من خروپف راه حل Chinstrap فک حامی را نقد کنید – آیا این واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

من خروپف راه حل این است که یک چانه بند ضد خروپف وسیله ای است که بسیار ساده برای استفاده است. آن دارای یک طراحی منحصر به فرد که در آن بند می رود در اطراف سر به صورت عمودی با فضای باز برای گوش و همچنین به عنوان یک جام در پایین نگه داشتن چانه ،

قبل از اینکه شما خرید یک فک حامی بسیار ضروری است که شما برای اولین بار درک چگونه کار می کند, پس از این خواهد شد کمک به شما در تصمیم گیری اگر آن را صحیح دستگاه است که کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از خروپف. به منظور به طور کامل درک چگونه این دستگاه کار می کند, شما نیاز به درک آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما خواب. زمانی که شما دراز کشیدن به خواب چرخه حوادث را شروع به آشکار شدن.

در اینجا's یک لیست از چیزهایی که رخ خواهد داد:

من. شما در حال هشدار و تقریبا هنوز هم بیدار است.

ii. در مرحله بعدی عملکرد مغز خود را بدن افت می کند اما شما هنوز هم آگاهانه از آنچه در جریان است در اطراف شما و حتی ممکن است از شنیدن اگر کسی با شما تماس گرفته است.

iii. در حال حاضر شما بی اراده کار کردن به کمی خواب; این مرحله که در آن شما انتقال از بیداری به خواب وخیال.

iv. شما را به یک خواب عمیق و قلبی خود را به طور قابل توجهی کم کردن سرعت و دمای بدن نیز افت.

v. شما خواهد شد و سپس به REM (حرکت سریع چشم) که در آن مغز شما فعال تر است هنگامی که در مقایسه با دیگر فازهای; اما عضلات بسیار آرام است.

در آخرین مرحله از چرخه خواب هنگامی که ماهیچه های خود را به طور کامل آرام, شما نمی قادر خواهد بود به حرکت می کند. این امر همچنین به عضلات موجود در فک و چانه کاهش خواهد یافت بنابراین خروج از دهان و حلق آویز گسترده ای باز زمانی که شما به یک خواب عمیق. زیر پیگیری این زبان خواهد سقوط به گلو که باعث انسداد راه های هوایی منجر به ارتعاش زمانی که شما نفس و در نتیجه با صدای بلند خروپف.

چگونه من خروپف راه حل کار برای کمک به شما در جلوگیری از خروپف?

زمانی که شما پوشیدن فک حامی در حالی که خواب آن را حفظ فک پایین در موقعیت رو به بالا و در نتیجه افزایش فضای 3D خود را در مجرای لوله و در نتیجه کاهش بافت نرم ارتعاش و سرعت هوا. با افزایش تنفس's حجمی ظرفیت و پیشگیری از بافت نرم ارتعاشات مشکل خروپف می تواند قابل ملاحظه ای به حداقل برسد و یا حتی حذف به طور دائم.

من خروپف راه حل فک حامی به راحتی نگه می دارد شما فک پایین در جلو / به سمت بالا و موقعیت و به طور قابل توجهی افزایش می دهد 3-D فضایی در راه هوایی خود را.

در مورد شما تشخیص داده شده است با اختلال خواب خواب-آپنه و به شما توصیه برای به دست آوردن یک CPAP ( فشار مثبت مداوم ) ماشین پزشک شما همچنین می توانید درخواست کنید که شما با استفاده از یک فک حامی. CPAP درمان معمولا نیروهای هوایی به گلو خود را از طریق یک ماسک و علاوه بر فشار جریان هوا کمک می کند بدن خود را در نگه داشتن راه های هوایی باز است.

در حال Chinstrap فک حامیان موثر است ؟

اینها برخی از ساده ترین و ساده ترین برای استفاده از ضد خروپف دستگاه در بازار است. این لزوما به این معنی نیست که آن را کارآمد ترین یکی است. به عنوان یک ماده در واقع, بهترین سوال این است که اگر این دستگاه مناسب برای خاص خود را مشکل خروپف. این سوال البته پاسخ بسیار ساده است: این فک حامی کار بیشتر برای افرادی که خروپف از طریق دهان.

شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن شیوه ای که در آن شما خواب شما می توانید قبل از تصمیم به خرید این دستگاه است. برخی از ضد خروپف chinstraps گسترده تر و طولانی تر از تسمه. من خروپف راه حل chinstrap از سوی دیگر به احتمال زیاد به ماندن در محل بدون نیاز به اسلاید کردن از این دستگاه های دیگر است که باید جمع و جور تسمه. برهنه در ذهن هر چند که اگر شما خروپف به دلیل ساده احتقان بینی آن را نمی خواهد کار خوبی برای شما است. در واقع این می تواند کاملا خطرناک به استفاده از یک فک حامی پس از گذشت بینی شما را مسدود خواهد شد و شما'll نیاز به تنفس از طریق دهان خود را.

برخی از نکات مثبت استفاده از خروپف راه حل فک بند

وجود دارد چندین مزیت استفاده از این دستگاه است. آنها عبارتند از:

• بسیار ساده برای استفاده است و دارای رتبه به عنوان یکی از بهترین ضد خروپف ایدز است.

• آن را بسیار راحت برای پوشیدن و نه خرج کردن و یا میگردد.

• بر خلاف mouthguard این است که یک دستگاه خارجی است که متوقف نمی شود شما از خواب رفتن به راحتی.

• آن را سریع و آسان خروپف راه حل است. شما به سادگی قرار دادن در بند و رفتن به خواب و خروپف شما به طور چشمگیری کاهش می یابد.

منفی فک حامیان

• پس از استفاده از این دستگاه برای چندین ماه های ارتجاعی در مواد کاهش خواهد یافت در نتیجه محدود کردن اثربخشی بند.

• در مورد شما بسیار بی قرار جای خواب آن را می توانید تجربه خاصی حرکت در اطراف سر خود را و در نتیجه تغییر موقعیت آن است.

قیمت

این ضد خروپف دستگاه می رود در $ 119. حمل و نقل و حمل و نقل است که شامل کل هزینه.

نتيجه گيری

من خروپف راه حل chinstrap بسیار موثر و مقرون به صرفه برای درمان هر کسی که به دنبال پایان دادن به خروپف; به طور خاص به آن دسته از افرادی که خروپف از طریق دهان خود را. من با خیال راحت می توانید می گویند که این فک حامی بسیار موثر است و خود را به پشت سکوت به اتاق خود را به طوری که هر کس می تواند به گرفتن برخی از خواب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *