نکته جراحی زیبایی بینی به عنوان یک کمتر تهاجمی جراحی برای تصحیح بینی خود را

[ad_1]

اگر شما ناراضی هستند و خود را با صورت ظاهر و یا شما می خواهید برای جوان تر به نظر می رسد وجود دارد بسیاری از روش های عمل جراحی زیبایی است که می تواند کمک به شما در دیدار با اهداف خود. جراحی پلاستیک صورت می تواند پوست شل خلاص شدن از شر چربی زیر چانه و اصلاح شکل بینی و چانه و پیشانی و یا گوش. اگر شما در حال فکر کردن در مورد انجام جراحی پلاستیک صورت, شما باید مشورت با یک جراح زیبایی به بحث در مورد گزینه های خود را.

بینی برجسته از ویژگی های صورت و ضروری ارگان های مختلف بدن فرآیندهای مانند مزه تنفس و کمک به شنوایی. بسیاری از مردم ناراضی هستند و در مورد شکل بینی خود از جمله کسانی که تا به حال کار بینی. آن را غیر معمول است برای مردم را به دنبال تجدید نظر در جراحی زیبایی بینی به دلیل این روش پیچیده است و برخی از جراحان زیبایی نمی انجام آن را به خوبی.

بینی شکل دهی مجدد کمک می کند تا ایجاد تعادل بهتر بین ویژگی های صورت. شما می توانید انتخاب کنید برای انجام این عمل جراحی اگر شما خوشحال هستند با قلاب, دور و یا پیازی بینی. این روش نیز می تواند انجام شود برای اهداف عملکردی مانند اصلاح انحراف سپتوم.

به طور کلی بینی تغییر شکل می توانید آدرس های مختلف به راحتی آناتومیک بخشهایی از بینی. این شامل پل های نکته و radix. اگر شما فقط می خواهید به تغییر شکل از نکته شما می توانید تحت نکته قابل مشاهده است. این روش با تمرکز بر تغییر این نکته که متشکل از بافت زیر جلدی پوست و جفت پایین جانبی غضروف است. چندین ویژگی های زیبایی از نوک بینی را می توان از طریق تغییر شکل بینی عمل جراحی است.

خود را جراح زیبایی می تواند دستکاری منحنی پایین تر غضروف لترال به منظور کاهش و یا افزایش طرح یا چرخش نوک. جراح همچنین می توانید دستکاری غضروف به منظور افزایش و یا کاهش زاویه بین لب فوقانی و نکته و یا عرض این نکته. یکی دیگر از گزینه این است که کاهش یا افزایش ارتفاع عمودی از گسترده ترین بخش از بینی خود را.

یک جراح زیبایی می تواند تغییر جنبه های مختلف بینی خود را با استفاده از روش های مختلف. باز روش شامل ایجاد یک برش بر روی پوست columella و چند خبر برش در داخل سوراخهای بینی. از سوی دیگر, داخلی رویکرد شامل ساخت پنهان برش تنها در داخل سوراخهای بینی. این روش هر دو خوب هستند. ایده آل روش است که جراح خود را احساس می کند قادر خواهد ساخت تا به او برای تکمیل تمام مراحل لازم برای رسیدن به نتیجه مورد نظر.

شایع ترین نکته جراحی زیبایی بینی انجام شده بر روی افرادی که دارای پیازی نکته. این عمل جراحی همچنین می توانید آدرس دیگر مشکلات است. این مشکلات شامل افتادگی یا نامتقارن نکته زیر و یا بیش از طرح و حلق آویز columella.

مهم این است که به احتیاط در هنگام برنامه ریزی برای انجام این روش به دلیل تغییر نوک بینی خود را می توانید تغییر دهید کل تعادل این بخشی از بدن. آیا انتخاب یک جراح است که به شما ارائه یک میانبر برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی. این روش متفاوت از فردی به فرد دیگر بسته به خود بینی آناتومی. برای بهترین نتیجه شما باید انتخاب هیئت مدیره خبره و با تجربه جراح زیبایی به انجام این روش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *