پیاده روی و تجهیزات کمپینگ – اصول اولیه

[ad_1]

وجود گونه های بی پایان در دسترس که در آن پیاده روی و تجهیزات کمپینگ و نگران است. آن را حس بسیار را برای خرید دنده های گران قیمت به ارزش هزاران دلار زمانی که شما فقط شروع کردن با این فعالیت ها است. در حالی که خرید پیاده روی و تجهیزات کمپینگ و یکی برای اولین بار در ذهن نگه دارید در محل و یا محل آنها خواهد بود کمپینگ در و از امکانات ارائه شده برای شما در اردوگاه. بنابراین شما نیاز به صیقلی کردن مکان های که می تواند تبدیل به بالقوه خود را campsites. به این ترتیب, شما قادر خواهد بود برای خرید دنده خود را نگه داشتن شرایط وجود دارد در ذهن است.

اگر کمپینگ است و نه فقط یک چیز برای شما و شما برنامه ای برای رفتن به کمپینگ به طور منظم خرید برخی از پایه دنده قطعا بهتر است. این اطمینان از ایمنی خود را در حالی که شما سفر کمپینگ بسیار راحت است.

همانطور که قبلا ذکر محل شما در حال رفتن به و در این زمان از سال شما در حال رفتن در آن از جمله عوامل تعیین کننده هنگامی که شما تصمیم می گیرید که چه نوع از پیاده روی و تجهیزات کمپینگ برای شما مناسب است. با این اطلاعات روشن از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای شما برای تصمیم گیری در مورد مهم ترین چیز موجود در این چرخ دنده ها – این کیسه خواب و لباس. کاملا واضح است که در لباس پوشیدن است که شما در گرم آب و هوا خواهد بود برای بازی در سرما و باد سرد زمستان است. اما چیز مشترک در این لباس برای هر فصل است که باید آن را با دوام و مانند آن است که به راحتی قابل شستشو و خشک شده می توان به سرعت زمانی که شما در حال حرکت هستند. آن است که توصیه می شود که شما لایه لباس خود را به عنوان صرف نظر از شرایط آب و هوایی این می افزاید: به راحتی خود را.

اگر تصویر از کیسه خواب است که شما باید در ذهن است که از یکی از شما تا به حال زمانی که شما یک کودک بود, شما را در برای تعجب بزرگ. شما به معنای واقعی کلمه برای رفتن به مسحور گسترده انواع و ویژگی های کیسه خواب این روز است که طیف وسیعی از گزینه یک یا دو فرد کیسه به آنهایی که به طور خاص نگه داشتن گرم یا سردترین شرایط آب و هوا در ذهن آنهایی است که می توان به جا به جیب کوله پشتی خود را با مواد اعم از رایگان آلرژی سنتتیک به نرم و دنج غاز کیسه های. شما همچنین می توانید خود را از بد به عقب استفاده می شود که به توان n و نتیجه اجتناب ناپذیر از خواب بر روی زمین ناهموار به عنوان در حال حاضر وجود دارد پد در دسترس است که می تواند قرار داده شده در زیر کیسه خواب خود را به زمین کمتر ناصاف و ناراحت کننده و همچنین خشک و گرمتر است.

وجود دارد بسیاری از پیاده روی و تجهیزات کمپینگ در دسترس, اما خرید آن خواهد بود بستگی به نیازهای فردی خود را به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که آیا تمام امکانات در دسترس هستند یا نه در محل شما در حال رفتن به. اگر شما احساس می کنید که آب در اردوگاه مناسب برای نوشیدن آن ضروری است که شما حمل آب فیلتر با شما.

به خاطر راحتی و همچنین برای حفاظت از محیط زیست, آن است که همیشه بهتر است برای حمل یک قابل شستشو ظروف سرباز یا مسافر کیت. شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال انجام همه ضروری ایمنی دنده مانند چراغ قوه کیت کمک های اولیه و قطعا یک رادیو به طوری که شما می توانید به خوبی مطلع در مورد شرایط آب و هوایی. شما می توانید از این و بیشتر به اطمینان حاصل شود که شما باید تمام تجهیزات شما نیاز به سفر خود را واقعا لذت بخش و امن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *