می تواند به شما پرواز با کسانی که بال ؟ خفاش بال عظیم پس از کاهش وزن

[ad_1]

که معلق زدن بازو ترانه رهبر در درجه دوم بود یک منبع بزرگ از جوک برای بسیاری از ما به عنوان کودکان. اما پس از عظیم از دست دادن وزن هنگامی که ما در آینه نگاه تنها به خود ما بازوی فلپ تکان دادن در ما است هیچ خنده ماده. یک روش جراحی به نام brachioplasty ممکن است راه حل برای اصلاح آنچه جراحان مودبانه تماس “پوست رفع اشکالات و سستی” زیر عظیم از دست دادن وزن.

به تازگی به عنوان هزاران نفر از مردم در حال از دست دادن مقدار قابل توجهی از وزن با چاقی جراحی کاهش وزن, ما در حال شنیدن بیشتر در مورد خفاش بال و جراحی ترمیمی بسیاری از آنها تبدیل به پوست حذف و بازوی کند. بال خفاش ممکن است خوب اگر آنها می تواند به ما کمک کند اما بیش از حد بازو پوست مزاحمت و خجالت است. در حالی که در بسیاری از موارد پس از چاقی بیماران تحت brachioplasty به دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد کاربردی شکایات ناشی از تخلیه فلپ از پوست پشت سر گذاشت با از دست دادن وزن. بیماران مبتلا به گزارش خارش پوست, تفکیک, درد از پوست جوانه و مشکل در پیدا کردن لباس مناسب کوچکتر تنه در حالی که انطباق بیش از حد بازو دور. بیماران نیز گزارش خجالت بیش از تکان دادن بازو فلپ گفت: آنها ترجیح شایع تر خجالت مرض چاقی به خیره شدن ناهنجاری فیزیکی پرنده بال خفاش.

ایده آل چاقی بیمار را به دست آورد از دست دادن وزن و بهبود وزن سالم در شاخص توده بدن (BMI) “عادی” طیف وسیعی از 18.5 تا 24.9 قبل از اینکه به دنبال درمان جراحی برای خفاش بال. پوست باید تخلیه با بسیار کمی چربی زیر جلدی باقی مانده است. پزشکی بیماریهای مشترک قبل از جراحی چاقی باید در بهبودی مانند دیابت آپنه خواب بیماری قلبی و آسم و وضعیت تغذیه ای باید مطلوب است. در ضمن قبل از brachioplasty عمل جراحی برنامه ریزی شده است بیمار باید به وضوح درک نتایج حاصل از عمل جراحی است.

Brachioplasty به طور موثر حذف پوست اضافی زیر عظیم از دست دادن وزن, اما آن را جبرا برگ محسوس اسکار در قسمت زیرین بازو از زیر بغل تا آرنج. بیماران باید درک آنها تجارت ناخوشایند پوست بیش از حد برای برخی از آنچه ممکن است در نظر ناخوشایند فولاد اسکار. به گفته دکتر میشل A. Shermak FACS از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی در مریلند “وجود دارد موثر scarless یا تکنیک های تهاجمی است که می تواند به اندازه کافی کاهش افتادگی پوست و چربی اضافی در ارتباط با از دست دادن وزن. نه لیپوساکشن و لیزر و یا نور بر اساس سفت درمان به طور معمول درخواست به پست-چاقی اندام فوقانی. ”

معمولا بیشتر انجام می روش سنتی brachoplasty که در آن یک “تی” برش دهانه از زیر بغل تا آرنج است. پوست برداشته شده و باقی مانده پوست صاف و بسته با بخیه جراحی. تخلیه قرار داده شده است در هر دست و به طور معمول به حذف پس از یک هفته. بعد از عمل بیمار باید به دنبال زخم و اسکار مدیریت. Brachioplasty ممکن است انجام شود و به صورت سرپایی stand-alone روش. با این حال, آن است که اغلب همراه با دیگر روش ها برای پوست اضافی مدیریت زیر عظیم از دست دادن وزن مانند یک بدن پایین تر است ،

همانطور که با تمام روش های جراحی خطرات وجود دارد. با brachioplasty بازو مستعد ابتلا به داشتن بیشتر مسائل با زخم ها به علت نیاز به تحرک منجر به استرس و نیروهای برشی. سایر عوارض مرتبط با brachioplasty ممکن است شامل ناراحتی و خونریزی بعد از عمل آرامش پوست منجر به دوباره currrent سستی. با توجه به خطرات ناشی از brachioplasty عمل جراحی و کلی پیچیدگی آن مهم است که عمل جراحی انجام شده توسط هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک است که آشنایی با آناتومی جراحی و بعد از عمل مدیریت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.