لب Majoraplasty واژن جوانسازی شگفت انگیز است

[ad_1]

در حالی که بسیاری از زنان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر آگاه labiaplasty عمل جراحی که اشاره به کاهش در اندازه و یا شکل دهی مجدد درونی واژن, کمتر توجه شده است و با توجه به لب majoraplasty و یا جراحی جوانسازی فلش زیبایی را بزرگ لب بیرونی در ورودی واژن.

این سازه می تواند از دست دادن اصلی خود شرکت به خوبی تعریف شده ظاهر برای بسیاری از دلایل. وجود دارد می تواند علل ژنتیکی برای شل شدن حمایتی بافت همبند در زیر سطح. می توانید پوست خود را از دست دادن خاصیت ارتجاعی و جوانی پوست از پیری زایمان و کاهش وزن است. تمام این شرایط در نتیجه تضعیف شده پژمرده لب که esthetically unpleasing گاهی اوقات جنسی شرم آور است و در عین حال یکی دیگر از یادآور شدن.

پس چه می توانید انجام دهید ؟ بسیاری از پرکننده استفاده شده است مانند برداشت چربی از یک قسمت از بدن و تزریق به فلش زیبایی را یا مصنوعی پرکننده مانند Restalyne® یا Juvederm® مورد استفاده برای جلوگیری از ناخوشنودی از انتقال چربی از یک قسمت از بدن خود را به دیگری. اخیرا دکتر جنیفر برمن مشهور لس آنجلس sex درمانگر و تا زمانی که به تازگی یک مدت زمان طولانی از منتقدان جوانسازی واژن, نشان داد, در سراسر کشور برنامه تلویزیونی “پزشکان” او شخصا تحت فلش زیبایی را تقویت با پرکننده Sculptra® چون او را دیدم که چگونه او را تضعیف فلش زیبایی را بودند را تحت تأثیر خود تصویر و حس جوانی. دکتر Berman شجاع عمومی برگشت از شکاک به مشتاق حامی واژن جوانسازی روش تنها می تواند در توانمند سازی بیشتر زنان را به کنترل بدن خود را.

اما همه این تزریق و پرکننده دارای محدودیت هستند و بدون خطر یا عوارض جانبی. آنها گران هستند باید دوباره به صورت دوره ای است و می تواند زمینه بی نظمی و برآمدگی ناخوشایند اگر مواد توزیع شده است عمیق و یا به طور مساوی به اندازه کافی. آنها ارائه نتایج خوب هستند اما تنها به طور موقت راه حل.

تنها راه حل دائمی است لب majoraplasty. این روش جراحی که در آن تمام ناخوشایند, دار زدن پوست برداشته شده است همراه با برخی از بافت زمینه ای که از دست داده است توانایی خود را برای حفظ انعطاف پذیری است. باقی مانده بافت همبند است و سپس جهانیان و firmed تخصصی با استفاده از تکنیک های جراحی و پس از پیوستن به تجدید پوست لبه همراه با جریمه حل بخیه. Majoraplasty زمانی که انجام می شود توسط یک جراح متخصص در اين روش تخصصی, طول می کشد کمی بیش از یک ساعت به عنوان یک روش سرپایی. کلید موفقیت در درمان با لوازم آرایشی و بهداشتی نتیجه با رعایت همه بعد از عمل جراحی دستورالعمل و سخت کوش استفاده از تجویز داروها و کرم های ضد پیری برای جلوگیری از اسکار.

لب majoraplasty است که اغلب در ترکیب با انواع دیگر جراحی زیبایی مانند واژينال جوان سازی labiaplasty, vaginoplasty و hymenoplasty و همچنین به عنوان سنتی, روش های جراحی پلاستیک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *