نحوه برنامه ریزی کنکور هفتگی

همه داوطلبان آزمون ورودی اهمیت برنامه ریزی را درک می کنند برنامه ریزی رایگان کنکور و می دانند برای رسیدن به هدف ، داشتن یک برنامه مناسب ضروری است. برنامه ریزی مناسب علاوه بر افزایش کارآیی مطالعه باعث آرامش خاطر و کاهش بی توجهی می شود. برنامه ریزی به سه نوع کوتاه مدت ، برنامه ریزی رایگان کنکور میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود. در این مقاله قصد داریم امتحان ورودی را بصورت کوتاه مدت (هفتگی و ماهانه) برنامه ریزی کنیم. اگر شما نیز کاندیدای آزمون ورودی 1400 هستید برنامه ریزی رایگان کنکور ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

برنامه ریزی کنکور انسانی

تنها راه موفقیت در آزمون ورودی ، برنامه ریزی رایگان کنکور داشتن یک برنامه ریزی انعطاف پذیر ، کارآمد و اجرای دقیق است.

اصول و ویژگی های برنامه ریزی آزمون ورودی 1400
کاملاً مشخص است که با هر سال گذشت ، رقابت داوطلبان کنکور سراسری بیشتر و بیشتر می شود و منجر به افزایش سطح اضطراب و نگرانی برنامه ریزی رایگان کنکور شرکت کنندگان می شود. به همین دلیل ، شما باید یک برنامه اصولی داشته باشید تا با این دیو دو سر به یک نبرد یک بر یک بروید.

برنامه ریزی باید مطابق با برنامه ریزی رایگان کنکور هدفی باشد که برای خود تعیین کرده اید ، به گونه ای که با انجام آن ، قدم به قدم به هدف خود نزدیک خواهید شد. ممکن است از شما سؤال شود که در یک برنامه ریزی اصولی چه چیزی برنامه ریزی رایگان کنکور باید مورد توجه قرار گیرد؟ پاسخ به این سؤال چیزی نیست جز: روش صحیح مطالعه ، میزان ساعت مطالعه ، جمع بندی ، منحصر به فرد بودن برنامه ، انعطاف پذیری ، ارزیابی و توجه به ساعات استراحت.

نکات برنامه ریزی کنکوری

به طور کلی ، یکی از مواردی که برنامه ریزی رایگان کنکور در برنامه ریزی آزمون ورودی بسیار حائز اهمیت است توجه به این نکته است که باید خواندن را فراموش کرده و برای امتحان ورودی درس خواندن را یاد بگیرید! خواندن مین ها به معنای خواندن کتاب های درسی به صورت مفهومی و دقیق تر و وسواس انگیز است و مطالب را به خاطر برنامه ریزی رایگان کنکور نمی آورید بلکه آنها را با یک مفهوم خواندن به خاطر بسپارید. در ادامه ، در مورد نحوه مطالعه معدن صحبت خواهیم کرد.

برنامه ریزی برای کنکور 99 انسانی

حاشیه نویسی: حاشیه نویسی روش خوبی برنامه ریزی رایگان کنکور برای درک عمیق از مطالب و خواندن کتاب های درسی نیست ، اما می توان از آن برای یادگیری موارد کم اهمیت تر که نیاز به خواندن دارند استفاده کرد.
خلاصه: در جمع بندی ، ابتدا باید مطالب را مطالعه کنید ، آن را به طور کامل حفظ کنید و سپس آن را بنویسید. بهتر است بعد از درک مطلب نکات و کلمات کلیدی مهم را یادداشت کنید. کلمات کلیدی کوتاهترین ، بهترین و پر معنی برنامه ریزی رایگان کنکور ترین کلمات هستند که وقتی آنها را می بینید ، معنی جمله به شما می رسد. “جمع بندی یک روش عالی برای بررسی بخش های مهم در مرحله آزمون ورودی است.

برنامه ریزی 40 روزه برای کنکور

تست: سعی کنید بعد از 24 ساعت مطالعه هر موضوع ، بر مباحث دروس خاص تسلط داشته باشید. (البته برای دوره های برنامه ریزی رایگان کنکور خاص می توانید تست های مربوط به آن موضوع را بلافاصله پس از مطالعه حل کنید و هر 24 ساعت یکبار تست های بیشتری را انجام دهید تا بیشتر تسلط داشته باشید ، اما برای دوره های عمومی برنامه ریزی رایگان کنکور حتماً 24 تا 48 ساعت پس از مطالعه تست را شروع کنید. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *