محرومیت حسی – بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اسرار

[ad_1]

محرومیت حسی برای سال استفاده شده است برای کمک به مردم تمرکز افکار خود را برای ایجاد ایالات تغییر یافته هوشیاری و حتی شکنجه. چگونه می توانید این کمک در بزرگ شدن آلت تناسلی مرد?

محرومیت حسی است که در آن یک فرد حواس در حال قطع. معمولا آن را از طریق یک بسته یا تاریک عینک گوش و بسته کردن بینی به بوی. وجود دارد اتاق و مخازن صرفا برای این منظور ایجاد شده برخی از آنها حتی برش چشایی و لامسه احساس.

با مهار میزان احساس که بدن نیاز به تفسیر محیط اطراف خود این باعث می شود که ذهن را باز کنید تا فکر خلاق, توهم و عمیق تر تمرکز بر افکار است. این اتفاق می افتد زیرا مغز بمباران با مقدار زیادی از اطلاعات در همه زمان ها. این است که از طریق شنوایی, بو, مزه, دیدن, احساس حرارت لرزش ، اگر ما می توانیم قطع تمام این اطلاعات وارد شده به ذهن ما پس از آن ما می تواند تمرکز ذهن ما عمیق تر در هر آنچه که ما را انتخاب کنید.

در کوتاه مدت محرومیت حسی آن را اجازه می دهد تا ما را به تمرکز ذهن ما به شدت نسبت به بدون محرومیت حسی. این چیزی است که ما علاقه مند هستند با بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. در دراز مدت محرومیت حسی می تواند منجر به توهم و روان پریشی. ما فقط علاقه مند در امن و کوتاه مدت برنامه در سطح بسیار ابتدایی است.

وزنه برداران در نهایت یاد گرفتم که می توانید آنها را به صورت فله تا بیشتر زمانی که آنها در یک محیطی آرام و بی سر و صدا محیط. به طور معمول وزن برطرف کننده کار کردن در یک ورزشگاه پر سر و صدا با صدای بلند موسیقی وافغان و clanking وزن grunts و حواس او را پرت در همه جا. اما با بلند کردن وزنه در یک محیط آرام و بدون تمام این حواس او را پرت های برطرف کننده بهتر می تواند تمرکز بر روی آنچه که او انجام شده است و این تغییرات در حال وقوع در بدن خود است. همین امر برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد از طریق ورزش.

آن را مرتب کردن بر اساس مانند تلاش برای مطالعه است که امتحان خود را در کلاس زیست شناسی. اگر تلفن زنگ شما صحبت کردن با دوستان خود در اتاق بعدی تلویزیون است وافغان و شما شنیدن ماشین کسی زنگ خارج از خانه خود را پس از آن چه اثر ؟ اثر این است که شما نمی خواهد بود قادر به تمرکز بر روی مواد شما نیاز به مطالعه برای این آزمون و شما منحرف خواهد شد. اما به مطالعه در آرام کتابخانه و شما خواهد بود قادر به جذب اطلاعات بیشتر به دلیل کاهش حواس او را پرت.

چه پس از آن می تواند فرد را به استفاده از محرومیت حسی برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد? اول از همه, شما فقط می خواهید امتحان کنید این اگر شما در حال استفاده می شود به برخی از تمرینات و راحت با آنها. شما نمی خواهید به سعی کنید این روش را با یک ورزش جدید یا ورزش شما هستند راحت با. شما باید آشنا با چگونه آلت تناسلی خود را و بدن خود را در پاسخ به ورزش خاصی قبل از این بسیار اساسی شکل محرومیت حسی.

دریافت همه ساله و هر چه دنده شما با استفاده از خود را تمرین بزرگ شدن. بهتر است در تاریکی یا نور کم اتاق. شما می توانید با استفاده از یک بسته به برش تمام نور, اما شما باید در یک محیط شما راحت با. با استفاده از توپی های گوش به قطع صدا. شما نمی خواهید موسیقی و تلویزیون و یا زنگ تلفن در طول این فرایند است. شما حتی می توانید یک بینی گیره (مانند شناگران می پوشند) برای کمک به قطع بوی.

سپس همه شما باید انجام دهید این است که انجام تمرینات خود را. شما خواهد شد شگفت زده در افزایش حسی اطلاعات شما انتخاب کنید تا از آلت تناسلی خود را هنگامی که این اشکال دیگر از ورودی های حسی در حال قطع. این اجازه خواهد داد که شما را به طور کامل تمرکز بر روی ورزش روند و به کمک یک تجسم بزرگ شدن فرایند در حال وقوع است. نکته مهم این است که شما شروع به احساس می کنید که چگونه سایر نقاط بدن خود را پاسخ به بزرگ شدن روند. شما ممکن است احساس کشیدن در پایین ستون فقرات خود را, شما ممکن است احساس درونی لگن رباط سفت کردن شما ممکن است احساس کنید عضلات شکم خود را کشیده پایین. تمرکز بر روی آنچه که واقعا اتفاق می افتد در طول ورزش شما را و از آن خواهد شد کل یک تجربه جدید برای شما.

با استفاده از این نوع از تمرکز به خصوص با تمرکز ذهن خود را در خود را بزرگ شدن-رژیم ورزش شما خواهد بود قادر به دریافت بیشتر از آن. من نمی توانم تعیین کمیت آن برای برخی از, اما من می گویم که شما حداقل 5 درصد بهتر نرخ رشد با استفاده از این روش. کلید این است که به تمرکز بر روی آنچه که شما در حال تلاش برای به انجام رساندن. چگونه به خلاص شدن از حواس او را پرت و دریافت نتایج بهتر است.

برای یادگیری در مورد جدی برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و استقامت جنسی تکنیک های خواندن IRON MAN XXX – روسیه سیستم.

صمیمانه گئورگ فون نویمان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *