قیمت تیرآهن هاش در میانه

قیمت تیرآهن در بازار مقاطع مختلف: ممکن است فهمیده شود که یک فلنج نازک و برجسته از یک بخش I ممکن است قبل از موعد دست و پنجه نرم کند. شبکه یک مقطع I نیز در اثر فشار فشاری ناشی از خم شدن و برش، کمان می کند. برای جلوگیری از چنین کمانش موضعی لازم است که نسبت های مقاومت / ضخامت فلنج ها و نسبت های عمق / ضخامت شبکه ها محدود شود. ابعاد مقطعی سازنده صفحات باید به گونه ای باشد که شرایط زیر برآورده شود.

هنگامی که طراحی ها با تجزیه و تحلیل پلاستیک انجام می شود، اعضا باید بتوانند لولاهای پلاستیکی با قابلیت چرخش کافی (شکل پذیری) را بدون کمانش موضعی تشکیل دهند، به طوری که امکان توزیع مجدد لحظه های خم شدن مورد نیاز قبل از رسیدن به مکانیسم فروپاشی را فراهم می کند. خرید تیرآهن به نرخ کارخانه

هنگامی که طرح ها با استفاده از تجزیه و تحلیل الاستیک ساخته می شوند، اعضا باید بتوانند تحت فشار و بدون کمانش به تنش عملکرد برسند. بر اساس موارد فوق، مقاطع تیر به ترتیب زیر مطابق با رفتار آنها در خمش، طبق کد IS 800 طبقه بندی می شوند: (الف) کلاس 1 (پلاستیک): مقاطع عرضی که می تواند لولاهای پلاستیکی ایجاد کند و دارای ظرفیت چرخش لازم برای خرابی ساختار با تشکیل مکانیزم پلاستیکی است.

 قیمت تیرآهن گالوانیزه نسبت عرض به ضخامت عناصر صفحه باید کمتر از مشخص شده در کلاس 1 (پلاستیک) در جدول پیش رو باشد. (ب) کلاس 2 (جمع و جور): مقاطع عرضی که می تواند مقاومت پلاستیکی ایجاد کند، اما به دلیل کمانش موضعی، ظرفیت چرخش لولای پلاستیکی ناکافی را دارد. نسبت عرض به ضخامت عناصر صفحه باید کمتر از آنچه در کلاس 2 مشخص شده است (جمع و جور)، اما بیشتر از آنچه در کلاس 1 (پلاستیک) در جدول پیش رو مشخص شده است. (ج) کلاس 3 (نیمه جمع و جور): مقاطع عرضی که در آن فیبر شدید در فشار می تواند به تنش منجر شود اما به دلیل کمانش موضعی نمی تواند لحظه پلاستیکی مقاومت را ایجاد کند. نسبت عرض به ضخامت عناصر صفحه باید کمتر از مشخص شده در کلاس 3 (نیمه فشرده) باشد، اما بیشتر از آنچه در کلاس 2 (جمع و جور) در جدول پیش رو مشخص شده است.

قیمت تیرآهن ضد زنگ مقاطع عرضی که در آن عناصر حتی قبل از رسیدن به تنش تسلیم به صورت محلی کمان می کنند. نسبت عرض به ضخامت عناصر صفحه باید بیشتر از آنچه در کلاس 3 مشخص شده باشد (نیمه جمع و جور). در چنین مواردی، بخشهای موثر باید با توجه به ضوابط IS 801 زیر برای محاسبه مقاومت کمانش موضعی یا با کسر عرض عنصر صفحه فشرده سازی بیش از حد مقطع نیمه فشرده محاسبه شوند.

تیرها و ستون ها

قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه بتن پیش ساخته یک ماده سازه ای همه کاره است و می تواند به عنوان سیستم سازه ای یک ساختمان، پل یا سازه دیگر مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های ساختاری پیش ساخته از اشکال و اجزای مختلفی تشکیل شده اند. بیشتر اینها در دسته تیرها، ستون ها یا دیوارها قرار می گیرند. با این حال، از آنجا که پیش ساخته یک ماده ریخته گری است، اساساً می توان هر شکلی را برای تأمین نیازهای پروژه تولید کرد. تیرها و ستون های اساسی در این بخش بحث شده است. سیستم های ساختاری پیش ساخته در منابع مهندسی ساختمان مورد بحث قرار گرفته اند.

