هدف صفر ژنراتور نقد و بررسی

[ad_1]

تابستان و زمستان هر دو بدنام برای بازده آب و هوای نامساعد. آسیب بادها در میانه گردباد در جنوب و طوفان در سواحل هر دو شناخته شده اند به علت آسیب قابل توجهی در هر سال.

هنگامی که آب و هوای بد اعتصاب, it's غیر معمول نیست برای از دست دادن برق است. و بسته به شدت از قطع خدمات می تواند برای چند ساعت یا چند روز.

بسیاری از خانواده ها سخت است آن را و صبر کنید برای خدمت به ترمیم با تکیه بر شمع یا چراغ قوه. وجود دارد البته خطرات مرتبط طولانی مدت با از دست دادن قدرت. این ممکن است شامل:

  • خطر آتش سوزی به علت استفاده از شعله باز برای روشنایی
  • آسیب به علت کم نور محیط
  • فساد مواد غذایی ناشی از عدم تبرید
  • جاری شدن سیل در زیرزمین خطاب پمپ های لجن
  • خرابی و درآمد از دست رفته (از خانه کار حرفه ای)
  • خطرات بهداشتی مانند خرابی ماشین CPAP
  • اضطراب ناشی از این نوع از عوامل

مطمئن شوید که این خطرات صدای دلهره آور است. اما در واقع چه گزینه های دیگر دارید ؟

گاز ژنراتور کاملا رایج هستند راه حل در این شرایط; اما آنها همچنین نیاز به یک منبع فراوان از بنزین و دانش فنی. خوشبختانه جدیدتر ژنراتور فن آوری آمار بازار است و ممکن است مناسب برای شما. اجازه دهید's دیدار با “هدف صفر” مجموعه ای از ژنراتور.

هدف صفر یتی: یک اندازه برای هر نیاز
براق و طراحی بصری از هدف صفر's ژنراتور به وضوح مدل با مصرف کننده داشته باشید. حتی کوچکترین واحد اندازه گیری در 7.8 x 6.8 x 5.8 اینچ) بسته بندی شده است پر از مفید بنادر از جمله AC اینورتر پورت USB و 12V شمع. علاوه بر این واحدهای جای انواع شارژ راه حل های از جمله: پریز, پلاگین, پنل خورشیدی و خودرو 12 ولت آداپتور. بدون بنزین بدون مشکل!

این محصول در حال حاضر می آید در سه اندازه:

  • 150WH (Waat-ساعت)
  • 400 WH
  • 1250 WH

همانطور که شما ممکن است تصور کنید به عنوان تعدادی از Waat-ساعت افزایش بیشتر انرژی پتانسیل به شما دست آوردن. (شما همچنین می توانید یک بزرگتر و سنگین تر از واحد به عنوان WH را افزایش می دهد). در اینجا's خلاصه ای از هر اندازه.

هدف صفر (22004) Yeti 150
مناسب برای لپ تاپ, قرص, گوشی های هوشمند, و چراغ, و این جمع و جور واحد وزن آن در حدود 14 پوند است. با توجه به مستندات محصول یک شارژ کامل نیاز به 17 ساعت با Nomad 20 پانل های خورشیدی. این تبدیل به دو کامل دوباره اتهامات عنوان شده برای یک لپ تاپ معمولی کامپیوتر است.

محدوده قیمت: $ 175 – $ 199

ASIN: B00CWBABRM

هدف صفر (23000) یتی 400
کمی قدرتمند تر از آن's برادر کوچک 150 یتی 400 است که معمولا استفاده می شود به قدرت چراغ CPAP ماشین آلات و تلویزیون. پس از پنج ساعت دیواری اتهام خود را یتی 400 آماده است تا دوباره شارژ لپ تاپ خود را سه تا پنج بار. گوشی های هوشمند می تواند به طور معمول شارژ می شود بیش از 30 بار با یک شارژ Yeti 400. توصیه می شود که با بزرگتر از اندازه ذخیره سازی پانل های خورشیدی را آغاز خواهد شد به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر به تحویل کامل اتهامات عنوان شده علیه. برای مثال Nomad 20 بین چهل و هشتاد ساعت به طور کامل شارژ یتی 400. البته گران تر پانل (مانند تخته سنگ 90) را کاهش می دهد زمان را به یک شبیه زمان شارژ به عنوان Yeti 150.

محدوده قیمت: $ 459 – $ 499

ASIN: B00D5RVMAM

هدف صفر (31901) یتی 1250
این 1,250 WH ژنراتور “بابا بزرگ” از یتی خط تولید. برای کسانی که به دنبال چراغ برق, لوازم آشپزخانه, مهم, بهداشت, تجهیزات, و یا دیگر اقلام بزرگ یتی 1250 گزینه خوبی است. وزن آن در بیش از 100 پوند در این واحد ارائه می دهد سه USB, رسانه, سه AC رسانه ها و چند DC پورت.

از نظر زمان شارژ و قدرت در آن طول می کشد دو تخته سنگ 30 پانل های خورشیدی در حدود چهل ساعت به طور کامل شارژ. با یک شارژ 1250 می تواند اجرای یک یخچال برای 12 تا 24 ساعت است. بیان متفاوت یتی 1250 شارژ می تواند یک دمای لپ تاپ بیش از بیست بار از یک شارژ.

محدوده قیمت: $ 1,399 – $ 1,499

ASIN: B007Q23YC6

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.