مینی ایمپلنت های دندانی – یک راهنمای بیماران

[ad_1]

چگونه مینی ایمپلنت های دندانی قرار می گیرد?

قرار دادن ایمپلنت انجام شده است به سرعت و به راحتی در یک فرایند انجام شده در دندانپزشک منشی با بی حسی موضعی و یا یک نور آرام بخش برای کمک به شما را راحت تر. با استفاده از دقیق, کنترل, روش جراحی با حداقل تهاجم مینی ایمپلنت های دندانی قرار می گیرد و به استخوان فک. سران ایمپلنت برآمده از بافت لثه و ارائه قوی جامد پایه و اساس برای تامین امنیت دندان مصنوعی خود را. آن است که یک گام روش که درگیر با حداقل تهاجم جراحی بدون بخیه و نه معمولی ماه شفا.

چگونه مینی ایمپلنت دندانی تکنولوژی گسترش گزینه های من?

ایمپلنت دندانی درمان شده است یکی از مهم ترین پیشرفت های دندانپزشکی در 25 سال گذشته. دهها هزار نفر از سپاسگزار بیماران شهادت به مزایای حاصل از این فرصت برای به دست آوردن یک جایگزین برای دندان های از دست رفته بازیابی خود را با لبخند و اعتماد به نفس. انواع مختلفی از ایمپلنت و ترمیم در دسترس هستند. انتخاب بستگی به میزان استخوان در دسترس بیمار و سلامت عمومی و مرمت اولویت است.

کامپیوتر و پزشکی جهان هستند و هر دو سخت در تلاش برای توسعه کوچکتر و قطعات کوچکتر. در مد مشابه یک نسخه کوچکتر از دندان ایمپلنت شده است با موفقیت مورد استفاده در انتخاب موارد است. این مینی ایمپلنت های دندانی فعال خود را دندانپزشک به گسترش طیف. مینی ایمپلنت دندانی سیستم توسعه داده شد به منظور ارائه بیشتر پروتز ثبات است. مینی ایمپلنت های دندانی برای کسانی که استخوان کافی اجازه می دهد تا برای اندازه کامل ایمپلنت های قرار داده شده به صورت متداول جراحی ایمپلنت و یا در حال درمان از یک پروتز پروتز سیستم خود را به دیگری.

چه مینی ایمپلنت های دندانی?

مینی ایمپلنت دندانی سیستم متشکل از یک مینیاتور ایمپلنت های تیتانیوم است که به عنوان ریشه دندان و حفظ ثابت که در آن گنجانیده شده است به پایه های خود را پروتز. سر از ایمپلنت است که به شکل یک توپ و حفظ ثابت عمل می کند مانند یک سوکت که شامل یک لاستیک O-ring. O-ring جرقه بزند در طول زمانی که توپ پروتز نشسته است و دارای پروتز در یک سطح از پیش تعیین شده از زور. هنگامی که نشسته پروتز به آرامی بر بافت لثه. ایمپلنت وسایل اجازه می دهد برای میکرو تحرک در حالی که رشد کرده طبیعی بلند کردن نیروهای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *