واکنش به یک ادعا درباره برنامه حالا خورشید

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین، ناصر کریمان افزود: «تمامی مراحل کمک‌های مالی این برنامه با دقت و نظارت مدیریتی انجام و حتی یک ریال بدون شفافیت و نظارت پرداخت نشده است.»

وی تاکید کرد: «شفافیت این کمپین و دیگر کمپین‌های حالا خورشید به اندازه‌ای بود که مرتبا رقم افزایش حساب بانکی روی مونیتور نشان داده شده و چک‌های تضمینی صادره هم مقابل دوربین زنده به خانواده ها داده شده است.»

ناصر کریمان افزود: «خانمی که خودشان را نماینده کودکان اس‌ام‌ای معرفی می‌کنند چرا در دو سالی که از این ماجرا می‌گذرد با همین عنوان ادعا شده از سازمان صداوسیما کسب توضیح نکرده‌اند؟ یا لااقل از شبکه یا گروه برنامه‌ساز کلامی نپرسیده‌اند؟ این عجیب نیست که بدون هیچ مستند و تحقیقی و صرفا با استناد به شنیده‌ها چوب حراج به آبروی دیگران بزنیم؟»

رقم اعلام شده توسط مجری در برنامه تولیدی خندوانه مربوط به تجمیع مبالغ کمپین‌های حالا خورشید برای مقاطع مختلف بوده که نحوه هزینه‌کرد آن مستمرا در قالب پخش زنده و نمایش اسناد دقیق به استحضار مخاطبان ارجمند رسیده است.

مدیر وقت گروه اجتماعی شبکه سه در پایان با تکذیب مجدد تمام این ادعاها گفت: «با تقدیم اسناد معتبر علیه فرد تهیه‌کننده این ویدیو به اتهام نشر اکاذیب و افترا به مرجع قضایی شکایت شده است.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.