هنگامی که شما نیاز به یک بقا بسته یا کیت?

[ad_1]

فجایع طبیعی و ساخته دست انسان بلایای طبیعی می تواند شما را از خانه خود را. بلایای طبیعی مانند سیل و طوفان و گردباد شدید برف, طوفان, زلزله, و هرج و مرج مانند تروریسم و یا قطع برق را به شما نیاز به زنده ماندن. آماده بودن برای وقوع چنین مهم است.

برای بقا خاص فاجعه را می توان به سه عبارتند از:

کوتاه مدت – این فاجعه نیاز به زنده ماندن تا 3 روز

میان مدت – بقا مدت می تواند از 3 روز تا یک ماه

بلند مدت – بقا می تواند به بیش از یک ماه به بعد

هنگامی که یک فاجعه رخ می دهد زندگی روزمره است که قطعا مختل و بسیاری از ما از وسایل رفاهی و ضرورت دارد که خود را کنار بگذارند به دلیل کمبود عرضه و یا حتی بدتر – بدون عرضه در همه.

در بلایای طبیعی مانند گردباد و زلزله که در آن ویرانی می تواند بزرگ تامین آب است که معمولا قطع به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ممکن است مواد خطرناک آلودگی.

بار وجود دارد که سفر تقریبا غیر ممکن است حتی با علم به این که برخی از فروشگاه ها هنوز هم ممکن است باز باشد. در طول این زمان های اضطراری پزشکی و پاسخ حرفه ای در نیروی کامل است.

فکر کردن به آینده به عنوان بخشی از آماده سازی خود را بسیار مهم است. اورژانس بقا بسته می تواند شما را با ارائه یک شانس بیشتری برای زنده ماندن است.

هنگامی که شما اقلام اساسی در کیت بقای خود را مانند آب و غذا و لباس اضافی و لوازم پزشکی در زمانی که یک فاجعه اعتصاب شما حداقل احساس کمی شانس برای شما و خانواده خود را.

پایه کیت بقا

تا آنجا که ممکن است بقای خود را بسته باید شامل سه بعد تامین آب و غذا همراه با برخی از پایه لوازم پزشکی در مورد کسی صدمه دیده است.

موارد زیر خواهد بود که محتوای خود را پایه کیت بقا.

آب – ترجیحا در بطری فردی است که در گذشته برای 3 روز

مواد غذایی – مواد غذایی کنسرو شده و آماده خوردن غذاهای

می توانید درب بازکن

اجاق گاز کمپینگ

فندک یا کبریت

پخت و پز گلدان و چاقو و قاشق و بشقاب پلاستیکی

چراغ قوه و باتری

کمک های اولیه و مهم دیگر داروهای

شمع

لوازم یدکی لباس و کلاه

رادیویی کوچک و باتری یدکی

محکم کفش

پتو و کیسه خواب

تلفن همراه

مواد غذایی

به دلیل آن است که به احتمال زیاد غیر ممکن است برای پیدا کردن غذا چند روز پس از فاجعه, شما باید آماده سازی مواد غذایی خود را به منظور زنده ماندن. غیر-غذاهای فاسد شدنی مانند cannedgoods ایده آل هستند آنهایی که شما نیاز به ذخیره زیرا آنها نیاز کمتر و یا هیچ پخت و پز بدون تبرید و مقدار کمی از آب است.

آب

در میان بقا موارد شما نیاز به آب ضروری ترین. شما نیاز به آن را در درجه اول برای نوشیدن و برای مقاصد دیگر مانند شستشو و پخت و پز. پس از آن توصیه می شود که شما باید حداقل سه روز تامین آب است. تخصیص دادن 3 لیتر در روز برای هر فرد 1 لیتر برای پخت و پز در هر وعده غذایی و 1 لیتر برای شستشو برای هر فرد در هر روز.

کیت کمک های اولیه

کیت کمک های اولیه نیز بخش مهمی از بقا بسته است. پس از تقریبا همه پزشکی تیم های واکنش غیرمنتظره با کار در طول و پس از یک فاجعه مهم است که شما باید خود را داروها و کیت کمک های اولیه به طوری که شما نمی خواهد نیاز به تکیه بر پرسنل پزشکی در مورد آنها دیده نمی شود.

خانه خود را اگر نه آسیب دیده است و بهترین جایی است که شما می توانید در طول اقامت یک فاجعه است اما اگر شما نیاز به تخلیه شما باید همیشه با شما را در بقا کیت و لوازم دیگر با شما.

وقتی اعتصاب فاجعه ممکن است شما زمان کافی برای جمع آوری و بسته همه چیز فکر می کنم جلوتر و آماده کردن همه چیز شما نیاز دارید و آنها جایی که آنها به راحتی می توان یافت و یا به هر عضو خانواده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.