لیفتینگ صورت جراحی برای بهبود علائم قابل مشاهده پیری

[ad_1]

لیفت صورت یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی که از طریق آن مزایای متعددی ارائه شده به مردم که انتخاب کردن برای آن. با لیفتینگ, شما قطعا می توانید یک نگاه جوان. به عنوان افراد مسن تر رشد پوست شروع می شود تضعیف شده و آنها شروع به گرفتن چین و چروک است. این نشانه هایی از پیری می توان از طریق لیفتینگ. این روش برای تصدیق آن قابلیت ارائه یک جوان هوشمند نگاه کنید.

بهبود علائم قابل مشاهده پیری

لیفتینگ صورت جراحی تحسین به عنوان یک age defying عمل جراحی که با موفقیت می تواند زیبایی آدرس نگرانی های بیش از حد چربی صورت, افتادگی بافت پوست و از دست دادن گردن, خط, دست خط فک از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست شل شدن عضلات و فقیر پوست صورت تن. عمل جراحی را قادر می سازد توزیع مجدد چربی صورت و پوست و افزایش یافته است ptotic صورت عضلانی و بافت.

بهره مندی از یک طبیعی تر ظاهر

با انجام این روش بیماران بهره مندی از یک طبیعی تر ظاهر و به عنوان نتیجه احساس بهتری در مورد خود. با توجه به سطح و یا شدت پیری و شرایط خاص بیمار منجر جراحان پلاستیک نشان می دهد نوع حق آسانسور چهره روش. این روش عبارتند از:

  • پوست-تنها در آسانسور
  • دو هواپیما آسانسور
  • کامپوزیت آسانسور
  • اواسط کننده صورت
  • Sub-periosteal آسانسور
  • کوتاه اسکار صورت بلند یا کوتاه آسانسور چهره

در صورت عمل جراحی لیفت چربی اضافی می تواند توسط پزشک و پوست خواهد بود کشیده تر. جراح را بالا می برد و پوست و بالا بردن اساسی صورت عضلات و redrape پوست به بیشتر آناتومیک و خشنود موقعیت. اندکی تورم و کبودی رخ می دهد. اما در یک زمان کوتاه آن را ناپدید می شوند. بر اساس نوع عمل جراحی انجام خواهد شد و به صورت سرپایی و یا بیماران ممکن است نیاز به اقامت یک شبه در جراحی پلاستیک و امکانات برای نظارت بر. معمولا بیماران می تواند بازگشت به کار و فعالیت های روزمره در عرض یک یا دو هفته.

آسانسور چهره مفید است روش تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس از افرادی که مضطرب هستند با نشانه ای از پیری است. لیفتینگ صورت جراحی انجام شود با تجربه جراح پلاستیک ارائه خدمات از پیشرفته مرکز جراحی پلاستیک. این اطمینان خواهد داد که بهترین زیبایی نتایج. علاوه بر این بیماران نیز دریافت مراقبت های عالی و پشتیبانی در طول و بعد از عمل جراحی. معتبر و با تجربه جراحان پلاستیک حساس به فرد بیمار مورد نیاز و کمک به آنها خود را برآورده لوازم آرایشی و بهداشتی اهداف است. بنابراین برخی از زمان برای جستجو و پیدا کردن قابل اعتماد جراح پلاستیک در منطقه شما. اطمینان حاصل شود که مرکز جراحی پلاستیک است که به خوبی مجهز به آخرین فن آوری و مراقبت از کارکنان پشتیبانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.