معرفی اسباب بازی های جنسی, به اتاق خواب

[ad_1]

معرفی sex اسباب بازی را به اتاق خواب می تواند مشکل باشد. شما را تبدیل به محتوای با راه شما را به انجام کارهای درست مثل شستن ظرف ها شما باید راه خود را از انجام آن و شما هرگز در نظر تغییر دهید. آن را خسته کننده و خسته کننده است. در راه همان, sex می شود خسته کننده و خسته کننده است. شما نیاز به خودتان بپرسید چگونه می توانیم اضافه کردن ادویه به ما جنسی رابطه ؟ در دوران اخیر زنان به دست آورده اند بیشتر جنسی استقلال و آزادی آنها را تبدیل به بیشتر به معرفی sex اسباب بازی و وسایل اتاق خواب لذت برای بازگرداندن شور و شوق و به آزمایش با شریک زندگی خود را.

با استفاده از sex اسباب بازی ها در اتاق خواب در آن پر شور و صمیمی لحظات است اما قبل از اینکه شما عجله به خرید چشم بند و روان شناسی, شما باید قادر به آشکارا مورد بحث با شریک زندگی خود را, امکان از آوردن اسباب بازی به اتاق خواب. شما همچنین نیاز به در نظر چه نوع از sex اسباب بازی شما می خواهم به آن را به اتاق خواب خود لذت. معرفی اسباب بازی را می توان یک موضوع بسیار حساس برای زوج ها را به بحث پس از باز بودن در مورد آنچه که شما می توانید لذت بردن از و که شما می خواهم به معرفی نیاز به بحث گذاشته شود و هر دو از شما نیاز به راحتی با آرایش.

با شروع ارتباط صادقانه

شما نیاز به فکر چگونه برای شروع یک گفتگو در مورد sex اسباب بازی. را انتخاب کنید یک زمان هنگامی که شما هر دو احساس راحتی و آرامش. شما می توانید شروع با درخواست شریک زندگی خود را یک سوال باز در مورد چگونگی احساس آنها در مورد sex اسباب بازی. سپس اجازه دهید شریک زندگی خود را می دانم آنچه شما نمایش هستند. در برخی موارد مردان ممکن است آن را به عنوان یک تهدید اما اگر شما ارائه اطمینان که این ابزار وجود دارد خواهد بود به آن را لذت بخش را به هر دو شما و سپس نیمی از نبرد خود را در حال حاضر به دست آورد.

توضیح دلایل خود را برای مایل به معرفی sex اسباب بازی های جنسی خود را در رابطه است. آیا این تلاش چیزی جدید و یا مایل به قرار دادن شور و شوق بازگشت به رابطه شما توضیح دهید که چگونه شما احساس می کنید. حتی اگر شما با استفاده از اسباب بازی های قبل از خود را برای لذت بردن و در حال حاضر می خواهید به شریک زندگی خود را به مخلوط همیشه آنها را آگاه از دلایل خود را و که شما در حال بازجویی توانایی خود را به شما لذت به ارمغان بیاورد.

خرید اسباب بازی های جنسی

قطعا وجود دارد هیچ کمبود گزینه های زمانی که می آید به انتخاب sex اسباب بازی برای کسانی که اتاق خواب لذت. این فهرست بی پایان است اما شما ممکن است بخواهید برای محدود کردن گزینه های خود را بر اساس آنچه شما می خواهم. با اخیر پیشرفت تکنولوژی sex اسباب بازی تبدیل شده اند بیشتر زیبا و لوکس و بیشتر عاطفی بنابراین دنبال کردن آنهایی که شما احساس می کنید که راه. اگر شما هرگز استفاده از یک اسباب بازی قبل از آن شروع با چیزی ساده است که هر دو شما احساس راحتی با. شما همیشه می توانید در مرحله بعد اضافه کردن به مجموعه خود را از ویژگی های بیشتر به افزایش صمیمیت جنسی و اتاق خواب لذت.

علاوه بر این شما می توانید با استفاده از روغن ماساژ; کرم ها و روغن های بیشتر به منظور افزایش تجربه خود را. خوراکی روان کننده ها و ژل و لوسیون نیز بسیار محبوب هستند و شما پیدا کنید که اضافه کردن آنها را بسیار نفسانی ابعاد به خود لحظات صمیمی.

ژل و لوسیون ها که خوراکی هستند و یا گرما تا با لمس نیز به طور گسترده ای محبوب است. این آغازگرها برای اسباب بازی های دیگر به عنوان شما می توانید با استفاده از ژل و لوسیون توسط خود و یا با موارد دیگر. بسیاری از ژل ها و لوسیون ها برای روانکاری اهداف آمده اما در سرگرم کننده عطر و می تواند طعم دار.

اسباب بازی می تواند سرگرم کننده هنگامی که اضافه شده به بازی جنسی و واقعا می تواند به ارمغان بیاورد شور و شوق بازگشت به یک رابطه. تا زمانی که وجود ارتباط باز و صادقانه بین شما و شریک زندگی خود را, اسباب بازی های خود را همیشه اضافه کردن یک جدید و هیجان انگیز از ابعاد به عشق شما-ساخت تجربیات اجازه می دهد تا شما و شریک زندگی خود را به لذت بردن از آنها را برای بسیاری از سال به آمده است.

ممکن است آنها شما را به بسیاری از اتاق خواب لذت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *