پرواز بيمارستان

[ad_1]

هنگامی که یک بیمار نیاز به حمل و نقل به بخش دیگری از کشور و یا حتی به یک کشور دیگر در یک راه سریع و امن او و یا او نیاز به یک آمبولانس هوایی. در اینجا مختصر تاریخچه و توضیحات در مورد آمبولانس هوایی و چگونه آنها باید در ارائه این خدمات به شیوه ای حرفه ای.

هوا آمبولانس شرکت

درجه آمبولانس آغاز شده برای استفاده در جنگ جهانی اول و با تشکر از آنها را مرگ و میر از سربازان که مورد نیاز آنها بود بطور قابل توجهی کاهش می یابد. در حال حاضر آمبولانس هوایی شده کامل به نقطه ای است که می تواند در نظر گرفته شود واقعی پرواز بيمارستان شده اند مجهز به همه چیز که مورد نیاز است برای مقابله با هر نوع احتمال و یا اضطراری است. از طریق این رسانه نه تنها می تواند بیمار است که پایدار حمل و نقل هوایی, اما کسانی که بدحال به عنوان به خوبی. اغلب استفاده می شود هوا حمل و نقل عبارتند از: Learjet (سریع ترین و راحت ترین هواپیما). اما همچنین پادشاه هوایی سسنا و هلیکوپتر استفاده می شود. اما با ارتفاع اتمسفر-فشار پایین می رود و بیماران نیاز به اکسیژن بیشتر. تمام هواپیما باید تحت فشار-کابین.

تجهیزات و پرسنل در هیئت مدیره

پیچیده ترین آمبولانس هوایی را در هیئت مدیره علاوه بر آمبولانس هوایی متخصصان زیر تجهیزات پزشکی: اکسیژن انتقادی مراقبت پزشکی جعبه قلبی مانیتور / ضفبرلترس قلبی ریتم نوار-نویسنده قلب و ريه حجم, پنکه, ضربان ساز, Laerdal جت مکش من Vac و من Med پمپ های تزریق برانکارد پالس اکسیمتر شیر, ماسک, Resuscitators ، نوع کادر پزشکی پردازنده بستگی به بیمار's وضعیت پزشکی است. بهترین شرکت های: critical care پیراپزشک تنفسی درمانگر و پیشبرد cardiac life support پرستار ثبت شده (ACLS) و به طور کلی کارکنان آموزش دیده در پرواز فیزیولوژی.

آمبولانس هوایی شبکه هماهنگی

خدمات حمل و نقل نیز باید شامل کارشناس هماهنگی از زمین آمبولانس به صورت مسطح و امن ترین تداوم مراقبت های پزشکی از نقطه مبدا به مقصد نهایی است. پرواز هماهنگ کننده باید در تماس 24 ساعت برای پاسخ به هر سوال که ممکن است بوجود می آیند.

هماهنگی اطلاعات مورد نیاز

وقتی کسی نیاز به کمک از یک medevac آمبولانس به منظور به دست آوردن نتایج خوب برای این سرویس به فرد برای آن درخواست باید در دسترس برای پرواز هماهنگ کننده زیر اسناد: بیمار 'وضعیت سلامت نقاط مبدا و مقصد و تاریخ و زمان از انتقال نام از حضور در پزشکی, دکتر, نام, دریافت, پزشکی, دکتر, فرم پرداخت, اطلاعات از افراد سفر با بیمار و بیمار's اطلاعات شخصی (نام و نام خانوادگی, تاریخ تولد, ملیت). اگر به پرواز می شود ساخته شده است, بین المللی, طبیعت, اطلاعات زیر مورد نیاز خواهد بود همچنین: بیمار و همراه's ملیت مهاجر از وضعیت مسافران, شماره گذرنامه و تاریخ expatriation.

عامل انسانی

وجود دارد بسیاری از پزشکی حمل و نقل هوایی شرکت های با تعداد زیادی از تجربه با ناوگان عالی planses حمل پیشرفته ترین فن آوری های پزشکی و بسیار خوب و حرفه ای در رشته پزشکی در هیئت مدیره اما مهم ترین عامل را به حساب زمانی که آن زمان به انتخاب است و شهرت آمبولانس هوایی منشور است وقتی که می آید به این دلیل که هیچ چیز مهم تر از عامل انسانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.