تیرها تیرها معمولاً اجزای سازه ای محسوب می شوند و به یکی از سه شکل اصلی ساخته می شوند: مستطیل شکل تیرآهنهای تی وارونه L-Beams تیرها اجزای افقی هستند که از اعضای عرشه مانند سه تایی، هسته توخالی، دال های جامد و گاهی تیرهای دیگر پشتیبانی می کنند. آنها را می توان با رشته پیش تنیدگی یا میله های تقویت کننده معمولی تقویت کرد. این به دهانه، شرایط بارگیری و روشهای تولید ترجیحی تولید کننده پیش ساخته بستگی دارد. خرید تیرآهن فایکو

اندازه های معمولی: عملاً هر اندازه ای که برای تأمین نیازهای سازه مورد نیاز باشد عمق معمولی: 16 تا 40 اینچ. عرض های معمولی: 12 تا 24 اینچ. نسبتهای فاصله دهی به عمق: 10 تا 20 پایان ها: از آنجا که تیرها به صورت قائم ریخته می شوند، پایین، کناره ها و تاقچه ها در برابر یک فرم ریخته می شوند و به طور معمول با یک پایان «به عنوان ریخته گری ارائه می شوند که منجر به یک پایان صاف و سخت می شود. بالای تیر توسط خدمه اتمام صاف می شود و می تواند صاف، ناهموار و شبیه سازی پایان دو تی اس پشتیبانی شده (مانند ساختار پارک) باشد، یا به طور عمدی خشن شود تا پیوندی با بتن ریخته شده در محل ایجاد کند. ریخته در بالا.

نصب تیرآهن

قیمت تیرآهن 12 ذوب آهن تیرآهن از نزدیک ستون ها ستونها معمولاً برای پشتیبانی از تیرها و شاخه ها در کاربردهایی مانند سازه های پارکینگ و سیستم های سازه ای بتنی پیش ساخته از هر نوع استفاده می شوند. آنها معمولاً به عنوان م components لفه های چند سطحی از یک داستان واحد تا شش سطح یا بیشتر طراحی می شوند. اندازه ها و اشکال می توانند متناسب با نیازهای معماری و سازه ای متفاوت باشند. اشکال معمولی: مربع یا مستطیل اندازه های معمول: از 12 در 12 اینچ تا 24 در 48 اینچ.

پایان ها: از آنجا که ستون ها در موقعیت افقی قرار می گیرند، سه چهار طرف با یک فرم ایجاد می شوند. این اتمام ها بسیار صاف بوده و اغلب در ساخت به پایان رسیده «به صورت ریخته گری» باقی می مانند، اگرچه ممکن است دارای یک پایان معماری باشند و در معرض دید قرار گیرند. ضلع چهارم به طور معمول ماله می شود تا هرچه بیشتر با سه طرف دیگر مطابقت داشته باشد. خرید تیرآهن 30 کره

تیرهای Raker تیرهای راکر تیرهای زاویه دار و بریده ای هستند که از واحدهای بالارونده استادیوم پشتیبانی می کنند. از آنها به طور جهانی در استادیوم ها و میادین روباز و در بسیاری از سالن های داخلی و تئاترهای هنرهای نمایشی استفاده می شود. اندازه های معمول: اندازه ها می توانند از نظر ساختاری متفاوت باشند و با بخشهای مختلفی که از آنها پشتیبانی می کنند مطابقت داشته باشند.

عرض های معمولی: 16 تا 24 اینچ. پایان کار: به طور معمول، سه طرف دارای یک «به عنوان ریخته گری» هستند که منجر به یک پایان صاف و سخت می شود. طرف چهارم توسط تیم خاتمه دهنده مچ می شود تا هرچه بیشتر با طرف های دیگر مطابقت داشته باشد. تیرآهن TEE فولادی ساختاری Tee Beam فولادی ساختاری I Beam یا Wide Flange است که در تمام قسمت وسط وب به دو قطعه تقسیم شده است. موارد استفاده مشترک ما به عنوان یک تامین کننده تیر فلزی ساختاری فولادی، تیرآهنهای سه راهی را برای:

قابها تعمیرات خرپاهای سقفی کشتی سازی کفش لوله طیف وسیعی از اندازه ها طول A992 درجه: 20 ‘ 40 ‘ 50 ‘ دهه 60 تیرآهنهای فولادی با فلنج گسترده تیر Wide Flange یک بخش فولادی ساختاری است که فلنج ها بر روی آن مخروطی نیستند، اما از نوک تا وب دارای ضخامت برابر هستند و در وب در زاویه های راست قرار دارند. تیرهای فلنج پهن بر اساس ارتفاع وب که می تواند از 4 اینچ تا بیش از 40 اینچ باشد و با توجه به وزن تیر، در پوند بر فوت اندازه گیری می شوند.

موارد استفاده مشترک از تیرآهن

قیمت تیرآهن امروز در بازار پشتیبانی ساختمانی برای ساختمانهای فلزی پل دستگاه لغزش طیف وسیعی از اندازه ها طول A992 درجه 20 ‘ 40 ‘ 50 ‘ طول 60 ‘ موجودی تیرآهن فولادی گالوانیزه گسترده فلنج پهن. ما همچنین می توانیم اندازه های تیرچه WF فولادی ساختاری سفارشی را برای پروژه های خاص تهیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *