قلبی تشخیص پشتیبانی جهانی خدمات آمبولانس هوایی در اللهآباد (هند) با دانشکده پزشکی

[ad_1]

ما در خدمت هوا خدمات جابجایی که مگس های محلی و از راه دور هواپیما در سراسر استان ها در جهان

جهانی هوايی به خدمات در حال گسترش خدمات خود به پرواز در بیماران بیش از 5 شهرستانهای استان است. ما جدولها هواپیما ارائه پاسخ سریع به تروما و اورژانس پزشکی بیش از چندین شهر و کشور پوشش بسیاری از هندوستان,'s عمده شبکه های جاده.

با پاسخ متوسط بین آنها ما هواپیما حضور به طور متوسط. ما مراقبت های ویژه اتومبیل و سپس کار در طول شب حضور اورژانس های پزشکی است که رخ می دهد در این مناطق ایجاد یک سرویس است که در عمل 24/7, 365 روز در سال است.

اگر شما're محلی شما ممکن است به خوبی دیده می شود ما در آسمان بالا شما. چه بسیاری از مردم don't تحقق وقتی که با دیدن ما ساکت و آمبولانس و یا مراجعه به دفتر ما این است که ما're حداقل پرداختی آمبولانس هوایی ارائه دهنده خدمات پس ما're تنها قادر به ادامه خدمات ما به دلیل سخاوتمندانه تخلیه.

در اینجا ما بهترین حمایت از آمبولانس هوایی برای انتقال بیماران به نیاز و مورد نیاز طراحی با پشتیبانی راحت از پزشکی مجهز به سود درمان در طول متخصص دانشکده MD پزشکان و تکنسین های پزشکی اورژانس برای مشاهده بیمار در تمام طول فرآیند گردشگری پزشکی تنها با جهانی خدمات آمبولانس هوایی .

ما در اینجا به منظور تسهیل تمام شهروندان هند با اورژانس توانبخشی پشتیبانی از طریق خطوط هوایی و راه آهن و همچنین با جاده های خدمات آمبولانس برای تغییر حیاتی بیماران با راه اندازی تجهیزات پزشکی's و دانشکده پزشکی برای درمان بیماران با تشخیص در تمام طول روند تخلیه.

جهانی آمبولانس هوایی در اللهآباد (هند) است که همیشه در بالای خدمات اضطراری مانند تیم پزشکی (بزرگ و هوشمند کانال MD پزشکان پانل یک گروه پیراپزشکی تکنسین و پرسنل پرستاری و پزشکی اعزام; همه آنها همیشه آماده) تجهیزات اضطراری مانند هواکش های قلبی مانیتور مکش دستگاه تزریق پمپ دستگاه نبولایزر اکسیژن, سیلندر, سرعت, ساز, مبارزه طلبیده رادیاتور تمام پایه و پیشرفته پشتیبانی) کمک و انتقال بیماران جدی round-the-clock. (همیشه نیاز به روز رسانی های لازم و تجدید هزینه های است که بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد); خدمات (انتقال بیمار زمینی-ریلی-زمینی-زمینی-هوایی-زمین 24/7 ساعت) تجربه (تقریبی بیشتر مورد نیاز است) و فراهم می کند امن و با تجربه و مسئول و سریع تخلیه اضطراری خدمات لازم برای بیماران.

ما نیز در دسترس هستند با آمبولانس هوایی در بنگلور بنابراین شهروندان بنگلور می تواند نیازهای اضطراری تاسیسات. یکی از فوق تخصص های اضطراری ارائه دهندگان خدمات است که آنها را به شخصی خدمات آمبولانس, تجاری, شرکت های هواپیمایی برانکارد خدمات (هوایی هندوستان Jet Airways, نیلی, رفتن, Air, Air Asia دیگر) آموزش پزشکی حفظ خدمات و جاده آمبولانس (ACLS, BLS , BLS) ارائه می دهد و QEV) متخصص و با تجربه و مسئول مراقبت های پزشکی تیم به حرکت جدی مردم در زمان کمتر تحت واحد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.