همه چیز در مورد Facelifts

[ad_1]

هنگامی که آن خیره پیری و چین و چروک نمی خواهد برود با کرم ضد پیری و دیگر لوازم آرایشی کار نمی کنند, زنان شروع به فکر کردن در مورد گرفتن facelifts. اما آن را نه تنها زنان و مردان را نیز در این باشگاه است. کشیدن یک روش جراحی است که شامل پوست صورت سفت و حذف آن, چین و چروک پوست و چهره را جوان تر نگاه کنید. در صورت نیاز تحت دروغ لایه های چربی نیز حذف شده است. جراح پلاستیک اولین مطالعات صورت یک شخص و پس از آن نشان می دهد این روش مورد نیاز و نیز راهنمای در مورد هزینه.

در یک جراحی کشیدن صورت روش برش ساخته شده در زیر و پشت گوش لوب که گسترش تا به رویش. پوست است و سپس برداشته و جدا از بافت زمینه ای. بافت زمینه ای هستند و سپس محکم با بخیه پوست است و سپس دوباره بخور و پوست اضافی برداشته می شود.

بخیه قابل مشاهده نیست و تنها داستان بگویید نشانه آن است که یک فرد تا به حال یک جراحی کشیدن صورت است که چهره فرد را ممکن است بر باد رفته, در نگاه یا گوش ممکن است کمی کشیده به جلو یا کمی تحریف شده است. چین خوردگی پوست در گردن و گونه ها نیز می تواند برداشته شود در یک جراحی کشیدن روش. خط خنده و خطوط عروسک خیمه شب بازی را نمی توان با facelifts و تنها می تواند تحت درمان با بوتاکس یا liposculpture.

افرادی که به یک جراحی کشیدن صورت نیز ممکن است نیاز به جراحی پلک در مورد آنها را رها پلک. هزینه یک جراحی کشیدن صورت می تواند متفاوت باشد از 7000 دلار به $15,000 در ایالات متحده است. افرادی که با توجه به گرفتن یک جراحی کشیدن صورت انجام کار باید مراقب باشید در انتخاب جراح زیبایی و فقط باید به خبره و مشهور جراح پلاستیک.

این روش تحت بیهوشی عمومی انجام میپذیرد و هیچ عوارض جانبی جدی عوارض لیفتینگ صورت جراحی گزارش شده است. در مورد شما دارو و یا رنج می برند از هر گونه بیماری ها مانند دیابت و شما باید به اطلاع جراح. ممکن است نشانه ای از تورم پس از عمل انجام شده است اما این فروکش بسیار سریع است. ممکن است نشانه ای از تورم پس از عمل انجام شده است اما این فروکش بسیار سریع است.

مردم صرفه جویی به facelifts و موسسات مالی و همچنین گسترش وام برای عمل جراحی پلاستیک. جالب است بدانید که جلوگیری از علائم پیری در چهره فرد جدیدی نیست و وسواس های مختلف گیاهی درمان شده اند با استفاده از نژادهای مختلف از سنین برای به تاخیر انداختن روند طبیعی پیری. اولین جراحی کشیدن صورت انجام شد در سال 1901 در آلمان است.

امروز نه تنها زنان بلکه مردان نیز شروع به گرفتن facelifts انجام می شود که آگاهی در مورد حفظ خود را به نظر می رسد افزایش یافته است و در مردان نیز هست. چندی پیش تنها افراد مشهور و شناخته شده بودند به facelifts انجام می شود برای حفظ خود را خوب به نظر می رسد اما امروز هر کسی که می توانید استطاعت آن است که برای رفتن به facelifts. آن را تبدیل به بسیار معمول است برای مردم را در چهل سالگی زمانی که علائم پیری را از صورت را نمی خواهد برود شروع به فکر کردن در مورد گرفتن یک جراحی کشیدن صورت انجام می شود.

جراحان پلاستیک می تواند به راحتی یافت می شود در سراسر ایالات متحده و گرفتن یک قرار ملاقات برای یک جراحی کشیدن صورت انجام می شود بسیار دشوار است. جراحان پلاستیک و, جراحی پلاستیک کلینیک های وب سایت خود را و شما می توانید به راحتی یک جراحی کشیدن صورت انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *