نکات موثر برای حوضچه های تعمیر و نگهداری

[ad_1]

حفظ یک برکه در خانه خود کار آسانی نیست. با این حال اگر شما یک برکه در خانه خود را شما احساس فوق العاده و آرام است. شما نیاز به قرار دادن برخی از تلاش به نگه داشتن آن را تمیز و جذاب است. در اینجا برخی از راهنمایی های موثر برای حفظ یک برکه.

• انجام آب چک

حوضچه اغلب نشت آب مشکلات. گاهی اوقات حتی کیفیت آب را تحت تاثیر قرار می شود. برای جلوگیری از چنین مسائلی بهتر است آن را به انجام مداوم آب چک. کیفیت آب بسیار مهم است به ماهی خود را. کیفیت آب فقیر می تواند باعث مسائل مربوط به سلامت به ماهی خود را. ماهی خود را حتی ممکن است تبدیل تاکید کرد. یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از کیفیت آب با پاشش هر چیزی در نزدیکی برکه. آب نیز باید مورد آزمایش قرار برای آن آمونیاک و نیتریت و سطح pH. به ميزان نيتريت در برکه باید صفر و pH ایده آل سطح محدوده 7.0 به 7.8. این خوب است اگر شما می توانید به طور منظم خود را بررسی کنید برکه آب حداقل یک بار در هفته.

• حفظ درجه حرارت مطلوب

ماهی خود را ممکن است یا ممکن است زنده ماندن در هوای سرد زمستانی ماه. ماهی Koi می hibernate در زیر رسوبات یخ در سطح آب است. اما برای جلوگیری از خطرات, شما باید با استفاده از یک سیستم گرمایش آب برای حفظ درجه حرارت مطلوب در برکه.

• اجتناب از بودن بیش از حد

نه غذا ماهی خود را. بودن بیش از حد می تواند تغییر کیفیت آب, و این می تواند یک میزبان از دیگر مشکلات به ماهی خود را. زمانی که تغذیه ماهی خود را ارزیابی آنها از نزدیک برای هر بیماری یا آسیب است. بیش از حد حضور آمونیاک و نیترات می تواند ماهی خود را به پوسیدگی در برکه. در آب گرم از 60 تا 85 درجه شما می توانید ماهی خود را تغذیه 2-4 بار در روز به عنوان سوخت و ساز بدن ماهی بالا است. اگر درجه حرارت آب بالاتر از 90 درجه, شما باید متوقف کردن تغذیه ماهی خود را. ماهی خود را همچنین می توانید با تغذیه از جلبک ها رشد می کند که در برکه.

• خود را حفظ تالاب لوازم درستی

خود را بررسی کنید برکه منابع به درستی. این منابع هستند یک پمپ آب سیستم گرمایش اشعه ماوراء بنفش استريلايزر یک سیستم تصفیه ، پمپ آب استفاده می شود برای پمپ آب در داخل و خارج از حوضچه; این کمک می کند تا در حفظ گردش مناسب هوا در برکه. چک کنید اگر شما سیستم تصفیه و پروتئین کفگیر تمیز هستند. سیستم تصفیه در ترکیب با پروتئین کفگیر کمک می کند تا در حفظ آب پاک و سالم برای ماهی خود را. آب سیستم گرمایش نیز باید به درستی به عنوان شما به آن نیاز برای حفظ درجه حرارت مطلوب در برکه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *