مراحل برای کمک به یک مادر تغذیه با شیر مادر از بازگشت به کار

[ad_1]

می توانید یک مادر ادامه تغذیه با شیر مادر پس از بازگشت به محل کار ؟ شما آن را حدس زده راست, شما قطعا می توانید! با توجه به آمریکایی آکادمی اطفال, نوزادان باید خود را دریافت شیر مادر برای 6 ماه اول تولد است. در حال حاضر وجود دارد چند مراحل شما نیاز دارید را به منظور آمادگی برای بازگشت به کار.

1) شیر حداقل 8-12 بار در هر 24 ساعت. (یا پمپ سینه خود را اگر نوزاد است تغذیه با شیر مادر).

2) اجتناب از استفاده از بطری و پستانک برای اولین 3-4 هفته به عنوان این ممکن است کاهش عرضه شیر. این بسیار درست است چرا که اگر شما می خواهید به ادامه تغذیه با شیر مادر پس از ترک بیمارستان, یک چیزی که بچه ها دوست ندارند تغییر است. اگر نوزاد به مادر, نوک پستان ها, اما شما سعی می کنید برای تغییر آنها مطمئنا شما اجازه می دانم.

3) شروع به ابراز شیر با استفاده از با کیفیت, شخصی, پمپ یا بیمارستان درجه اجاره پمپ بعد از 3-4 هفته یا زودتر در صورت نیاز برای از بین بردن تورم آن علائم است. پمپ های برقی است که به شما اجازه می دهد به پمپ و شیر از هر دو سینه در همان زمان کاهش پمپاژ زمان. این نوع از پمپ های برقی معجزات برای من چون من یکی از مادران که رفت و بازگشت به کار پس از مرخصی زایمان و ادامه داد: پمپاژ شیر من در حالی که در محل کار است.

4) بهترین زمان برای پمپ شیر پس از تغذیه کودک. یخ شیر در 4 اونس. بطری یا کیسه های ذخیره سازی شیر. بسیاری از مادران خود را پیدا عرضه شیر است که بیشتر در صبح و در شب.

5) تمرین بطری تغذیه حداقل 2 هفته قبل از بازگشت به کار. نوزادان اغلب ترجیح می دهند تغذیه با شیر مادر به بطری تغذیه پس از آن ممکن است مفید باشد اگر یکی از اعضای خانواده به غیر از مادر ارائه می دهد تغذیه تا زمانی که کودک عادت می شود به بطری نوک پستان. در هنگام انتخاب یک مصنوعی, نوک پستان, بطری برای مصرف مکمل از شیر مادر تغذیه نوزاد مهم است به استفاده از یک است که اجازه می دهد تا کودک به استفاده از همان زبان و فک حرکات که او/او با استفاده از در پستان است.

من واقعا امیدوارم که این کمک می کند تا شما را به انتقال از مرخصی زایمان به بازگشت به کار. اجازه دهید من می دانم چگونه شما را دگرگون شما و کودک به بازگشت به کار. من مشتاقانه منتظر شنیدن از شما!

گرم و با احترام ،

LaTersa Blakely

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *