد از زمان. ' که برگ های بسیاری مبتلا به آپنه خواب اما درمان نمی شود. ماشین CPAP تولید هوایی که نیروهای گلو بافت با ارائه پشتیبانی برای عقب نگه زبان و باز کردن بافت نرم است که مانع گلو و در نتیجه قادر می سازد تا صاف و آسان تنفس.

عدم درمان آپنه خواب می تواند منجر به یک میزبان از دیگر مشکلات پزشکی است. فقط داشتن آپنه خواب است مستقل عامل خطر برای ابتلا به فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و نارسایی قلبی است. که's چرا Krachman امیدوار است که FDA تایید Zzoma برای درمان موضعی آپنه خواب را به افراد مبتلا به یک جایگزین موثر به بار CPAP.

ثانویه با استفاده از CPAP با توجه به Brosseau است که سود آن به بیمار با فشار خون بالا و دیابت و یا سایر مشکلات قلبی است که دست در دست اغلب با آپنه خواب است. اگر شما می توانید't با یک حجیم آپنه خواب ماسک, شما ممکن است ترجیح می دهند گزینه بینی ', بالش,'. این شبیه به بینی دو شاخه متصل هستند توسط شیلنگ به ماشین CPAP. برخی از افراد پیدا کردن این ترجیح داده به عنوان مشکل نشت هوا کاهش می یابد و وجود نداشت و سوزش پوست از ماسک.

CPAP ماسک ساده بود و نشان داد موفقیت بزرگ او گفت:. اما این به معنای زیر آبی راه خود را به اعماق خواب بیشتر غواصی از گوسفند شمارش. هر شب. و شما مانند دنیس هاپر در “مخمل آبی” برای خودتان و هر کس دیگری. من freaked. CPAP می توان به فشارهای مختلف است و هیچ قطعی تنظیم خواهد شد که کار برای همه مردم است. بحث با دکتر خود و یا متخصص خواب چگونه می توانید تنظیمات خود را تغییر داد. شما همیشه باید یک حرفه ای آن را انجام دهد پس از آن ضروری است که شما راه درست.

وجود انواع CPAP ماسک های موجود از قبیل ماسک بینی, ماسک صورت کامل, دهانی, ماسک بینی, بالش, دستگاه بینی کوسن ماسک بینی چنگک صاف کردن دستگاه و مجموع ماسک صورت برای مطابقت با بیمار,'s مورد نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *