مقابله پدافند هوایی ارتش سوریه با حمله رژیم صهیونیستی به حلب

مقابله پدافند هوایی ارتش سوریه با حمله رژیم صهیونیستی به حلب

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، رسانه‌های دولتی سوریه بامداد جمعه از مقابله پدافند هوایی این کشور با اهداف متخاصم در نزدیکی حلب خبر دادند.

شبکه الاخباریه گزارش داده پدافند هوایی سوریه اقدام به مقابله با اهدافی بر فراز منطقه «السفیره»، در نزدیکی شهر حلب کرده است.

این گزارش حاکی است این حمله توسط هواپیماهای اسرائیلی انجام شد و پدافند هوایی سوریه چند موشک را قبل از برخورد به هدف منهدم کرد.

یک منبع در وزارت دفاع سوریه در گفتگو با رسانه‌های این کشور این حمله را تأیید کرد و گفت رژیم صهیونیستی به مناطقی در حومه شهر حلب حمله هوایی کرد. او تصریح کرد رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک چند موشک کرده که پدافند هوایی سوریه اکثر آنها را منهدم کرده است.

رژیم صهیونیستی در راستای سیاست خود مبنی بر حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه به طور متناوب به مناطقی در داخل خاک سوریه حمله می‌کند.

حمله قبلی رژیم صهیونیستی بامداد ۱۳ شهریورماه انجام شد و رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک چندین موشک از منطقه «التنف» به سمت فرودگاه «تی‌فور» (T4) کرد.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم اسرائیل و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که علیه دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند.

ارتش سوریه همچنین تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت اسرائیل را از گروه‌های تروریستی در سوریه کشف کرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.