قصور پزشکی مورد مطالعه است پا رها کردن پس از Decompressive لامینکتومی فولاد سهل انگاری?

[ad_1]

وقتی 40 ساله مرد ورزشکار حرفه ای مجروح خود را روی کمر و عمل جراحی که قرار بود برای تعمیر آسیب به جای چپ او را با آسیب های اضافی. بیمار در ابتدا دچار دیسک کمر فتق در حالی که رقابت. برای ترمیم وضعیت او تحت عمل جراحی برای کاهش فشار به عصب و برای قرار دادن حمایت از سخت افزار در ستون فقرات خود را.

بعد از عمل جراحی این بیمار دچار “پا رها کردن” است که ناتوانی در بلند کردن پای خود را از بالا به سمت خود بکشید. او پس از آن پزشکان مشکوک باعث شد ریشه عصب کشیده بودن به مراتب در طول عمل جراحی و اطلاع او هرگز قادر به بلند کردن پای خود را دوباره.

اولیه آسیب های ورزشی یک فتق دیسک واقع بین چهارمین و پنجمین مهره در کمر و یا کم پشت ناحیه ستون فقرات. تنگی کانال کمری و یا باریک شدن کانال نخاعی نیز یافت می شود وجود داشته باشد. برای از بین بردن فشار بر روی نخاع است که این تنگی باعث شد یک decompressive لامینکتومی انجام شد. این عمل جراحی لامینکتومی حذف بخشهایی از مهره ها اجازه می دهد تا بافت نرم داخل به گسترش است.

در علاوه بر این به decompressive عمل جراحی جراحان درج یک باک قفس و ذوب بخشهایی از ستون فقرات بیمار با استفاده از ساقه پیچ. در طول عمل جراحی پزشکان اشاره کرد که ریشه عصب دست نخورده بود و نه آسیب دیده است. علاوه بر این پس از عمل آزمایشات نشان داد ریشه عصبی بود و قطع نمی شود در هر راه.

که پیدا کردن از سالم ریشه های عصبی نشان می دهد که بیمار پس از آن پا رها کردن آسیب ناشی از چیزی جراحان بود یا اشتباه جراحان ساخته شده دیگر به اشتباه برش عصب. این یافته نشان می دهد فقط آنچه را که بیمار پس از آن دکتر ذکر شده بود: که آسیب ناشی از ریشه عصب کشیده بودن بیش از حد.

اما پا رها کردن بیش از حد ریشه عصب کشش است به رسمیت شناخته شده یک عارضه decompressive لامینکتومی است و نه اجتناب ناپذیر حتی با بهترین جراحان.

این بیمار ممکن است یک مورد قصور پزشکی اگر نامناسب بزرگ پیوند قرار داده شد در (که منجر به بیش از حد عصبی کشش) یا اگر جراح به شدت نابجا و سخت افزار. تنها یک متخصص پزشکی می تواند تعیین کند این با مشاهده Mri, x-rays و سوابق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *