نگاهی مختصر به تجهیزات پزشکی

[ad_1]

در اکثر انسان در زندگی اکثر مردم را به تماس با برخی از تجهیزات پزشکی از رشد هنگامی که یک کودک متولد شده است برای X-ray دستگاه در هنگام سقوط ما به عنوان کودکان. پزشکی فن آوری به طور مداوم در حال توسعه است. تجهیزات پزشکی را می توان از هم جدا به یکی از دو دسته: صفحه اصلی مبتنی بر تجهیزات و تجهیزات است که مورد استفاده در حرفه ای تجهیزات پزشکی. هر دو از این دسته بندی شامل انواع زیر انواع از جمله تجهیزات تشخیصی تجهیزات مانیتورینگ تجهیزات درمانی و حمایت از زندگی و تجهیزات. همه انواع این تجهیزات با یکدیگر کار سعی کنید به بهبود بیمار's پزشکی تجارب و این تجهیزات ممکن است در نهایت توان در تلاش برای نجات جان کسانی که نیاز به استفاده از آن.

وقتی مردم برای اولین بار بیمار شدن و یا شروع با توجه به علائم یک بیماری آنها معمولا تبدیل به یک حرفه ای پزشکی برای کمک به, و این جایی است که تجهیزات پزشکی برای اولین بار به بازی می آید. اگر مشکل این است که بلافاصله آشکار در ابتدا پزشکان شروع به استفاده از تجهیزات تشخیصی مانند X-ray ماشین آلات CAT اسکن و MRI ماشین آلات و تجهیزات سونوگرافی. تجهیزات تشخیصی کمک می کند تا به رنگ یک تصویر واضح تر از آنچه اشتباه است و هنگامی که کادر پزشکی باید یک ایده بهتر در مورد آنچه اشتباه است و آنها شانس بودن قادر به ارائه موفق درمان های پزشکی است که بیمار نیاز دارد. اگر بیمار باید اقامت در مرکز پزشکی, آنها معمولا در تماس با تجهیزات تشخیصی مانند ECG ماشین آلات و مانیتور فشار خون است که طراحی شده برای کمک به کارکنان پزشکی پیگیری بیماران خود را', سلامت, برای دیدن اینکه آیا آنها در حال بهبود ماندن همان و یا بدتر شدن. درمانی تجهیزات مانند پمپ های تزریق پزشکی لیزر و فولاد ماشین آلات استفاده می شود را امتحان کنید برای درمان یک بیمار's, مشکلات پزشکی است. در موارد شدید برخی از بیماران نیاز به استفاده از زندگی پشتیبانی تجهیزات که ممکن است شامل ونتیلاتورهای بیهوشی ماشین آلات یا دستگاه دیالیز که طراحی شده برای کمک به نگه داشتن بیمار's بدن عملکرد به عنوان طبیعی است.

اکثر بیمارستان ها استخدام مجرب تجهیزات پزشکی تکنسین که مسئول مراقبت و نگهداری از امکانات و تجهیزات فنی. آنها خواهد بود به طور کامل آموزش دیده را به مطمئن شوید که این مجموعه طیف وسیعی از تجهیزات در حال کار در سطح مطلوب در حالی که همچنین به طور کامل امن برای کارکنان در این مرکز استفاده کنید.

صفحه اصلی مبتنی بر تجهیزات توسعه داده شده است به تلاش برای بهبود کیفیت زندگی بیماران که یا پیری و یا بیماری های مزمن که در غیر این صورت جلوگیری از آنها را از رفتن در مورد زندگی روزانه خود را با سهولت. اصطلاح خانه تجهیزات پزشکی در واقع می تواند پوشش طیف گسترده ای از مسائل از ينهلرس به دیالیز قابل حمل ماشین آلات. متخصصان پزشکی توصیه می شود که اغلب با استفاده از تجهیزات خانه به مردم که در غیر این صورت باید به صرف مقدار زیادی از وقت خود را در داخل و خارج از امکانات پزشکی یا که جزئی اما به راحتی قابل درمان مشکلات است. اگر بيمار قادر به دریافت تجهیزات خانه خود را بیمه آن نیز می تواند کمک به کاهش هزینه های تمدید درمان پزشکی در یک برنامه به طور بالقوه نامعقول امکانات پزشکی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.