مدیکر قسمت یک – با دوام تجهیزات پزشکی

[ad_1]

مدیکر قسمت یک

با دوام تجهیزات پزشکی (DME)

هنگامی که آن را به زمان در زندگی خود را هنگامی که شما نیاز به برخی از نوع با دوام تجهیزات پزشکی چه چیزی شما را انجام دهید ؟

در این مقاله پنج مرحله برای رسیدن به خود را DME.

بسته طرح مدیکر است که در آن شما آن است که اگر راست مدیکر که در آن به شما پرداخت 20 درصد که مدیکر پوشش نمی دهد و یا یک (HMO) سازمان بهداشت نگهداری و یا (PPO) ترجیح ارائه دهنده سازمان است که در آن به شما پرداخت copay. هنگامی که شما و پزشک شما تصمیم گرفته اند که شما نیاز به برخی از نوع DME تماس با شرکت بیمه خود را برای دریافت حقایق در مورد چگونه این تجهیزات پرداخت خواهد شد.

آن است که بسیار ناراحت کننده برای کسی که نیاز دارد DME و خانواده خود را که درک نمی روند چگونه برای به دست آوردن گران DME است که مورد نیاز برای حفظ روزانه خود را می خواهد و نیاز دارد. برای مثال: هنگامی که شما نیاز به یک صندلی چرخدار. این است که معمولا مورد نیاز هنگامی که شما بیش از حد ضعیف به راه رفتن و یا سقوط با هر مرحله. این زمانی است که شما نیاز به کمک در داخل و خارج از بستر و به حمام چند بار در روز. یک صندلی چرخدار را به شما و خانواده خود را's زندگی بسیار ساده تر است که بر روی صندلی چرخدار.

مرحله 1.

دکتر.

شما نیاز به یک نسخه یا یک نامه از ضرورت از او / او برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی با دوام. بسته به نوع طرح مدیکر شما.

مرحله 2.

دکتر's کار را برای به دست آوردن مجوز برای شما برای دریافت تجهیزات پزشکی با دوام و یا شما می توانید با استفاده از نسخه یا نامه از ضرورت و انتخاب تجهیزات خود را در قرارداد تجهیزات پزشکی محل کسب و کار.

مرحله 3.

بسته به مدیکر و طرح دوباره آن خواهد شد بستگی دارد اگر شما مدیون یک شرکت پرداخت و یا آن را نمی خواهد به شما هزینه هر از جیب هزینه. در برخی از موارد بخشی B مدیکر ممکن است تبدیل شدن به درگیر در پرداخت خود را با دوام تجهیزات پزشکی.

مرحله 4.

وجود دارد بسیاری از انواع تجهیزات پزشکی با دوام اقلام بزرگ ها صندلی چرخدار, بیمارستان, تخت, واکر, اکسیژن, تجهیزات و ماشین آلات CPAP) فشار مثبت مداوم از ماشین آلات و لوازم جانبی. دیگران قند خون مانیتور که نیاز به نوار تست کمد و صندلی و غیره.

مرحله 5.

بسته به شما و نیازهای شما DME خریداری خواهد شد آشکار یا اجاره خواهد شد.

هر آنچه که شما نیاز به اولین تماس تلفنی خود, دکتر,'s ،

برای هر گونه اطلاعات در مدیکر تماس با شماره) 1-800 – Medicare یا 1-800-633-4223.

وجود دارد بسیاری از وب سایت ها اطلاعات برای شما به خواندن و یا چاپ به درک بهتر مدیکر.

کپی رایت 2015

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.