وجود جزء زمان مانند حال حاضر کمک های اولیه برای امروز

[ad_1]

یک مالک اسب می تواند استرس زا باشد به خصوص زمانی که حیوانات به دست آوردن صدمات به طور غیر منتظره. در کنار خرید محصولات از جمله به عنوان یک equimax wormer و مراقبت از اسب خود را به خوبی بودن آن است که مفید به آگاهی از چند کمک های اولیه راهنمایی.

عرضه و تقاضا

هر چه آسیب حیوانات صحه تهیه حیاتی است. هر پایدار حیاط و اتاق رویه باید یک کیت کمک های اولیه در مواقع اضطراری است. داشتن جعبه به دست می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از وحشت باید یک حادثه رخ می دهد. مطمئن شوید که شما در حال ظالم با محتویات جایگزین هر مورد که دیگر کار و جایگزینی هر گونه لوازم به عنوان به زودی به عنوان آنها مورد نیاز است. این ایده خوبی است به یکی دیگر از جعبه کمک های اولیه به هنگام سواری باید یک حادثه رخ دادن یک اسب در هنگام سفر از طریق حومه. محتویات جعبه لازم نیست به بیش از حد متکبر. یک دماسنج است که بخشی جدایی ناپذیر به عنوان یک درجه حرارت بالا نشانه آن است که مشکلی وجود دارد با اسب. طیف وسیعی از بالشتک مانند پا میپیچد گاز چسب و باند و پنبه پد ضروری باید اسب نیاز خود را پا و یا دیگر بخش های بدن بسته بندی. آسیب مانند این می تواند ناشی از گرفتاری در حصار سیم و به همین دلیل یک جفت قیچی تیز دیگری باید مورد. علاوه بر نگه داشتن یک ضد عفونی کننده زخم, تمیز کننده دست برای سیفون کردن بریدگی یا سوراخ. هیچ جعبه کامل بدون نمک فرنگی اصل است که می تواند شستشو را کاهش و حتی بیشتر به طور موثر و کمک به جلوگیری از عفونت. بنابراین هنگامی که برای خرید اسب خود را, آن است که نه تنها equest worming و خرید equimax wormers که باید به حساب گرفته شود.

شما چه اضطراری ؟

اجرای کمک های اولیه زمانی که انتظار کمک از یک دامپزشک می تواند یک تجربه دلهره آور. اولین چیزی که به انجام است که منجر به اسب دور به یک مکان امن به اطمینان حاصل شود که آنها را حفظ بیشتر آسیب است. این مهم است که هوشیار باشید و به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به منظور کمک به دامپزشک به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آنها تشخیص و درمان آسیب. برخی از جراحان دامپزشکی ارائه مشاوره در تلفن کمک به شما در انجام درمان باید کمک های اولیه ضروری بود بلافاصله و یا اگر حضور خود را مورد نیاز است. این نوع از آسیب پایدار اثرات این بیشتر است. کاهش و grazes رایج ترین صدمات و نیاز به توجه به توقف خونریزی و جلوگیری از آینده عفونت است. محل و شدت برش نیاز به ارزیابی; تماس با جراح دامپزشک اگر اسب را دریافت کرده است چیزی جز یک جزئی قطع و یا چراندن. تحمل این همه در ذهن آن زمان به آن لذت ببرید و برای سوار شدن; با این همه مهم کیت کمک های اولیه ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.