مکان برگزاری مراسم عروسی خود را انتخاب کنید با صندلی های تالار

شاید شما در یک خانه روستایی که قبلاً متعلق به آن هستید یک انبار داشته باشید و بخواهید آن را به یک مکان عروسی تبدیل کنید – یک محیط بسیار محبوب برای عروسی! یا ممکن است شما علاقه مند به افتتاح یک مکان باشید اما هنوز مکان را انتخاب نکرده اید. شاید شما به مکانی موجود که برای فروش است توجه کنید.

قبل از شروع به کار تجارت خود ، باید مکانی پیدا کنید. کاوش در مورد دارایی یا زمین را بر اساس سرمایه تجاری خود شروع کنید. اگر بودجه شما کم است ، قبل از خرید اجاره ملک را در نظر بگیرید – می توانید سود را در تسهیلات دائمی سرمایه گذاری کنید. اگر بودجه فراوانی دارید ، ممکن است بتوانید تسهیلات کاملاً جدیدی بسازید.

اکنون زمان تصمیم گیری در مورد چگونگی تأمین محل تصمیم گیری است. شاید بخواهید از یک سرویس دهنده استفاده کنید و به جای اینکه خودتان غذا را مدیریت کنید ، از امکانات آشپزخانه خود استفاده کنید. شما می توانید حتی بیشتر از قبل مقیاس کرده و فضایی را برای کامیون های مواد غذایی در نزدیکی یک غرفه چوبی بزرگ با یک منظره زیبا ایجاد کنید. آیا زوجین باید میز و صندلی خود را از یک تامین کننده اجاره کنند یا شما آنها را تهیه می کنید؟ اگر میزها را در سایت ارائه می دهید ، بدانید که در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی برای آنها ، اگر زوج سبک دیگری از جدول را ترجیح دهد و تصمیم به اجاره آن بگیرد ، به شما نیاز به فضای ذخیره سازی دارید.

مرحله ششم: نام کسب و کار محل برگزاری عروسی Catchy را ایجاد و ثبت کنید
برای کسب و کار جدید خود نامی بی نظیر ، جذاب و به یاد ماندنی ایجاد کنید. این نام باید سبک عروسی ها و مشتریانی را که امیدوارید در محل برگزاری خود جلب کنید ، برانگیزد. یک مکان زیبا و پیشرفته خواستار یک نام تصفیه شده است که باعث می شود افراد به فکر داشتن galas های زیبا و سرویس دستکش های سفید باشند (فکر کنید Rushing River Estates ، Sterling Lakeside Manor ، Banquets Hollow Sleepy). یک مکان پر زرق و برق و خلوت باید هر روز پیراهن های پرشور را به یاد داشته باشید (به عنوان مثال Bear Den Inn، Ivy Lane Lodge ، مزرعه Aspen). صندلی تالار

مرحله 7: آنچه را که محل برگزاری عروسی شما را ویژه می کند اصلاح کنید
چرا زوجین برای رزرو محل زندگی خود فریاد می زنند؟ چه چیزی باعث خواهد شد که آنها تاریخ را تعیین کرده و بلافاصله به شما برسند؟ این گزاره ارزش منحصر به فرد شماست برخی از امکانات شامل موارد زیر است:

یک دیدگاه یک نوع.
منظره و زمینه های کشیشی.
گزینه های برجسته منو.
دکوراسیون پیشرفته و جزئیات خیره کننده.
یک ملک تاریخی.
جذابیت روستایی.
سایر نقاط فروش ، محیطی زیبا با قیمت مناسب ، مجاورت فرودگاه (برای بازدید کنندگان خارج از شهر) و ظرفیت همه جانبه مانند میزها ، صندلی ها ، تنظیمات میز ، دکوراسیون ، چادرها ، پذیرایی و گلها است. زوج ها دیگر نیازی به نگرانی در مورد استخدام فروشندگان متعدد نخواهند داشت. ارزش منحصر به فرد محل برگزاری شما هر چه باشد ، مطمئن شوید که پس از افتتاح شغل خود ، به اصلاح و بهبود آن ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *