هرگز استفاده از یک DIY آلت تناسلی مرد دستگاه کششی

[ad_1]

همیشه محبوب بزرگ شدن آلت تناسلی مرد برانکارد (یا بیشتر معمولا شناخته شده به روزمره انسان به عنوان توسعه دهنده آلت تناسلی مرد) بسیار محبوب این روزها که بسیاری از مردان تلاش کرده اند برای ساخت این دستگاه ها در خانه خود را در حیاط خلوت. اگر شما یکی از آنها را… توقف و فکر می کنم… آیا شما بر این باورند که بستن یک سر طناب به دور معشوق خود آلت تناسلی و رفع انتهای دیگر به وزنه یا ران خود را امن است ؟ آیا شما با استفاده از یک درجه صنعتی جارو برقی خود را, مکیدن آلت تناسلی مرد دور برای چند ساعت در روز برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را امن است ؟

وقتی که می آید برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد, من از شما می خواهم به طور جدی در مورد فراموش تبادل نظر نشستند و با استفاده از خانه توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد. اگر شما فکر می کنم شما قادر به بوسیله اسباب گردنده از چیزی شبیه به صورت تجاری تولید شده نوع 1, پزشکی, آلت تناسلی مرد, دستگاه, حقیقت تلخ است, آن را بسیار دشوار است (اگر نه غیر ممکن) برای رسیدن به صاف و بدون درز سطح پس از اتمام که یکی را پیدا خواهد کرد در نوع 1 پزشکی دستگاه های آلت تناسلی مرد.

در این عصر مدرن, شما قطعا می توانید پیدا کردن در اینترنت, تن از اطلاعات و مقالات در مورد ساختمان خود را بسیار خود را ساده و ارزان توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد. اما همیشه به یاد داشته باشید که وجود دارد این است که اطلاعات کمی (اگر نه اصلا) چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در نهایت در بیمارستان تصادف & اورژانس از آنجا که شما تا به حال متصل به یک طناب با dumb بل وزن به آلت تناسلی خود را.

شایع ترین خطرات مرتبط با استفاده از تبادل نظر کشش آلت تناسلی مرد دستگاه:

بریدگی و پارگی و کبودی –

بالا اتفاق می افتد به دلیل مواد مورد استفاده برای خود ساخته شده است دستگاه های آلت تناسلی مرد نمی باید روی سطح صاف مورد نیاز برای اتمام کوسن و محافظت بسیار حساس آلت تناسلی مرد پوست. اگر چه کاهش و کبودی را ترک نمی کند noticeble زخم در آلت تناسلی خود را مانند صدمات بسیار دردناک و غیر قابل تحمل. بنابراین غیر قابل تحمل است که شما نمی خواهد بود قادر به ایجاد عشق در طول دوره درمان. بنابراین اگر شما دچار بریدگی و کبودی خود را با تبادل نظر دستگاه فقط خود را متوقف بزرگ شدن برنامه کمپرسی DIY دستگاه و فراموش کردن در مورد شروع دوباره یک بار خود را کاهش و کبودی زخم التیام یابد.

رگ های خونی خسارت –

چنین خسارت رخ می دهد که جریان خون قطع شده است برای یک دوره طولانی مدت و یا زمانی که شما ميميرد خود حساس آلت تناسلی مرد با گسترده و فشار ثابت. هنگامی که شما شروع به تجربه از دست دادن احساس به هر حال در آلت تناسلی خود را و یا اگر آلت تناسلی خود را شروع می شود به نوبه خود آبی حرکت… زوم کردن به بیمارستان تصادف & اورژانس بلافاصله. این خسارت می تواند بسیار جدی است و باید توسط متخصص پزشکی کارکنان. سعی نکنید به rub-آن-خاموش’ در خانه! شما باعث خواهد شد بیش از آسیب خوب! و البته کمپرسی که DIY دستگاه و فراموش کردن در مورد شروع دوباره!

در نهایت من باید بگویم که اگر شما به طور جدی می خواهید برای رسیدن به نتایج و امن در همان زمان شما باید سعی کنید برای خرید یک گواهی پزشکی نوع 1 دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی. همیشه یکی است که مطابق با استانداردهای ایمنی و گذشته بود کنترل کیفیت قبل از آن منتشر شده است به بازار است. توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد را تولید فوق العاده و نتایج شگفت انگیز است. اگر شما همیشه می خواهید به یک آلت تناسلی مرد بزرگ است که افزایش اعتماد به نفس خود را در مطلق ایمنی خرید یک دستگاه با کیفیت و خواندن دستورالعمل های استفاده با دقت. وجود دارد هیچ نقطه ای در نظر گرفتن شانس با یک آلت تناسلی مرد بزرگ شدن برنامه با استفاده از نا امن تبادل نظر دستگاه خانگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *