نوک پستان ناهنجاری های – ساده جراحی پلاستیک اصلاحات

[ad_1]

نوک پستان, در حال به عنوان متغیر اندازه و شکل سینه. هیچ دو, نوک پستان, تا به حال دقیقا به طور یکسان معمولا حتی در همان فرد است. در حالی که مقدار تغییر شکل سینه (بزرگ کردن سینه, سینه, کاهش بالابر) در جراحی پلاستیک بسیاری از مردان و زنان رنج می برند از نوک پستان ناهنجاری نیز که همچنین تحت تاثیر اعتماد به نفس خود را. نوک چوب می تواند بیش از حد می تواند تبدیل شود و یا آرئول (رنگ اطراف نوک پستان) می تواند بیش از حد بزرگ است. برخی از این نوک مشکلات ممکن است تاثیر خاصی سینه توابع مانند احساس یا شیردهی. خبر خوب این است که وجود دارد برخی بسیار ساده و روش های جراحی پلاستیک است که بسیار موثر در بهبود این مشکلات است.

به خاطر روشن شدن بیشتر تماس نوک پستان است که در واقع دو ساختار متفاوت. درست نوک پستان مرکزی طرح پوست منطقه است که هر دو افزایش احساس و مجاری شیر برای شیردهی. به تملق گفتن تقریبا همیشه بیشتر رنگدانه پوست اطراف درست نوک پستان است که به نام آرئول.

نوک پستان وارونگی (خجالتی, نوک پستان ها) تاثیر می گذارد حدود 2 درصد از جمعیت معمولا در زنان بیش از مردان است. برخی از نوک پستان را می توان در کمی یا به درجه قابل توجهی. برخی از مردم دنیا با وارونگی دیگران رخ می دهد و بعد از آن اغلب پس از تغذیه با شیر مادر. در موارد نادر یک تومور ممکن است کشیدن نوک پستان به داخل و این کار را باید رد کرد به خصوص اگر آن رخ می دهد, بعد از آن در زندگی و فقط در یک سینه. اصلاح شامل یک روش ساده انجام می شود و تحت بی حسی موضعی. نوک پستان منتشر شده است و آورده است. بزرگترین مشکل با وارونگی اصلاح عود, نوک پستان, از دست دادن طرح و بازگشت به درون و موقعیت. نوک پستان وارون عمل جراحی نیز می تواند انجام شود در زمان دیگر جراحی پستان. من معمولا دوست دارم به تاخیر تعمیر در مورد بزرگ کردن سینه تا بعد از آن به عنوان ایمپلنت ممکن است کمک به فشار برخی, نوک پستان, ساخت اصلاح غیر ضروری.

سینه های بزرگ, نوک پستان اغلب ایجاد قابل مشاهده 'چراغهای' که می تواند یک منبع از خجالت برای بسیاری از زنان است. این نیز می تواند یک موضوع برای برخی از مردان است. بیش از حد ریزی نوک پستان را می توان به راحتی کاهش می یابد از طریق یک گوه عمل یا یک 'حلقه' کاهش رویکرد است. احساس و توانایی برای تولید شیر را می توان با حفظ هر دو روش. انجام می شود و تحت بی حسی موضعی با, کاهش بسیار پایدار هستند و در ارتباط با هر گونه قابل توجهی عود.

“پف کرده نوک سینه رخ می دهد و معمولا همراه با لوله سینه آموخته است. در این نوک پستان مشکل آرئول بزرگ و نوک سینه ها را تحت فشار قرار دادند به بیرون با توجه به زمینه ای فتق یا برآمدگی بافت پستان. اصلاح این مشکل این است که کمی پیچیده تر از جدا نوک پستان عمل جراحی است. آن است که معمولا درمان به عنوان بخشی از لوله سینه جراحی است که شامل استفاده از یک پروتز سینه و areolar دستکاری. این است که درمان با ساخت یک برش در اطراف آرئول از بین بردن برخی از رنگدانه پوست (در صورت نیاز) و بلند کردن اجسام آرئول پوست و کاهش طرح (پف). این عمل جراحی گسترده و نیاز به یک اتاق عمل, تجربه, تحت بیهوشی.

بزرگ یا زیبا هستند بسیار شایع در سینه های بزرگ است. معمولا اندازه آرئول مربوط به اندازه سینه اما نه همیشه. سینه بزرگ معمولا کاهش می یابد به عنوان بخشی از عمل جراحی کاهش پستان. آنها را می توان کاهش می یابد مستقل از کاهش پستان از طریق periareolar رویکرد است. با از بین بردن یک حلقه بیرونی آرئول های مدور با قطر خیلی تنگ است. با توجه به سفتی پوست پستان وجود دارد محدود به چقدر آرئول را می توان کاهش می یابد. این روش نتایج در یک زخم در محل اتصال آرئول و پوست است که tempor نهفته است پهن و نیاز ثانویه revisional عمل جراحی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.